Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Sorrow, Patrzysz na to trochę powierzchownie. Ja bardziej się wgłębiam. Są różne subkultury, które ubierają się w określony sposób, wyznają swoje zasady, przez strój budują swój wizerunek.

Ja swojego czasu gdy byłam pewna siebie, wygadana i wszędzie mnie było pełno uwielbiałam się wyróżniać i ubierać coś co zwraca uwagę. W tym momencie trochę odpuściłam, bo już nie jestem tą samą osobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Ja swojego czasu gdy byłam pewna siebie, wygadana i wszędzie mnie było pełno uwielbiałam się wyróżniać i ubierać coś co zwraca uwagę. W tym momencie trochę odpuściłam, bo już nie jestem tą samą osobą.

Mam tak samo... Teraz jak od czasu do czasu ubieram coś bardziej przyciągającego wzrok, to czuję się dziwnie i przypominam sobie, że przecież wcale nie chcę, żeby ludzie się na mnie patrzeli...

 

Egon, 60 kandydatów na miejsce to i do sklepu bywa... Ale gratuluję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, Patrzysz na to trochę powierzchownie. Ja bardziej się wgłębiam. Są różne subkultury, które ubierają się w określony sposób, wyznają swoje zasady, przez strój budują swój wizerunek.

Tylko jakie zasady? Ja np. rozmawiając z innymi metalami nie spotkałem się z jakimiś specjalnymi zasadami subkultury. W sumie oczekiwałem ich istnienia ale się zawiodłem. W sumie nawet wśród metali są różne style wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakie zasady?

-Jak nosisz szerokie spodnie to palisz trawe i masz wyjebane,

-jak masz długie włosy to pijesz wino i wielbisz szatana,

-jak jesteś ogolony na łyso to pijesz wódke i kradniesz auta,

-jak chodzisz w garniturze to jesteś prezesem NBP i drukujesz pieniądze,

-....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, przytul.gif

 

Właśnie się dowiedziałam, że największy kujon szkoły (jednocześnie pośmiewisko) ma bardziej rozbudowane życie towarzyskie niż ja :evil: Cały dobry humor poszedł, bo doszło do mnie, że jestem cholernie samotna.

Boję się samotności... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skretynienie społeczeństwa , z ktorego "pasterze" doskonale sobie zdają sprawę.

Kiedyś szokowały idiotyzmem telekonkursy z pytaniem

Czy krowa to

a-ptak

b-ssak

c-gad.

 

Widocznie pytania były za trudne, bo w dzisiejszych czasach aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłac sms-em swoje imię..

Swoją drogą ciekawe ile jest błędnych odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×