Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOPIKLON (Dobroson, Imovane, Senzop, Sonlax (ApoDream), Zopitin)


koniuba

Czy zopiklon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zopiklon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      6
    • Nie
      2
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

o tak, ja też mam ten gorzki smak ale po wzięciu, rano nie. Po wczorajszym IMO byłam pobudzona i miałam takie niebieskie gwiazdki przed oczami i oczywiście zero snu... Na zmianę leków nie zdążę bo czeka szpital. życie :/ mam dziś cholerną chęć się zajebać... wezmę chyba zaraz 4 naraz, może wreszcie zadziała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzależnienie od psychotropów

Witam,

 

przez ostatnie 2 m-ce zwiększałam liczbę tabletek nasennych Senzop 7,5 mg. W efekcie doszłam do 30-40 tabletek dziennie. Mimo, że są na sen w dużych dawkach powodują zupełnie coś innego: super koncentracja, kontakt z ludźmi generalnie wydawałoby się fantastycznie działasz. Tylko dawkę zwiększasz bo inna jest niewystarczająca. Jak powinnam odstawić tan lek w jakich proporcjach. Jestem 24 h bez leku i czuję, że rozsypię się na kawałki. Pomóżcie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem pierwszy raz przed snem. Nie mam jakby problemów z zasypianiem, tylko z utrzymaniem snu. I na mnie zadział fantastycznie. Wziąłem tylk pół tableki na kilka minut przed polożeniem się spać, zasnąłem po kilkunastu minutach i obudziłem się po kilku godzinach (chyba ponad 7h) i nie obudziłem się ani razu. A przez ostatnie dwa miesiące nie miałem ani jednej nocy całkowicie przespanej. Zawsze budzenie co godzinę, czasem co dwie. Spięcie i drgawki. Tym razem nic. Co prawda dzisiaj rano dość szybko się zląkłem bo ogólnie branie leków nasennych i tego seroxatu wzbudza we mnie lęk, bo bo boję się tych leków, to jednak spało sie nieźle. Będę brać jeszcze kilka dni, potem zapytam lekarza, może będę mógł odłożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam nadzieję że dzisiaj będę spała jak dzidzia :yeah:

 

-- 02 cze 2012, 14:24 --

 

ehm....

wzięłam w łóżku i czekałam na cud który rzecz jasna nie nastał...

po godzinie wstałam i udałam się do mojej magicznej szufladki z której zaczerpnęłam jeszcze 15 mg mirtazapiny, 75 mg hydroksyzyny i 200 mg tegretolu.

wzięłam położyłam się i obudziłam się 10 godzin później :mrgreen:

fajnie tylko strasznie kosztowny ten mój sen...

za to dziś bonusowo mam zajefajny nastrój :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wyrażenie opinii, który łek Zolpidem czy Zopiclon wykazuje silniejsze działanie nasenne, powodując dłuższy i głębszy sen.

Zwracam się do osób, które miały doswiadczenie z obydwoma środkami i posiadają dane i obserwacje, pozwalające dokonać porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak się to łyknie to za pare minut od żołądka uderza taka fala goryczy? Normalnie wtedy nic nie pomaga najslodszy napój przechodzi tą goryczą. Tak jakby zopoiklon budził w zołądku złe moce i mowił im aby wyszły na świat przez przełyk i one to robią.. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak się to łyknie to za pare minut od żołądka uderza taka fala goryczy? Normalnie wtedy nic nie pomaga najslodszy napój przechodzi tą goryczą. Tak jakby zopoiklon budził w zołądku złe moce i mowił im aby wyszły na świat przez przełyk i one to robią.. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma. Najgorszym skutkiem ubocznym zopiklonu jest właśnie ten wyjątkowo gorzki posmak w ustach i gorycz buchająca z żołądka.

 

Dla hardcore'ów- rozgryź tę tabletkę i pociućkaj chwilę pod językiem- gwarantuję Ci, że nie pomoże Ci żaden najsłodszy napój, guma do żucia, pasta do zębów, ani cokolwiek do jedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×