Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Madziu nie doszla domnie wiadomosc z twoim emailem to wez tu napisz a potem wykasujesz tegp posta

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:02 pm ]

Poitrek nie ma sprawy mam nadzieje ze ci sie spodobaja:Phehe

Ps:sorki za byki ktore stawiam w tych postach:P:P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasować postów jeszcze nie umiem ale poprosze moderatora żeby mi pomógł :DPiotr o Tobie mówie :D:D

Uwaga dla zaintereowanych mój mail *****@.pl

Tylko jak mi przyślecie świństwa to nie usne a i nerwica mi się pogłębi miejcie to na uwadze dobrzy ludzie ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek heh teraz twoj email nichce mi sie ukazac...wez mi napisz:P a Madzia doszly te moje obrazki??

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:10 pm ]

aa juz mam :P nie pisz juz emaila;):):):

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:18 pm ]

:)Te Portfolio to zbyt skomplikowana sprawa;)i jak podobaja sie wam obrazki??te na ktorym jest ta dziewczynka to ja:P hehe sama siebie namalowalam przygladalam sie wlasnemu zdjeciu z zerowki hehe:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post kasujesz klikając na icon_delete.gif, ale to działa tylko, gdy twój post jest ostatnim w temacie. gdy ktoś go "zaklepie" to już po ptokach :P wtedy tylko funkcyjni mogą usunąć. A nie widzę sensu usuwania twojego maila, bo i tak masz go podanego w profilu, więc jesteś ujawniona ;)

 

Ula - obrazki obejrzałem i bardzo mi się podobają. Jakby to nieskromnie powiedzieć - masz talent :D Także pomyśl nad rozwojem twórczości i nad swoim porttfolio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)wlasnie mam zamiar isc na kolko plastyczne :Pktore jest prowadzone w mojej szkole;P:)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:32 pm ]

aleee sie tu zasiedzialam:)lece juz 3majcie sie:):):*

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:23 pm ]

Czesc wam:)wczorajsza rozmowa pomogla mi...zasnelam z pozytywna mysla...tak jak radzila mi Madzia i Aniool Stroz;):)...i jak sie obudzialm to mialam takie uczucie lekkosci...ale gdy tak usiadlamm..i znow te mysli zaczely sie zbierac...to probowalam z nimi walczyc mowilam sobie ze to jest tylko moja glupia wyobraznia..cos nie realnego..ale wiecie co ciezko jest sobie to wytlumaczyc.....no ale zabralam sie za nauke...i gdy mama przyszla do mojego pokju to powiedzialam jej o wczorajszej rozmowie z wami..i ze wyslalm te obrazki...i z nimi tez sie wiaze pewna historia..dosc przykra

 

 

 

 

pS:Madzia i jak doszly do ciebie wczorajsze obrazki??

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:01 pm ]

Pioztrus a ty jak radzisz sobie z swoimi lekami??:)napisz jesli mozesz...moze to i mi pomoze:)pozdrawiam...

 

 

 

ahh....ale dzis byla piekna pogoda:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ula twoje obrazki są naprawde świetne co napisałam Ci w mailu :D (mam nadzieje że doszedł :D )

Piotr wiem że może nie zabrzmi to zbyt inteligentnie ale gdzie mam szukać tego krzyżyka? :oops:

Ulo nie myśl o przykrych rzeczach..tak ładnie jest za oknem że smutki same gdzieś umykają :D Jeśli spacer Ci pomgaga to jak najczęściej wychodź z domku. A to że masz "wyrzuty sumienia" że nie myslisz o nerwach i lękach to początek twoich zmian..znaczy to że nerwiczka upomina sie o swoje..ale przegadaj ją na pewno umiesz ;)

Pozdrawiam wszystkich pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr wiem że może nie zabrzmi to zbyt inteligentnie ale gdzie mam szukać tego krzyżyka?

Tam gdzie pisze np.

