Skocz do zawartości
Nerwica.com

Recepta - Xyrem


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, jestem kobietą - ja nie muszę ani gwałcić, ani płacić! :mrgreen:

 

Hej, a dacie mi adres tej stronki, gdzie można było sprawdzić interakcje poszczególnych substancji/poszczególnych leków? Chcę zobaczyć czy to nie ma interakcji z karbamazepiną i klomipraminą.

 

Myślicie, że takie GBL/GHB w butli do czyszczenia felg bardzo się różni od tego w kapsułce sprzedawanego jako lek? Myślicie, że mogłabym sobie to nalać do kapsułek i łykać i by wyszło na to samo? Fajnie by było jakby odpowiedział ktoś zaznajomiony z chemią.

 

* wiem, że to kontrowersyjny pomysł, ale proszę bez głupich komentarzy...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recki weterynaryjne są w sumie takie same,jak lekarskie.Jeżeli weterynarz wypisze morfinę,musi to zrobić na różowej.Moja rada:jeżeli chcesz się bawić takimi substancjami,to dobrze o nich poczytaj.Wszystko jest dl ludzi,GHB było uznawane jako idealny środek przeciwlękowy,odhamowujący,w terapii PTSD,ale zabawa z tym to jest stąpanie po cienkiej linie.Nawet nie wiedziałem,że wprowadzono to do lekopisu.W sumie chyba dobrze.

 

-- 05 mar 2012, 21:26 --

 

Z karbamazepiną nie ma interakcji,z klomipraminą może nasilić sedację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za mądry głos w dyskusji! Też jestem zaskoczona, że wprowadzono to do obrotu, bo wcześniej hipersomnię leczyło się tylko objawowo tzn. stymulantami (w USA nawet amfetaminą :? ), a Xyrem to tak naprawdę pierwszy środek, który działa inaczej. Na amerykańskim forum, są bardzo dobre opinie (http://www.talkaboutsleep.com/message-boards/). Na razie nie kombinuję na własną rękę i idę się skonsultować z lekarzem. Tylko z lekami na różową receptę zwykle jest tak, że lekarze nie są skłonni ich wypisywać... A na polisomnografię przyjdzie mi poczekać jeszcze rok. No nic, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak kilka dni temu z wielkim oburzeniem mnie pouczałaś w temacie wychowywania dzieci

 

Że co proszę? :shock: Jak to trzeba?! Przemoc zawsze jest wyrazem słabości rodzica i nie "trzeba" dawać klapsów, żeby mądrze wychować pociechę.

 

 

Ciekawe jak zamierzasz wobec tego wychowywać w przyszłości SWOJE dzieci? "Podrasowana" płynem do felg ?

Czy czasem wrzucanie w siebie karkołomnych substancji nie jest czasem "słabością rodzica" ?

 

"Mt 7, 3-5: „Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, podczas gdy belka [tkwi] w twoim? Obłudniku, usuń najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata.”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę przyjmować rad na temat dzieci od kryminalisty. W kwestii bicia dzieci zdania nie zmieniłam, a Ty doucz się na temat hipersomnii i sposobów leczenia, wtedy będziemy gadać o "płynach do felg".

 

-- 06 mar 2012, 01:26 --

 

Xyrem jest dostępny na terenie Unii Europejskiej, natomiast do Polski jeszcze nie dotarł. :( W związku z czym proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że kryminalista jak chce zaćpać to nie musi szukać usprawiedliwienia w karkołomnych diagnozach doktora Google. Ćpa bo lubi. I tyle.

 

Lubie zapalić trawę. Oczywiście dlatego że jestem kryminalistą.

Ale może wynajdziesz mi też , tak po koleżeńsku jakąs jednostkę chorobową , ktorą będę mógł ,jak prawdziwy hipokryta się zasłonić w razie kłopotów ???

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×