Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj, heh a myślałeś zeby z agencji pośrednictwa pracy skorzystac ja byłam przez agncję i byłam w sumie zadowolona z tym ,ze ja miałam załatwiane na skróty, pojechałam bezposredio do Holandii na gotową pracę a nie przechodziłam rekrutacji w Polsce i pojechałam prywatnym samochodem, podpisałm umowe i na drugi dzień do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Moje dotychczasowe prace były przez agencję pośrednictwa i w Belgii zatrudnia się głównie przez te biura, więc temat mam przewałkowany. Prawdopodobnie następne prace także będą przez agencje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima,

To siekładź mnie spanie nie morzy a jutro na 8 rano mam jazde dziisaj wykupiłam znowu Miansegen , dwa opakowania ech, ale razem z Arketisem działa lepiej, Kasia jak chce Ci sie spać to sie połóż bo jak to przesiedzisz to juz później nie zasniesz do rana.

 

-- 25 lis 2011, 20:31 --

 

Michuj,

To tak jak w Holandii, bardzo trudno cos bez agencji załapac, ale jak wracałm busem to juz jak dosiadali się chłopacy w iinym miescie i wszyscy wysiedli wyprostowac nogi , kto palił na papierosa to odrazu , mnie zaczepiali zebym została i mam pace od jutra bo sa miejsca i to juz nie byaał praca przez agencje , ale ja wróciąm ,a le juz mogłam praktycznie z pracy do pracy bo chłpak i dziewczyna zjeżdzali i było miejsce hihi. Ja byałm na wsi ,ale tam wies jest duzo bardziej cywilizowana i dobra lokalizacja bo ty6lko 40 km od Amsterdamu, 12 km od morza weendy wolne były i jak w wakacje ciepło to cżłowiek wsiada l w auto lub autobus i jechał na płąże do Hornu , małe miasteczko turystyczne coś powiedzmy w stylu polskiej Jastrzebiej Góry do Amsterdamu tez był dobry dojaz także jeździlismy sobie czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, nie tak źle. Już koniec semestru w drodze a najgorsza średnia wypada 4.5. Jestem dobrej myśli, tym bardziej, że pamięc mi jakoś lepiej funkcjonuje. Chociaż źle na mnie działają sprawdziany czy pytanie głownie. Już miałam z tego powodu jeden atak i osłabienie totalne z tego powodu. Nie wiem dlaczego.

 

Ale co u Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, Nie, nie jestem. Nie byłam jeszcze u żadnego specjalisty. Ciężko się wybrać, chociaż nauczyciele się denerwują.

Mam adres, jak coś to się pojedzie. Ale mam strasznego nerwa na samą myśl.

 

Moja rodzicielka też nie może znaleźc pracy, nie jesteś sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, Nie byłam jeszcze u żadnego specjalisty.

to tak jak ja.

Moja rodzicielka też nie może znaleźc pracy, nie jesteś sama.

Kurcze, ciężko jest na rynku pracy, to pewnie wina światowego kryzysu ekonomicznego :?

 

Dlaczego belfry się denerwują? Przez jeden atak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, ale KinderGarden to przedszkole po angielskiemu. Żadną happy niespodziewanką to nie jestem.. ;p

 

-- 25 lis 2011, 21:44 --

 

kornelia_lilia, gdyż ponieważ nigdzie nie poszłam. Głównie fizmen, bo przy nim mialam atak.

A nerwica miała być póki co tajemnicą, aż do wyjaśnienia... No to pozdrawiam siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×