Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę, płaczę "po swojemu" (bo płakać nie umiem), nie mogę znaleźć sobie zajęcia. Komputer mam tylko na chwilę, książki czytam już po raz kolejny te same, nie mam z kim porozmawiać, w telewizji cztery kanały i nie ma nic, doszły mi kolejne długi i rozmyślam nad swoim marnym losem. Przyszedł mi na myśl nowy interes, ale niestety znów dużo musiałbym zainwestować, nie rozwijając nadal innych branży... Sznur? :roll:

 

 

Najgorsze jest to, że nie mam w nikim wsparcia:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasz1, Z nami zawsze możesz porozmawiać, śmiało ! o każdej pozorze dnia i nocy ! Wiem, że to trudne, ale może jakiś kredyt konsolidacyjny ? Nie wiem jakie masz możliwości zarobkowe... ale praca zawsze jest, musisz się mocno rozejrzeć...

A to pseudo-rozwiązanie o którym piszesz na końcu wypowiedzi to nie jest wyjście !!! mocno 3mam kciuki za Ciebie Łukasz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale pracy w brew wszystkiemu powinienem mieć dużo... Najwięcej mam (i to czasami nawet sporo) w finansach. Rozwinąłem branżę o transport, usługi i handel, ale niestety reszta tych dodatkowych działów firmy wprowadziła mnie w kłopoty finansowe. Oprócz tego wszystkiego nie mam nawet zameldowania, a w miejscu, w którym mieszkam nie mogę wytrzymać już ani chwili dłużej;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klamczucha_88, długo by opowiadać. Ja ładuję komórkę, więc nici z muzyki. Nie wiem, co robić ? Chyba skupić się na problemach innych, żeby zapomnieć o swoich.

A propos słuchu, z tym to ja też mam problem, może nie przez głośną muzykę, ale dbaj o słuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, nie spałaś całą noc to pewnie niebawem padniesz. Ja, wtedy gdy coś boli to tnę, aby nie bolało jeszcze bardziej, ale wiem, że nie wszyscy tak mają, więc Cię rozumiem. Tulam Cię do mojego głupiego serduszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, tulę. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Oj nie jest :why: czasami mam już wszystkiego dosyć. Najchętniej bym przespała ten trudny dla mnie czas.

 

-- 04 lis 2011, 09:59 --

 

Gdzie tych ludzi wywiało ? :( Każdy ma jakieś zajęcie ... porażka :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siasia, jak to dobrze, że ktoś tu jest. Coraz bardziej dobija mnie moje położenie.

I mam dość gadania innych i chciałabym się wyprowadzić do miejsca, gdzie nikt mnie nie zna. I miałabym święty spokój.

A co tam u Ciebie ? Wszytko ok ? Postanowiłaś coś od wczoraj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, może spróbuj zmienić swoje otoczenie, znajomych, pracę - coś, co by wpłynęło na plus dla Twojego samopoczucia. Albo znajdź sobie jakiś wolontariat, np. w schronisku. Mnie bardzo relaksuje i odstresowuje zajmowanie się zwierzętami. :)

 

U mnie bez zmian, tkwię sobie w swojej uśpionej nerwicy. Ale chociaż nie płaczę bez powodu, nie czuję potrzeby. Postanowiłam zmienić terapeutę i mam nadzieję, że to będzie dobry krok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem, wlasnie jade tramwajem do pracy. boze jak mi zle, czujw sie tak jakbym miala zraz oszaleslc, noc mialam straszna, prawie nie spalam, nie wiem jak przezyje ten dzien a i nie mam lekow swoich. na szczescie w pracy nie mam za wiele zajecia dzis wiec z checi Popisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×