Wysłany: Dzisiaj o godz. 2:19 pm Temat postu: Re: Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

i masz przyciski: "cytuj", "zmień" itd. Ale krzyżyk będziesz miała tylko wtedy, gdy twój post jest ostatnim w danym temacie. Gdy już ktoś po Tobie napisze, to już zaklepane i nie usuniesz. Możesz wtedy ewentualnie zmienić treść posta przyciskiem "Zmień". (chodzi Ci dalej o tego maila? - mogę zakrzyżykować, ale to i tak nic nie zmieni, bo zauważ, że jest i tak mail podany pod każdym twoim postem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotr :D

Już znalazłam i bardzo sie z tego ciesze chyba nie jest ze mną tak źle :lol:

Nie chodzi mi o mojego maila bo nawet jeśli ktoś ma do mnie ochote napisac to prosze bardzo..na pewno sie uciesze...pytałam raczej z ciekawości na przyszłość gdybym chciała coś zmienić..a teraz już wiem..dzięki Piotr :D Milego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie....długo mnie tu nie było. Boję sie zaglądać bo czuję sie dobrze. To okropne wiem, chciałabym rozmawiać z Wami i pomagać tym, którzy są na etapie który ja mam na razie za sobą. Ale kiedy tylko tu wchodzę ogarnia mnie straszny paraliżujący lęk że depresja, fobie, ataki wrócą. Zaczynam sobie przypominac jak to jest czuć się tak ohydnie, nie móc spać, rozmawiać, cieszyć się, ruszać. Chyba bardzo chcę zapomnieć te stany, ból, całe to szaleństwo. Kiedy pomyślę, że jeszcze niedawno było ze mną tak źle to zbiera mi się po prostu na mdłości. Nie chcę o tym pamiętać i nie chcę żeby to kiedykolwiek wróciło ;( Coś się we mnie naprawia, zaczynam czuć sie tak jak dawniej. Wstaję z uśmiechem, jem, cieszę się słońcem. Naprawiam rower i rakiety do tenisa żeby otworzyć sezon wiosenny ;) Postanowiłam otworzyć własną firmę i przygotowuję się do tego, od października chcę pójść na studia...znów muszę zacząć od początku..........nie wiem co zrobię jeśli znowu mi się nie uda przez te pieprzone choroby ;/ no tak......są dołki, ale staram sie je omijać myślami i zajmować umysł czymś przyjemnym. Wiem że będzie trudno bo to afektywna dwubiegunowa jak się okazało, ale przynajmniej nie będę walczyć z wiatrakami.

Nie wiem czy będę miała na tyle sił i odwagi żeby tu być z Wami.

Piotruś?? Jak przygotowania do matury??

Pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,,,

Pare tygodni temu pisalam Wam o atakach ktore mialam w nocy i o wszytskim tym co im towarzyszylo.

Musze szczesliwe (nie zapeszajac powiedziec) ze chyban mi mija.Wiem ze nerwica to choroba podstepna i nadal nie czuje sie swietnia ale zaczynam odczuwac roznice-poprawe.Teraz ,majac juz jakas wiedze na ten temat wiem jak postepowac.Relaksuej sie przy Jacobsonie,ciagle lykam propranolol,jem validol,valused,waleriane-w duzych ilosciach:)

pije mnoswtow melisy ,chodze nad morze (akurat mam to szczescie ze mam dostep)

Poszlam na basem ostatnio-bardzo sie zmeczylam po 10 minutach.Bylo to dla mnie niemile,zle

Ciagle mam bol z lewej strony i dusznosci jak gdyby w mostku.Dlatego lykam nospe-rozkurczam miescnie gladkie.Bylam na masazu.Wcieram tam amol-to pomaga tez polecam!

Czsem jeszcze budze sie w nocy ,duszno mi ,goraco ale zaraz mysle sobie i mowie:JEST DOBRZEZ,SPOKOJNIE,NIC MI NIE JEST,MAM ZDROWE SERCE.Jeli jest ciezej i nie dajecie rady wiem ze psychoterapia pomaga.Musicie uwierzyc,Ja mam cel -mam coreczke i nie moge sie poddac nerwicy.I odzywiajcie sie dobrze.Bedzi edobrze.Wierze w Was wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nitka fajnie że czujesz sie dobrze :D

Wiesz co ale jak jesteś tak bardzo przygnębiona chorobami innych to wcale nie musisz "wchodzić" na dołujące tematy. Powiem Ci szczerze że ja ostatnio wskakuje na te stałe z którymi jestem związna. Omijam "objawy, złe samopoczucia itd" jeśli zajrze to z chęci pomocy komuś..ale wtedy gdy czuje sie na tyle silna by "nie zarażać innych smutkiem" Sama przez to przechodziłam a i przechodze czasami dlatego nie chce sie izolować od tych ktorzy potrzebują wsparcia.

