Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dobry pomysł ja bardzo chętnie jestem też na innym forum i chodze tam na spotkania i bardzo je sobie chwalę.

Proponuję żeby się tu wpisywać kto jest chętny a potem ustalimy termin tak żeby wszystkim pasowało. Myslę że najlepiej będzie sie spotkać w Katowicach w centrum jeśli to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, parę postów wcześniej przeczytałem nt. spotkań na ul. Mikołowskiej w K-cach. DDD i DDA, w moim przypadku to raczej było by DDD. Aktualnie przechodzę kolejny epizod depresji, jestem na wsparciu farmakologicznym, ale nic mi to nie daje. Podczas ostatnich "akcji" jakoś potrafiłem się jednak pozbierać, ale teraz .... tragedia. Chyba jestem za bardzo zmęczony tym wszystkim, wypalony. Ostatnio naprawdę nie mam motywacji do działania, wstawania rano, życia. Nawet pomimo tego, że za oknem zielono. Czy spotkania "grupowe" w Katowicach na mikołowskiej dotyczą też osób dotkniętych depresją, czy tylko odnoszą się do osób z problemami alkoholowymi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie slyszalem o zadnych spotkaniach na mikołowskiej. Chodze na spotkania innego forum spotykamy sie zawsze pod zaba na stawowej

a problemy sa rozne ale łaczy nas jedno ze jestesmy zagubieni i czujemy sie osamotnieni i niezrozumiani dlatego szukamy wparcia na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×