Skocz do zawartości
Nerwica.com

Izolowanie się... "Wyjść do ludzi"


Kubarock

Rekomendowane odpowiedzi

Z reguły też mam takie poczucie, kolejny bonus nieprzystosowania społecznego :roll: serio, co to za sens wychodzić do kogokolwiek, jak zaraz wszystko spierdolę swoimi wahaniami nastrojów, albo narzekaniem na cały świat, albo leżeniem jak warzywo ... tylko ludzie z problemami mogą mnie zrozumieć, ale wszyscy mamy swoje odpały. Jak to pogodzić? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy morzu moich wad co zmienia jeszcze jedna, zrobię większy użytek z siebie jeśli pozbędę się całości. Ale to już historia na inny temat ... kolego, idź na tą terapię, póki jeszcze umiesz coś budować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie poszłam na imprezę ,na której było dużó osób bo byłam na pogrzebie zresztą nie wiem czy bym sie dobrze bawiła , poza tym to poczucie świata obok jednak utrudnia wejście w rytm imprezy, a zblizenie do ludzi to trudne to musi trwać to nie dzieje sie tak ot i tylko do wyjątkowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, zapytaj tych "stworzonych" do której grupy zaliczali sami siebie przed poznaniem partnera. Coś czuję, że większość czuła się niestworzona do miłości... Poza tym dałam to jako przykład budowania relacji międzyludzkich, to nie musi od razu być związek/miłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie poszłam na imprezę ,na której było dużó osób bo byłam na pogrzebie zresztą nie wiem czy bym sie dobrze bawiła , poza tym to poczucie świata obok jednak utrudnia wejście w rytm imprezy, a zblizenie do ludzi to trudne to musi trwać to nie dzieje sie tak ot i tylko do wyjątkowych

 

dokładnie, całe życie uczymy się kochać ludzi, tak to trudne jest na maxa.miłość jest piękna i trudna zarazem . Ja jestem otwarta na jednego człowieka w 100% to mój facet .Powiem tyle, przytoczę znany cytat ' Dla miłości warto żyć" :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×