Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

chory, Czasem ludzie nadużywają kontaktów telefonicznych. Co byś powiedział na sms-a o 2:00, kiedy to rano o 5:30 miałbyś wstać do pracy?

Dawałam swego czasu, teraz nie daję.

Mój numer mają osoby, które wiedzą, że istnieje coś takiego jak nienaruszanie granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudne staje się to forum, brak osobistej interakcji między użytkownikami - wszyscy w stosunku do siebie nieufni, boją się podać swój nr tel żeby popisać, porozmawiać...

Mnie to nie dziwi zupelnie. Cenie sobie moja prywatnosc i czas poza netem. Kiedy chce pogadac z ludzmi z forum ..wchodze na forum i gadam albo ogolnie albo na pw. Kiedy wylaczam forum jest moja nienatuszalna przestrzen do ktorej nie maja wstepu przypadkowe osoby. No chyba, ze sie z kims z forum blizej zakumpluje ale to wymaga godzin rozmow na pw, zebym dala moj prywatny numer.

 

A wracajac do tematu..czy tylko mi w wiekszosci forum chodzi jak krew z nosa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, już mu wysłałem numer konta na pw , ale chyba nici z kasy , bo od kilku dni stan konta się nie zmienia 8)

*Wiola*, wcześniej miała być wnuczka , a teraz order z kartofla ? :mrgreen::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wasze opinie. Jak dla mnie wydaje sie strasznie zimne i zamknięte w swoim gronie . Nawet te powitania są na zasadzie krótkiego "witam " . Ale to moje zdanie i moge sie mylić :)

Pozdrawiam

 

Pozwoliłem sobie przykleić ten temat,

aby nowi Użytkownicy również mogli poznać opinie.

[dop. shadow_no]

 

 

Pozwoliłam sobie dodać ankietę

*atrucha

 

Też mam takie wrażenie. Niektóre osoby są wręcz chamskie. Reszty nie zdążyłam poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku byłam zadowolona, ale teraz coraz częstsze kłotnie, złośliwe uwagi i wręcz czasem nawet wyzwiska nie robią na mnie pozytywnego wrażenia.

Poza tym nie lubię czuć się totalnie olewana i ignorowana, a ostatnio tak niestety bywa. Jeżeli coś proponuję, w wątku, na którym ludzie sobie swobodnie rozmawiają, to chyba wypadałoby powiedziec nie dziękuję, jeśli nie jest się zainteresowanym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×