Skocz do zawartości
Nerwica.com

Orgazm


Kiya

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wciąż nie wiem, o co całe to halo.

Facet: wkłada, wkłada... mija godzina, albo pół... i dalej wkłada... - to się można zawiesić, albo usnąć. Czynności monotonne mnie nudzą, jak wbijanie gwoździ, albo kopanie ogródka.

Kobieta: leży, on wkłada... mija czas jakiś... on dalej wkłada, ona dalej leży, później nagle drga, udaje zadowoloną, znudzona, idzie spać. Żałuje tylko trochę, że przegapiła ten serial, ten o 22.30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wciąż nie wiem, o co całe to halo.

Facet: wkłada, wkłada... mija godzina, albo pół... i dalej wkłada... - to się można zawiesić, albo usnąć. Czynności monotonne mnie nudzą, jak wbijanie gwoździ, albo kopanie ogródka.

Kobieta: leży, on wkłada... mija czas jakiś... on dalej wkłada, ona dalej leży, później nagle drga, udaje zadowoloną, znudzona, idzie spać. Żałuje tylko trochę, że przegapiła ten serial, ten o 22.30.

Piotruś ale tak jak ty piszesz to jest nudne . Można z tego zrobić jazdę figurową bez trzymanki :Dimages?q=tbn:ANd9GcTzi9U3Cx0dxXsmMzjjsQcJFK67-IaZt6B6jgqlak0XTPADz3QWEA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee yy

 

Facet: wkłada, wkłada... mija godzina, albo pół... i dalej wkłada... - to się można zawiesić, albo usnąć. Czynności monotonne mnie nudzą, jak wbijanie gwoździ, albo kopanie ogródka.

Kobieta: leży, on wkłada... mija czas jakiś... on dalej wkłada, ona dalej leży, później nagle drga, udaje zadowoloną, znudzona, idzie spać. Żałuje tylko trochę, że przegapiła ten serial, ten o 22.30.

jak dobrze, że nie mam takich problemów, bo jak tak miałoby o wyglądać to już wolałabym ten serial.. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, Będę szczera, Twoja kobieta ma sporo szczęścia :D

 

Jesteś kolejną kobietą burząca mój skromny, katolicki spokój. Miałaś się oburzyć, krzyknąć: "Dariusz, jak możesz!", zakryć ręką, wciąż w nerwach rozedrganą, oczy, których źrenice - nie wątpie, ze powabne i błyszczące - już zaczynały biegać po strofach psalmów, by odpokutować myśli plugawe. :shock:

 

-- 13 lut 2012, 11:13 --

 

Piotrek ucz sie od starszych i doswiadczonych.....:D.......

 

Mówią, że korzeń z wiekiem twardnieje, a stara beczka dobrze kisi. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotruś ale tak jak ty piszesz to jest nudne . Można z tego zrobić jazdę figurową bez trzymanki :Dimages?q=tbn:ANd9GcTzi9U3Cx0dxXsmMzjjsQcJFK67-IaZt6B6jgqlak0XTPADz3QWEA

 

Przesada w każdą stronę jest niewskazana, :twisted: Uważam, że zbytnie "wydziwianie" odbiera spontaniczność. Podczas takiej '"gimnastyki" to się tylko myśli o tym jak nie stracić równowagi , albo nie się nie złamać, więc gdzie tu miejsce na przyjemność :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś kolejną kobietą burząca mój skromny, katolicki spokój. Miałaś się oburzyć, krzyknąć: "Dariusz, jak możesz!", zakryć ręką, wciąż w nerwach rozedrganą, oczy, których źrenice - nie wątpie, ze powabne i błyszczące - już zaczynały biegać po strofach psalmów, by odpokutować myśli plugawe. :shock:

:

Piotrek, jak ja uwielbiam ten Twój punkt widzenia na sprawy damsko-męskie :D Ciekawe, co na Twoja panna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotruś ale tak jak ty piszesz to jest nudne . Można z tego zrobić jazdę figurową bez trzymanki :Dimages?q=tbn:ANd9GcTzi9U3Cx0dxXsmMzjjsQcJFK67-IaZt6B6jgqlak0XTPADz3QWEA

 

Przesada w każdą stronę jest niewskazana, :twisted: Uważam, że zbytnie "wydziwianie" odbiera spontaniczność. Podczas takiej '"gimnastyki" to się tylko myśli o tym jak nie stracić równowagi , albo nie się nie złamać, więc gdzie tu miejsce na przyjemność :roll:

Podobno to się nie łamie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: tylko wiotczeje :D Przed każdą gimnastyką potrzebna jest rozgrzewka - czytaj gra wstępna. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, nie? ;)

Ja chyba jestem nawet jeszcze bardziej wygięta w tył. W sensie mam nogi bliżej głowy (nie wiem, czy dobrze tłumaczę).

Dłuuuugo to była w ogóle jedyna pozycja, w której dochodziłam. I w ogóle nie dochodziłam w ŻADEN inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×