Podstawy depresji czyli dyskryminacja

Hasiok.

Podstawy depresji czyli dyskryminacja

przez aniks 08 sty 2012, 04:32
Podstawy depresji czyli dyskryminacja.


Mężczyźni są przepracowani, zestresowani, chorzy, bici, upokarzani. Wykonują ciężkie i niebezpieczne zajęcia, podlegają obowiązkowi służby wojskowej, żyją krócej i pracują dłużej, ale kiedy mówią o swoich prawach, narażają się na śmieszność.

Panowie nie będący w stanie utrzymać rodziny lub zarabiający mniej niż małżonki postrzegani są jako fajtłapy i nieudacznicy. Mężczyźni nie dostali swojego statusu bezwarunkowo i raz na zawsze. Męskości trzeba dowodzić nieustannie i w każdej dziedzinie życia: w pracy, w domu, w seksie i w życiu towarzyskim. Jest to kwestia męskiego honoru.

Mezczyzni mają ograniczony dostęp do wielu zawodów. Dyrektorzy szkół i przedszkoli nie chcą zatrudniać mężczyzn z obawy przed pedofilami. Mężczyźni chcący spełniać się zawodowo w opiece nad małymi dziećmi napotykają też na inne przeszkody, np. niezrozumienie ze strony środowiska.

Jeżeli w sądzie rodzinnym toczy się sprawa o przyznanie prawa do opieki nad dzieckiem, to prawdopodobieństwo, że zostanie ono przyznane ojcu, wynosi... 4 proc.! Czy to dlatego, że mężczyźni są złymi ojcami, a kobiety dobrymi matkami? nie, statystyki głoszą ze kobiety są fatalnymi matkami.

Mężczyźni są narażeni na przemoc zarówno ze strony innych mężczyzn, jak i... kobiet. Już w dzieciństwie chłopcy są częściej karani fizycznie.

Podczas gdy kobiety - ofiary przemocy domowej mogą liczyć na współczucie i wsparcie, panowie pogrążają się w poczuciu winy i utraty statusu mężczyzny.

W doborze strojów mężczyźni są szczególnie ograniczeni i na tym polu dyskryminacja ciągle postępuje. Męska moda w XX wieku i w pierwszych latach XXI wieku osiągnęła szczyty ubóstwa.
Wszelkie dodatki i ozdoby zostały wyeliminowane jako mało męskie, a panowie zostali wtłoczeni w proste, szare uniformy.

W świadomości społecznej dyskryminacji ulegają wyłącznie kobiety, to tylko one są molestowane czy wykorzystywane seksualnie. Kobieta jest ofiarą, mężczyzna – oprawcą. Podział ról się dokonał. Tyle tylko, że niewiele ma on wspólnego z rzeczywistością…
Opublikowane w 2004 roku badania naukowców z Uniwersytetu Minesota w USA wynika jasno – mężczyźni są w miejscu pracy molestowani równie często, co kobiety. Już wśród nastoletnich dziewczynek normą jest przedmiotowe traktowanie rówieśników płci przeciwnej czy ich wykorzystywanie seksualne w szkolnych toaletach.


Trudno też oszacować prawdziwą skalę tego zjawiska, mezczyzni boją sie że mówiąc o swoich prawach narażą się na śmieszność i nie zostaną potraktowani poważnie."Dyskryminacja mężczyzn jest faktem ale tą sprawę
już przegraliśmy bo boimy się kobietom
przeciwstawiać. One nami kierują poprzez
"joystick" czyż nie tak własnie jest? Boimy się im
odmawiać i negowac ich durne pomysły bo chcemy
kopulacji i to cała i prosta prawda. Przestańcie
myśleć o ich pochwach i liczyć na znalezienie
porządnej żony! Takich nie ma i już nie będzie.
Będą tylko zimne i wyrachowane suki liczące na
Twoją kasę lub lepiej, że otworzysz im droge do
kariery. Dlatego zamiast szukać wiagry aby
sprostać i tak zdradzającej cię babie, poszukaj
lekarstw na obniżeniwe libido, może być prozac i
inne środki antydepresyjne a dostrzeżecie, że
życie bez kobiet i seksu jest fajniejsze i
zdecydowanie mniej stresujące. Nurkujcie, skaczcie
na spadochronie, serfingujcie lub co tylko
chcecie, pakując się w związek z babą inwestujesz
tylko w nią i nic poza tyłkiem od niej nie
dostaniesz, nie licz na opiekę w chorobie czy
pomoc gdy Tobie się coś nie uda, koopnie cię w
tyłek i dodatkowo zdołuje mówiąc o tym ile razy
cię zdradziła z habibkiem w Egipcie. Pozdrawiam
singli bez parcia na ruchy frykcyjne z kobietą."

______________________________
______________________________

Zdaniem kobiet: 'Podstawy do leczenia' - no cóż, zdaniem mezczyzn nie ładnie kogoś doprowadzac do stanu depresyjnego a potem proponować mu leczenie. Pisze w liczbie mnogiej gdyż powyższy opis jest zwiazany bezpośrednio z rzeczywistoscią jak i reakcje kobiet.

ps. Jestem zupełnie normalny, widze rzeczywistość jaką jest, dolega mi jedynie głeboki żal, nienawiść, chec zemsty, naturalne uczucia zakorzenione w dziejach człowieka.
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
08 sty 2012, 04:26

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Przeskocz do