Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Ucieszyło mnie, że wpadły mi klucze do kontenera na śmieci i niczym menel musiałam się do niego z wielkim trudem wgramolić,żeby je odzyskać i na dodatek wołałam ratunku. Wszystko musiało wyglądać komicznie więc mnie samą też ucieszyło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spałam, w tle leciały pingwiny z madagaskaru i tylko usłyszałam przez sen " szybko! trzeba go wyjąć z tej skrzynki zanim skończy mu się pościel i dżem! " :mrgreen::mrgreen: kocham ich :mrgreen:

 

Korba, mam nadzieję że oglądasz czasem też i Ci to poprawia humor jak mi :mrgreen: choć troszkę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pewien sposob słońce za oknem,a co to jest radosć z zycia to chyba nie za bardzo pamietam od czasu do czasu coś wywoła moj uśmiech lub smiech tzw. wesołość, ale radosc to była dawno, ktoś mi ja zabrał

 

-- 15 paź 2011, 10:46 --

 

Chociaż teraz czuje chyba trochę radosć z tego słońca moze post wyzej chodziło mi o takie poczucie szczęścia totalne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZaKUpyyyyyyy:) kupilam jakies stringi , spineczke rozowa do wlosow,dolna czesc pizamki PLayboya kroliczka, pierscionek kroliczka i wkoncu zakupilam Uszy kroliczka:)))))) hahahah bede nosic sobie po domu lol nie no w halloween wyjde tak sobie:) do sklepu po bulki.

Oczywiscie czuje sie winna! po tych zakupach!

kocham kroliki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×