Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie!


Masumi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Mam 28 lat i mieszkam w Warszawie.

Postanowiłam zarejestrować się na tym forum żeby... mieć z kim pogadać. Zawsze byłam dobrym słuchaczem i ciekawiły mnie opowieści i poglądy innych ale od dłuższego czasu jestem już zmęczona tą jednostronną rolą. I co chwila muszę sama siebie szturchać, bo zapominam, że na pytanie "co u ciebie?" nikt nie chce usłyszeć prawdziwej odpowiedzi, bo nikogo tak naprawdę to nie interesuje.

 

Jestem osobą spokojną i bardzo nieśmiałą. Stresują mnie kontakty z innymi ludźmi. Na samą myśl o konieczności załatwienia czegoś w Urzędzie, na poczcie itd. dostaję gęsiej skórki i odwlekam to ile się da, a najlepiej jak można się wyręczyć kimś innym. Zawsze myślałam, że to nieśmiałość a dzisiaj wyczytałam, że istnieje coś takiego jak fobia społeczna. Trochę to pocieszające, że nie jest to tylko mój problem.

 

Widzę, że jest tu masa wspaniałych ludzi, którzy tak jak ja - widzą, że świat jest wspaniały ale zatracili umiejętność cieszenia się nim. Mnie też to gnębi, bo zawsze byłam optymistką, osobą aktywną, pełną pasji i zainteresowań. A teraz siedzę w pracy, której nie lubię, z ludźmi, z którymi nie mam o czym rozmawiać, żeby później wrócić do domu, który trzeba sprzątnąć, zgotować obiad (czego nie cierpię), do męża, który woli rozmawiać ze znajomymi przez skype niż poświęcić trochę uwagi własnej żonie.

 

Mam nadzieję, że będzie nam się miło gawędziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×