Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

od tygodnia czuć święta... non stop kłótnie w domu o wszystko. jakieś zamieszanie chore ze sprzątaniem i marudzenie matki ile to ona się musi napracować, a jak to nikt tu oprócz niej nic nie robi.

 

ja ich chyba wszystkich w tym roku pozabijam. umieram sobie w środku swojego ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ja mam się czuć...

straciłam kogoś bliskiego..

owszem, nie byłam święta, ale Mu nie ubliżałam,

nie traktowałam tak jak On mnie..

 

nie szantażowałam emocjonalnie..

ba, nawet życzylam mu szczęścia z A.

 

nie wiem, czemu wybrał taką drogę..

męczy mnie to..

bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, biorąc pod uwagę stres, to nie ma się co dziwić, że masz problemy z seksualnością.. każdy by miał..

 

mogę jedynie powiedzieć, że będę Cię wspierać mentalnie i mieć nadzieję że - na początek - jakąkolwiek pracę szybko znajdziesz.. a potem będziesz mógł porozglądać się za czymś lepszym..

:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anja1389, co się stało?

 

 

Zauważyłam,że jąkam się,zacinam częściej niż do tej pory mi się wydawało.Ostatnio miałam sytuację,że pomyliłam numer i dzwoniłam do obcej osoby powiedziałam standardowe dzień dobry kilkakrotnie zacinając się na "dzień" obcy mężczyzna powtórzył za mną z tym moim zacięciem,niby bo zabawne,ale mi trudno się zdystansować do tej wady.Mnie to nie przeszkadza,że mam problemy z płynnością mowy,ale ludzie różnie to odbierają,wstyd mi było tłumaczyć się siostrzenicy która z tego się śmieje-nie poniża tylko bywa rozbawiona.

Sama nie wiem czemu to piszę :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracę jedną mam (działalność gosp.) obym tylko utrzymał chociaż tę jedną branżę, a później będę starał się rozwijać firmę. A teraz to czeka mnie wizyta u seksuologa czy kogo tam;/

Nawet Pani Psycholog powiedziała mi ostatnio, że za dużo na siebie wziąłem i wyglądam jak siedem nieszczęść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, miałam się spotkac z P wzoraj albo dziś. Próbowalam uzyskac od niego informację wczoraj w ciągu dnia a napisał o 18, ze to bedzie dziś. A dziś mi napisał, ze raczej nie da rady dzis. Nie nawidze czegos takiego. ja mam rozpierniczony dzien pozniej, nie wiem na co sie nastawic. tak moze zaplanowałabym wieczór z kolezankami na pogaduchy, albo po prostu poszła spac. A tak wczoraj czekałam i dzis to samo. do tego napisał mi jeszcze, ze dzis jak juz to bardzo pozno. Napisałam o której to bardzo póżno. Ale pewnie sie doczekam sms za 3 godziny. i jestem uziemiona i wkurwiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anja1389, ojjj..świetnie Cię rozumiem.Też jak na kogoś czekam to nie wiem co mam robić.Za takie coś można się wkurwić,ale nie każdy zdaje sobie z tego sprawę,że ktoś będzie czekał i się męczył bo niektórzy potrafią się czymś zająć w między czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×