Fajnie Nitko że znalazlaś swój sposób i siłe aby sobie pomóc :D Gratuluje ;)

A Piotrek jest na wycieczce będzie za 3 dni :D (czuje sie jak jego mama :D przez telefon od koleżanki ;) ) No ale powiedział że jedzie więc przekazuje :D

Pozdrawiam wszystkich pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Piszę tu bo nie mam komu powiedzieć o swoim sukcesie, który czuje tylko ja! Już kilka tygodni nie miałam doła i to uważam za wielkie osiągnięcie.

Cieszę się z tego ogromnie i uważam to za swój wielki sukces, ale wiem że gdybym nie trafiła tu na forum nigdy, by mi się nie udało przezwyciężyć tego okropnego stanu. Dziękuję Wam Kochani za to że jesteście :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihi, widze Piotrus ze nazwali Cie Aniolem:) Bylebys tylko nie stal sie konkurencja dla DA ;)

 

Niteczko - wspanialy temat, strasznie fajnie czyta sie o powodzeniach innych ludzi, nawet tych najmniejszych i najbardziej blahych (sukcesach ofc, nie ludziach;) ). To powoduje, ze rosnie wiara, ze da sie to nerwicowe cholerstwo pokonac.

 

Sciskam Was wszystkich i ciesze sie razem z Wami z kazdego kroczku ku wolnosci:) Piotrusia sciskam szczegolnie mocno;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie....długo mnie tu nie było.

 

Wstaję z uśmiechem, jem, cieszę się słońcem. Naprawiam rower i rakiety do tenisa żeby otworzyć sezon wiosenny Wink Postanowiłam otworzyć własną firmę i przygotowuję się do tego, od października chcę pójść na studia...znów muszę zacząć od początku.

 

no tak......są dołki, ale staram sie je omijać myślami i zajmować umysł czymś przyjemnym.
również się bardzo cieszę jak i z twoich planów na przyszłość. Na nic nie zważaj tylko je realizuj.

Omijaj dołki , już wiesz jak sobie radzić.

 

czuje tylko ja! Już kilka tygodni nie miałam doła i to uważam za wielkie osiągnięcie.
jestem z was dziewczyny bardzo dumna. tylko tak dalej ,żadnych zmian ;)

 

No ale powiedział że jedzie więc przekazuje
, to juz czas przygotować komitet powitalny. Mam nadzieję ,że przywiezie bagaż wrażeń i z nami się podzieli. Nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotruś?? Jak przygotowania do matury??

Powolutku... jeszcze muszę potrenować zadanka maturalne (matma), bo jak na razie większość robię dobrze a rozwalam się na obliczeniach i zapisie (czyli na mechanicznej robocie w matmie :P ).

Hihi, widze Piotrus ze nazwali Cie Aniolem:) Bylebys tylko nie stal sie konkurencja dla DA

eee... a co tam... najwyżej walka aniołów będzie :P

Piotrusia sciskam szczegolnie mocno;)

Ja Ciebie też ;)

 

Kaja, Nitka - pozdrawiam serdecznie, gratuluję, ściskam mocno i życzę dalej takich sukcesów ;)

Mam nadzieję ,że przywiezie bagaż wrażeń i z nami się podzieli. Nie mogę się doczekać

O tym napiszę w "Mój dzisiejszy dzień". Ale cierpliwości ;) bo tasiemiec będzie to trochę mi zajmie pisanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim wielkim sukcesem jest to forum dzięki któremu odnalazłam siebie za pomocą Was. Poznałam i poznaję cudownych ludzi, zmagających się z samymi z sobą. Tak jak ja wcześniej. Czego wszystkim z całego serca życzę byście w wędrówce odnieśli ten największy sukces. Siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żyję... odespałem wycieczkę (tak wypocząłem na wycieczce że musiałem ją odespać). A teraz powrót do codzienności, czyli jutro poprawa z matmy, więc kolejny dzień ślęczenia nad książkami. Ale słonko świeci za oknem, otworzę i chociaż powdycham wiosnę ;) Życzę miłej niedzieli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalam ze dobrze sie czuje:/ Dzis w nocy znow mialam atak:/

Wiem ze to podstepna choroba ale bylam niemalze w 100 % pewna ze znika:/

dzis w nocy gdzy budzilam sie i probowalam zasnac znow mialam dziwne wrazebnie ze zasypiam bardzo gleboko tak jakbym miala sie nie obudzic juz:/:/ to okropne! Teraz boje sie ze umre podczas snu!!!Dzis znow okropnei sie czuje!Boli nmi lewa strona ,dusi mnie w mostku! Dlaczego ?/!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×