Skocz do zawartości
Nerwica.com

zachowanie mojej matki


Pointer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taką prośbę, czy znajdą się osoby które będą w stanie w jakiś logiczny sposób wytłumaczyć mi takie zachowanie mojej matki

Chodzi o to że moja mama ma jakiś chory zwyczaj robienia mi kazań, awantur i negatywnego nakręcania się wtedy jak wspomnę o jakieś dziewczynie, mówiąc najprościej moja mama już się nakręca negatywnie jak wspomnę że gdzieś wychodzę i mam się np spotkać z kumpelą lub w towarzystwie np kolegi i jakieś kumpeli, a kazanie mam wtedy jak przyprowadzę koleżankę do domu i ona już sobie pójdzie to muszę się na słuchać, że jest oszustką że na pewno rąbie mi dupę za plecami, i że na pewno naciąga mnie na kasę

Ja nie wiem co w ten sposób chce moja matka osiągnąć, czy to może zazdrość z jej strony ?? czy może moja matka chce mieć syna geja w domu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pointer wygląda,że Twoja matka nie potrafi zaakceptować innej kobiety bliskiej Ci..przy Tobie.Zazdrość,zaborczość taka nie jest normalna warto dociec dlaczego mama tak się zachowuje by móc znaleźć jakieś wyjście z tej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pointer wygląda,że Twoja matka nie potrafi zaakceptować innej kobiety bliskiej Ci..przy Tobie.Zazdrość,zaborczość taka nie jest normalna warto dociec dlaczego mama tak się zachowuje by móc znaleźć jakieś wyjście z tej sytuacji.

dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu Twoja mama jest nadopiekuńcza? Wiem to z własnego doświadczenia. Potrafiła mi zrobić awanturę dosłownie o wszystko. A gdy tylko coś nie było po jej myśli, wściekała się i była nie do wytrzymania. Ja myślę, że Twoja mama chciałaby mieć nad Tobą pełną kontrolę, wiedzieć wszystko o Tobie, żeby móc (według niej) jak najlepiej wybrać Ci życie.

Nadopiekuńczość jest gorsza od obojętności. Potrafi naprawdę zniszczyć drugiemu życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×