Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Lady_B, haha, nie pamiętasz co mi dawałaś? Ja pamiętam, że Ci dostarczyłem za to piękną różę potem :D

pankówa była spoko, a wezmę od niej to na Woodstocku :D

 

buka, jedyny, który ogarniał, a i tak nic nie pamięta :P

 

Mad_Scientist, fotomontaż? To nie ja zabieliłem Kazika na zdjęciu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, taaaa róża za ... xyz ... ;)

 

ale gaśnicy to ja nie pamiętam... jedynie patrol policji kiedy udwałeś że gadasz przez tel :mrgreen:

 

Kazika zabieliliśmy żeby nie upubliczniać jego facjaty na naszym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniałem i mówie ze nie było zadnej kurde gaśnicy,chyba ze jakos w miedzy czasie zdązyliscie coś zmajstować hultaje;P

Kefas,ja niestety ni moge na Woodstock(jeszcze wczoraj myslałem ze moze jednak sie szarpne),ale z niecierpliwością będe czekał na relacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, policja i telefon? aha, dobrze wiedzieć :P nie no, potem jak podbiłem do punków to policja się zjawiła to wszyscy na plaże poszliśmy i tam właśnie był ten incydent z gościem co się rzucał i zakrwawionym nosem, ale jest ok, reszta panków mu za to nieźle najebała, że policja go tylko zawlokła do radiowozu, a my sobie poszliśmy spokojnie dalej :D

 

buka, spoko, relacje na pewno będą, w ogóle możliwe że w niedzielę jeszcze do Szczecina wpadnę na parę dni do kuzyna to tam też będzie niezła impreza :D

Ogólnie na Woodstocku poznam wreszcie ekipę z hyperreala, czyli awangardę polskich ćpunów :D

 

gaśnice pamiętam że była... a potem już jej nie było :D ale może to nie my, przecież tam sporo ludzi oprócz nas było jeszcze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam jeszcze jak się wkur... zdenerwowałem na Mada za to całe koło, podbiłem do jakiejś pary co siedziała niedaleko nas i zacząłem coś tam gadać to potem jak wracali to mieli z nas niezłą bekę :D ale może to oni ukradli gaśnicę? kto wie, pewnie chcieli zwalić na nas, złe polaczki :P

 

Idę się napić soku (bogactwo :D ) i jakiś film obejrzeć... dawno nic nie oglądałem ogólnie.

 

A Marcin mnie ciągle pyta o Ambery, bo w jego wiosce to nie ma takiego awangardowego piwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na Woodstocku poznam wreszcie ekipę z hyperreala, czyli awangardę polskich ćpunów :D

A bierzesz teraz jakieś leki? Jak u Ciebie z łączeniem ich z używkami? :mrgreen:

Kurde, od kiedy dołożyli mi karbamazepinę to po dwóch piwach mam objawy autystyczne, a po trzech mało kontaktuję. Po trawie zero euforii i widzenie tunelowe. Nawet po energy drinkach się dziwnie czuję. Masakra

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×