Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Laima,

Kasiu tam przeciez ciągle tylko pijackie libacje i mprezy, przecież to nie jest zycie uczestniczenie wczymś takim jak Ty tam zostaniesz to naprawdę bedzię tylko coraz gorzej z Twoim samopoczuciem.

 

-- 23 gru 2011, 02:07 --

 

nextMatii,

ech mysli nasze własne male przekleństwo dla nas największym będąc jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna noc bezsenna...za dużo wrażeń, bo niby nie daję się wciągnąć w "gorączkę" przedświąteczną, to jednak pomysły w głowie roją się...

Ale to już tak panie w moim wieku mają...

Najwyżej będę pracować na zwolnionych obrotach w ciągu dnia. Nic się nie stanie.

Najgorzej mają ci, którzy cierpią na tę przypadłość, a rano muszą wstać do pracy i działać.

Pozdrawiam słabo sypiających :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dopiero co poszedł.Spał.Nad ranem trochę posiedzieliśmy.Z bratem wpili.

Mama nie chce wstać. 10.00 godz. w domu nic nie zrobione,wszyscy śpią.

 

Je*ie,nic nie robię.Sprzątnę swój pokój.Porobię stroiki.Świąt nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

secretladykkk, niestety, tak to jest!!! Czasem jedno, dwa słowa zdradzają, z kim mamy do czynienia. Wystarczy zetknięcie z inną wrażliwością i już cierpimy, wątpimy, załamujemy się... ale trzeba dać szansę, nie przekreślać od razu wszystkiego :nono:

Zapomnij i próbuj dalej..może to tylko przejęzyczenie :?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy cierpiący, samotni, bezbronni FORUMOWICZE...

Życzę Wam wszystkim, by codzienność bolała jak najmniej, by relacje z bliskimi pomagały pokonywać trudy życia, by każdemu samotnemu udało się spotkać tę

"pasująca połówkę', i masz rację Secretlaykkk, trzymajmy się razem .... tego na święta i na Nowy Rok Wam życzę :!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pracy...najpierw kłótnia z szefowa, potem płacz i atak a potem nic juz nie było normalne, nawet prezenty :(

szybka kapiel, znow bylam niemiła dla przyjaciołki a jutro na 8 rano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie :)

 

Otóż ten temat jest na subforum nerwicy lękowej, w związku z tym chciałbym zapytać czy jako "posiadacz" nerwicy natręctw mogę się wypowiadać w tym temacie? Często kiedy się źle czuję odczuwam potrzebę "wylania" uczuć na forum, szukałem właśnie takiego tematu w którym można swobodnie opisać wydarzenia z mijającego dnia:) Szukałem podobnego tematu na subforum nerwicy natręctw ale nie znalazłem.

 

Wesołych i spokojnych Świąt wszystkim!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał1990, z tego, co widzę, to już pewnie z kilka tysięcy stron temu zatarło się, że jesteśmy w dziale nerwicy lękowej, każdy po prostu pisze jak mu minął dzień, bez względu na co cierpi... Pisz do woli :)

 

-- 24 gru 2011, 04:04 --

 

petruszka30, :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex1963, na pewno smutno Ci trochę, ale to jeszcze nie koniec świata - będzie lepiej, jeśli będziesz tego chciał bardzo...

Ja jestem tylko / i zupełnie mi to wystarcza!!!!!/ z Mężem, a ponieważ pogoda okropna, ciśnienie bardzo niskie, cieszymy, że mamy spokój!!!

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×