Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec roku? To już ostatni miesiąc - podołasz Wink Pomyśl że już niedługo będziesz mogła być pełnoprawną klubowiczką w klubie leniwców (WAKACJE!). A teraz działaj, bo dasz radę jeszcze tą końcówkę Wink

 

Dzięki za pocieszenie. Gratuluję wyniku z matury!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie!!!

Mam dzisiaj lęków dużo...ale mysle że stany lękowe mi przejdą....dzisiaj nie myśle o sobie ani o przeszłości...myśle o tym co sie dzieje u Was.

Fajnie Piotrek ,że zdałeś,super. :smile:

Super Róża,że Twój syn zdaŁ. :smile:

awataru Twojego nie widze..

Kaja007-też jestem zdania,że podołasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie!!!!!

Już wróciłam do domu, więc od razu się grzecznie melduje! :lol:

Czytając zaległości widze, że dużo mnie minęło, ale postaram się już być na bierząco.

Ale jest czego nie mogłam nie zauważyć - PIOTREK GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo się cieszę że udało ci się zdać.

 

A jeśli chodzi o mnie to przede mną samotna noc, bo Samuel (mój mąż) jest na noc w pracy!!!! Boje się, że dostane atak nerwicy.... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulującym dziękuję :D

Mam dzisiaj lęków dużo...ale mysle że stany lękowe mi przejdą....

No i widzę że podejście książkowe i tak trzymaj ;)

A jeśli chodzi o mnie to przede mną samotna noc, bo Samuel (mój mąż) jest na noc w pracy!!!! Boje się, że dostane atak nerwicy....

Weź sobie jakąś ulubioną podusię, połóż się, do podusi się przytul, włącz w TV jakiś film obyczajowy albo serial dokumentalny (przydałaby się Czubówna :P ), nawet nie zauważysz kiedy zaśniesz i cała noc spokojnie minie ;) Będzie oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie jakąś ulubioną podusię, połóż się, do podusi się przytul, włącz w TV jakiś film obyczajowy albo serial dokumentalny (przydałaby się Czubówna ), nawet nie zauważysz kiedy zaśniesz i cała noc spokojnie minie Będzie oki

 

Gdyby to było takie proste....

Już źle się czuje a jeszcze się nie położyłam....

Istny koszmar...

Ale dzięki za rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego jakaś meliska, naprawdę polecam coś włączyć w TV bo usypia... albo nagram Ci moją prezentację z polskiego i prześlę bo jak słuchałem ostatnio z syntezatora głosu to usnąłem :lol: i przede wszystkim... surowy zakaz myślenia o atakach... żadnych ataków nie będzie i basta!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewik 22 no własnie mam podobnie. spać nie mogę. mój mąż wraca dopiero w sobotę późnym wieczorem. Nie jestem przyzwyczajona do takich "rozstań". i głupieję ;). Ale ogólnie nieźle mi idzie - że tak sobie "posłodzę". :mrgreen: Miłej nocki życzę - bez nerwów.

 

Ale co z tymi avatarami?? hmm Ja dalej widzę. A to mój komp zawsze coś odstawia. Np. ostatnio przeważnie nie działa mi wyszukiwarka tu na forum - tak że funkcja "zobacz posty od ostatniej wizyty" na nic sie zdaje. no i mój ulubiony "błąd sesji" znowu obecny. I czort wie skąd to i po co. :?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ochoty chodzić spać, bo rano się budzę wylękniona.

A walerianka przed snem no troszkę pomaga.

 

Jutro cały dzień na uczelni i urodziny koleżanki, a mi się nie chce iść. Z resztą mnie urodzin nie zrobili :(

 

Albo przez to, że deprimu nie wzięłam, albo wszystko jest jakoś do bani. Zrobiłam dzisiaj parę na prawdę fajnych rzeczy, usłyszałam trochę ciepłych słów, a i tak coś czuję, że nie obudzę się rano za wesoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku-dzieki za gratulacje :D

Nadal mój avatar gdzieś się schował.ale może mój domowy fachowiec coś wymyśli na ten temat. ;)

Trzymajcie się wszystkie jęczyduszki,dzisiaj będzie lepiej.A jak nie dzisiaj-to jutro.

A ja znowu do dentysty :( ,jeszcze jeden ząbek muszę naprawić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do twojej prezentacji, to chętnie posłucham!!!!

hmmm... mogę ewentualnie przesłać na maila jeśli chcesz ;) może faktycznie będziesz lepiej po tym spać :mrgreen:

tak że funkcja "zobacz posty od ostatniej wizyty" na nic sie zdaje

Coś się pier**czy z wyświetlaniem nowych postów (mam przez to problemy nawet z moderacją wrrr... bo nie wiem czy są jakieś nowe posty, muszę przypominać sobie o której ostatnio byłem na forum), a właśnie ta opcja o której napisałaś opiera się na nowych postach.

mój ulubiony "błąd sesji" znowu obecny

U mnie to samo ... co drugi post to błąd sesji

Ale to wszystko nie przez twojego kompa tylko na forum się coś paprze...

ja też dzś nie umiem zasnąć,,,tzn, nie potrafie odejść od kompa i ść spać...bo jak ide spać to sie gorzej czuje

No ale spać trzeba... sam mam coś podobnego, mógłbym chyba siedzieć wieki, zasnąć przed kompem, wyspać się i dopiero odejść od kompa :P

Z resztą mnie urodzin nie zrobili

Trzeba było widocznie ich wyręczyć ;)

A ja znowu do dentysty

No to żeby tylko nie bolało ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wszystko nie przez twojego kompa tylko na forum się coś paprze...

no właśnie tak się zastanawiałam, bo to się przydarza tak co jakiś czas a potem mija. Ale mój komp to tez niezły gad. i różne rzeczy sie z nim dzieją. :mrgreen:

nie potrafie odejść od kompa i ść spać...bo jak ide spać to sie gorzej czuje

no też tak mam. Jak mam iść spać to na samą myśl gorzej sie czuję. Ostatnio jakoś trochę mi przeszło, ale kiedyś to tak odwlekałam ten moment że nie spałam pół nocy.

Amy Lee - życzę poprawy humorku. przytul.gif

 

A ja znowu do dentysty Sad ,jeszcze jeden ząbek muszę naprawić Sad

trzymaj się Różo - będzie dobrze ;) Ja idę jutro. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... mogę ewentualnie przesłać na maila jeśli chcesz

Jasne że chce i czekam z niecierpliwością aż mi prześlesz tą prezentacje.

 

Co do wczorajszej nocy to zasnęłam ok. 2.30. Ale namęczyłam się okropnie. Dziś na szczęście przyjeżdża moja przyjaciółka i zostaje na noc, więc jakoś to będzie....

 

Narazie życze wszystkim udanego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×