Skocz do zawartości
Nerwica.com

mruganie


Roberto

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam wykrytą nerwicą, niestety, ale po ciężkich przezyciach traumatycznych w moim zyciu. Oczywiście, jestem przewrażliwiony, na punkcie wszystkich chorób. Jestem hipochondrykiem, mówiąc krótko. Jest od pewnego czasu, zauważyłem, że od czasu do czasu widzę swoje mruganie, tzn tak jakby nagle światło się gasiło i zaraz zapalało. Ostatnio mam dużo stresowych sytuacji, głównie związanych ze szkołą, ale także w życiu prywatnym. Czy jest to objaw nerwicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Na wstępie uspokoję cię, większość osób mających nerwicę miewa różnego rodzaju "uczucia" i dolegliwości wywoływane wpływem naszej kondycji psychicznej na organizm. To o czym piszesz jest normalną reakcją na zamykanie się powiek, każdy człowiek widzi swoje mrugnięcia w taki sposób jak ty to opisałeś ; ) Objawem samym w sobie jest to że się tym przejmujesz i tak jak najbardziej jest to właśnie objawem twojej nerwicy, a właściwie towarzyszącej jej hipochondrii. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Bożę, dzięki wielkie. Nawet nie wiesz ile mnie to strachu kosztowało, gdy ujrzałem, że ktoś odpowiedział. Jestem strasnzym hipochondrykiem i już wyobrażałeś sobie najgorsze - raki/guzy mózgu. Niestety trzeba się wziąć w garść i przestać mysleć o pierdołach. Zamartwianie się to najgorsze. Podstawa to badania okresowe, które tylko nas uspokoją oraz pasja. Dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×