Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

1) Moje prywatne, subiektywne sympatie, odczucia, opinie i osądy w żaden sposób nie rzutują na moją pracę na tym forum i nie wpływają na decyzje jakie na co dzień podejmuję. W moim poście nie był nic niestosownego, ani obraźliwego (post, o którym mowa znajduje się poniżej). Jeśli ktoś uważa inaczej to zachęcam do wytłuszczenia, pogrubienia fragmentu, w którym rzekomo obraziłem chorego i naruszyłem jego dobra osobiste. Jeżeli komuś nie odpowiada mój sposób bycia, styl i specyficzne poczucie humoru to jest to wyłącznie jego problem.

 

Już zakończone głosowanie? jeśli tak to proszę o nowe. Z chęcią zobaczyłbym najseksowniejszą forumowiczkę i dodał swoje zdjęcia jako najprzystojniejszy forumowicz. ;)

 

Primo, prosi to się świnia.

Secundo, od najseksowniejszej forumowiczki wara, bo już jest zajęta.

Tercio, konkurs Miss & Mister odbywa się raz do roku, a w tym roku już się odbył. Poczekaj do 2013.

 

Temat po udzieleniu przeze mnie odpowiedzi został przeniesiony do kosza. Działanie to było w pełni uzasadnione biorąc pod uwagę, że tegoroczny Konkurs Miss & Mister 2012 już się zakończył.

 

2) Jeżeli jesteśmy przy temacie ogłady i kultury osobistej to zamieszczam Prywatną Wiadomość (PW) jaką otrzymałem od chorego natychmiast po przeniesieniu jego tematu do kosza:

 

Ryp się człowiek, zryty łeb. I ktoś taki modem?! no patrzcie. Coś nie tak napisałem? Przy takim stanie rzeczy do 2013r wybędę z tego forum. :yeah:

 

3) chory był w przeszłości wielokrotnie upominany przez moderatorów, m.in. przez linkę i Bellatrix, z powodu licznych przewinień przeciwko Regulaminowi jakich się dopuścił: dublowanie tematów, dublowanie postów o takiej samej treści w kilku różnych tematach, nagminne używanie pogrubionej czcionki mimo zaleceń edycyjnych, off-topic w wątkach do tego nieprzeznaczonych, prowokowanie kłótni i sporów etc. Ostrzeżenie zostało przyznane za całokształt działalności na forum i obrazę osoby funkcyjnej. Zgodnie z precedensem misia wesołka (sprawa Amona_Rah), który przyjmuje, że Regulamin działa wstecz. Jeżeli ktoś uważa, że ostrzeżenie zostało przyznane niesłusznie to odsyłam do ostatniego akapitu.

 

3)

teraz nic nie udowodnię, usunął temat. Dodam tyle że mnie obraził, jak by chciał to by i zbanował ;/ słowem nie ma jak się bronić.

 

Żaden post, ani temat nie został usunięty, poza kolejnym dublem chorego w tym temacie (w logach akcja z 20:22, każdy Moderator ma do nich wgląd). Jest to zwykłe kłamstwo, oszczerstwo i pomówienie.

 

4) Jeżeli komukolwiek nie podoba się moja praca tutaj to zawsze może złożyć skargę dyscyplinarną do Przewodniczącej Grupy Moderatorów linki albo któregokolwiek z administratorów, tj. shadow_no albo Amon_Rah. Ewentualne skargi, zażalenia, roszczenia, reklamacje można kierować bezpośrednio do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, zapewniam że cała sytuacja będzie przedstawiona obu administratorom. O to idzie bój: Primo, prosi to się świnia.

Secundo, od najseksowniejszej forumowiczki wara, bo już jest zajęta.

Tercio, konkurs Miss & Mister odbywa się raz do roku, a w tym roku już się odbył. Poczekaj do 2013.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, zapewniam że cała sytuacja będzie przedstawiona obu administratorom. O to idzie bój: Primo, prosi to się świnia.

Prosi się świnia, koci się kot, wykluwa się ptaszek.

I co w powyższych sformułowaniach jest niestosownego?

chory, proszę o wyluzowanie.

Myślę, że możesz mieć słabszy dzień.

Chcesz porozmawiać o tym?

Secundo, od najseksowniejszej forumowiczki wara, bo już jest zajęta.

Z tego, co wiem ma już chłopaka, chyba o to chodziło.

Tercio, konkurs Miss & Mister odbywa się raz do roku, a w tym roku już się odbył. Poczekaj do 2013.

Wiesz....specjalnie dla jednego użytkownika nie będziemy organizować ponownych wyborów.

Ale nic się nie martw... następne wybory postaramy się zorganizować tuż z początkiem roku.

Wtedy wstawisz parę fot, może zagłosuję, jeśli okażesz się mężczyzną w moim typie........

 

A tak na poważnie...

... jutro będzie nowy dzień...może Mad wpisał się nieświadomie w Twój odbiór sytuacji.

Myślę, że niepotrzebnie się denerwujesz.

Najlepiej byłoby, gdybyś umiał nabrać dystansu do żartów.

 

-- 03 maja 2012, 23:38 --

 

Czy w topicu nie zawiało lekkim off-topem :mrgreen: ?

Troszkę tak bystrzacho ;););)

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, nie byłem zdenerwowany, a gość wyskoczył z tymi bzdurnymi tekstami... to mu odpisałem, dostałem osta ale mnie to dotknęło, więc jako jedyny zacząłem walczyć o wolność słowa tu na forum. Sprawa została już zgłoszona do administracji, zobaczymy jak to rozpatrzą. W mojej ocenie mod powinien kontrolować to co mówi, a to że nim jest szczególnie go do tego zobowiązuje. Nie dam sobie bruździć, i się szkalować. Udowadniam że nawet moderatorowi należy się w pewnych sprawach postawić, nawet jeśli grozi to banem. Inni modowie mogą być w porządku, a ten powinien polecieć ze stanowiska i zostać zastąpiony przez osobę uczynną, miłą jak i z odpowiednią wiedzą. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się kłócić, to bezsensu, wszyscy modowie są bardzo dobrymi osobami na swoim stanowisku i ja doceniam ich prace.

Nie podważam tego że coś robią nie tak. Trzeba się mocno zaangażować aby utrzymać na forum porządek. Nie każdy może być modem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×