Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień dobry! :)


Jakucja

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowa. Może napiszę coś o sobie.

Mam 19 lat, z nerwicą męczę się niecały rok, chociaż jej napady miałam w 10 i 13 roku życia. Męczyłam się z anoreksją, kompulsywnym objadaniem się, bulimią.

Mam niskie poczucie własnej wartości.

Ale wiecie co?

WALCZĘ

O każdy uśmiech. O śmiech. O radość.

Kiedy czuję napad doła/lęku za wszelką cenę staram się go zwalczać pozytywnym myśleniem. No bo co mi da bezsilny płacz i strach że... że... haha... boję się napisać co... Może pewnego dnia to sformułuję...

 

Głowa do góry! Bądźmy dla świata tacy, jacy sami chcielibyśmy, by on był dla nas :D:angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Jakucja:) Ja walczę z nerwicą natręctw od ok. 9 lat a leczę się od trzech. Moja nerwica polega na natrętnych myślach dotyczących pewnych spraw, które wzbudzają we mnie lęki...

Byłam już na połówce tabletki i znów musiałam wrócic do wiekszych dawek bo zaczęły sie leki, natrętne myśli i deprecha...

Pozdarwiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natretna27, wiesz co mnie na tym forum pociesza? Że nie jestem sama. Że jest na świecie tyle świetnych osób, które po prostu mają problem, taki sam jak ja :)

A jak to mówią, każdy problem ma rozwiązanie, nie ma rozwiązania to nie ma problemu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×