Skocz do zawartości
Nerwica.com

lęk


Saanna

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej mam lęków. Z 6 m-cy temu pracowałam z ludzmi i byłam duszą toowarzystwa; chętnie wychodziłam z domu, jeszcze mialam plany. w maju sie to zmienilo. teraz wpadł do mnie znajomy - bliski i zaczelam sie bać :( straszne :( a jeszcze tydzien temu byłam na wycieczce u innych znajomych, teraz już sie boje ludzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia. jakoś jeszcze w maju bylam u niego w domu. juz wtedy co prawda byłam napieta, ale wczesniej nie bralam leków antydep. nie wiem, czy ja sie tak podswiadomie stresuje tymi lekami, ze czuje sie jakbym była sparalizowana - nie wychodze z domu, nie robie praktycznie nic :(; pracy nei mam , bo stracilam pol roku temu. spac nie moge, nie wiem co sie dzieje z moim zdrowiem. niby zestresowana nie jestem, ale ... chyba cos musi byc. stresu jako takiego nei czuje. Ale zdziwilo mnie to, ze jego sie balam. generalnie stracilam zaufanie do ludzi, boje sie wyrazac emocje. jak wyrazam to wymiotuje. zapetliłam się totalnie. i bliskie osoby przestały mi byc bliskie, boje sie, ze umeiram powoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×