Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

nextMatii, bardzo często mam "chore sny, koszmary. Interpretować to jako strach przed czymś?

 

-- 27 lut 2012, 16:08 --

 

SadSlav, ale myślę, że w naszych przypadkach jeszcze nie wszystko stracone. Trzeba popracować nad sobą. Ja na dłuższą metę nie wytrzymałabym samotności dla tego na pewno to będę starała się zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, ale każdy ma swoje hobby i 'nalepka kujonicy' nie jest tutaj jakaś decydująca czy definiująca Ciebie. Daj się poznać ludziom od innej strony a zapewne zjednasz sobie kogoś. Jakie masz hobby?

 

nextMatii, w sumie to znam bo ostatnio nawet wśród kumpli czuję się nieswojo, ale jakoś się trzeba przełamywać i staram się wychodzić jednak do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samotność jest przykra, ponura,pusta i zimna.

Często brakuje mi tej bliskiej osoby, którą straciłam w momencie gdy zachorowałam. Poprostu odszedł (wyprowadził się) a ja zostałam

sama z dziećmi.W domu mam dzieci i mam do kogo wracać ale samotność lub brak tej drugiej połówki najbardziej doskwiera

wieczorami, gdy dzieci już spią............... a ja przytulam się do poduszki zastanawiając się czy długo to potrwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tu nie wątpić w człowieka skoro w najtrudniejszych momentach gdy najbardziej potrzeba wsparcia odwraca się na pięcie i odchodzi? jak zaufać? beti19, bardzo mi przykro, że trafił CI się tak nieodpowiedzialny i tchórzliwy partner.

 

mySadSlav, myślę, że wszystko przyjdzie z czasem. Dobrze, że chęci są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie na grupową nie nadaje.......

 

Na idnywidualną owszem...tak pomaga mi,a na grupowce mozna poznac ciekawych ludzi...:D.....

To jak portal randkowy otwarty......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, kiedyś widziałem jakąś włoską komedię o ludziach chodzących na terapię grupową i zakładających potem wspólnie klub samobójców, gdzie między sobą losuje się kto, kogo ma kiedy zaciukać. Pewnie to nie na miejscu uwaga ale nie mogłem się powstrzymać przed napisaniem o tym filmie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, ale każdy ma swoje hobby i 'nalepka kujonicy' nie jest tutaj jakaś decydująca czy definiująca Ciebie. Daj się poznać ludziom od innej strony a zapewne zjednasz sobie kogoś. Jakie masz hobby?

 

Nie mogę dać się poznać... Znaczy... Mieszkam w małej mieścinie, tu każdy zna każdego. I baaaardzo trudno jest się wybić z tej skorupy, którą nadano... Kocham wyścigi, to chyba moja największa pasja :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do małych miejscowości, zero prywatności,czy też możliwości wyróżniania się, choćby hobby,patrzą na człowieka jak na kosmite...

Dlatego wolę miasta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×