Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Monika, toż to koncernowe siki ;P Nie żebym Ci obrzydzał tą zacną przyjemność jaką jest picie piwa ;)

 

nie przesadzaj w sprawie piwa mamy sobie w domu sami produkowac, ja lubie Lecha,ale to dlatego ,ze wspomnienie pewnych wakacji we mnie zostało na zawsze i sentyment do do tego piwa w związku z tym

 

-- 23 cze 2012, 20:24 --

 

Tomcio Nerwica,

to znak ,ze musisz sie przełamac w tym lęku i przyjechac , leki mają to do siebie ,ze lubią sie przyczepiać i moze ci tak zostac jak na zlot ie przyjedziesz i tylko zycie sobie utrudnisz ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lochfyne,

czytałam już i wiem jak to wygląda, poza tym moj dobry kolega jest piwoszem takim z mania ze kapsle zbiera, wszystko wie o produkcji piw, przywozi z Czech, opowiada o upadłych browarach, które produkowały jakies tam piwa dobre i upadły niestety po zmianie systemu,zawsze jak sie z nim widze to sie opije piwa dobrego, bo on czesto ma w domciu rózne takie regionalne własnie,aleja nie jestem piwoszem czasem sie skusze więc mi az takiej roznicy nie robi w sumie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, ja też kcę :why:

To chodź Kasiu, naleję Ci refrigerator.gif

 

Monika, toż to koncernowe siki ;P Nie żebym Ci obrzydzał tą zacną przyjemność jaką jest picie piwa ;)

Kurcze, głupio mi się zrobiło.

Ogólnie wcale nie piję.

Było najdroższe spośród piw w sklepie koło domu, dlatego wzięłam :shock:

Lubuję się w półsłodkich winach rose.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lochfyne,

to co podaja z kija to w ogole już piwa nie przypomina, niby są te beczki zaplombowane a wode czuć po prostu w tym i smak do 4 liter mają, ja w knajpie zawsze biorę z butelkowe przynajmniej jestem pewna co piję , kiedyś jak byłam młodsza barałam z kija i niestety nie było to dobre, w strefie kibica jesteś mowisz, sporo ludzi, pewnie, ja jakos ostatnio nie mam ochoty na tłumy takie,chociaz w sumie :arrow::?:

 

-- 23 cze 2012, 21:13 --

 

*Monika*,

e tam głupio w koncu zimny Żywiec nie jest zły, ja też lubię wina różowe co było na zlocie widać :P ale profanuje colą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×