Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nauczanie indywidualne


milhouse

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Chciałbym się dowiedzieć czy przy zaburzeniach depresyjno-lekowych, osobowości i odżywiania można strać się o nauczanie indywidualne na uczelni?

 

Bardzo by mi pomogło takie rozwiązanie, mam problemy ze wstawaniem na zajęcia nawet te o 10 rano:(

 

Byłbym wdzięczny o wskazówki.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na studiach, ale w gim/LO można.

 

Z tego co się orientuję potrzeba zaświadczenie od psychiatry z kodami, które przedstawiasz komisji wraz z zaświadczeniami o zaburzeniach odżywiania.

I jeśli wyda decyzję o naucz. ind. to idziesz z tym do szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milhouse, Jest tzw. indywidualny tok nauczania, ale to nie to samo co nauczanie indywidualne.

Wykładowcy nie będą do Ciebie przychodzili , żeby Cię uczyć w domu. To Ty musisz po uzyskaniu zgody zaliczać wszystkie przedmioty indywidualnie, w innych ustalonych terminach.

Ja pomagisterskie studia, trwające 1,5 roku zrobiłam w 3 miesiące na takiej właśnie zasadzie, spieszyło mi się.

Można też wolniej zdawać przedmioty na studiach po uzyskaniu zgody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janet, Tak.

 

Ja kiedyś zapisałam się na trwający już drugi semestr. W 3 miesiące zaliczyłam I semestr zaległy , II trwający i przyszły III.

Uzyskałam zgodę, zależało mi na czasie.

Wszystko zależy od uczelni i ludzi zarządzających nią.

To były studia pomagisterskie na Akademii, a dzisiejszym Uniwersytecie w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu składam podanie o eksternistyczne zaliczanie przedmiotów, mam błogosławieństwo wszystkich osób, przez których ręce to podanie przejdzie, ale wszystko zależy od dziekana.

Właściwie, to chciałam tylko ten semestr tak zaliczyć, jakoś wierzę dziwnie w to, że już w następnym roku się pozbieram i doprowadzę do porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał nauczanie indywidualne w domu? Jak wyglądają wtedy lekcje? Strasznie obawiam się tego nauczania indywidualnego. Ktoś miał styczność z czymś takim i może mi to trochę przybliżyć?

Mam bardzo duze kłopoty z pamiecią i koncentracją. Nie wiem jak sobie poradzę z nauką. :(

Bardzo proszę o jakieś odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czego obawiac nauczanie indywidualne jest dostosowane do Twoich mozliwosci zdrowotnych na spokojnie nauczuciele sie dostosuja do tego,skoro masz decyzje i powod indywidualnego

nauczania to przeciez zupelnie sie

nie masz czym martwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×