Skocz do zawartości
Nerwica.com

***SNY***


innge

Rekomendowane odpowiedzi

o matko...

\

tragedia jak mi sie po nocach sni, to co za dnia dobija

 

 

ostatnio rozpoznaje sen od rzeczywistości i się świetnie w nim bawię, nie muszę się martwic o nic.. o to

 

 

co jest po przebudzeniu.

 

 

takie zajebiste pokonywanie lęków, bo nic mnie nie obchodzi. jesteście tylko snem, ja rządzę, ja robię co chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Ostatnio śniło mi się, że mój kolega napił się piwa, które było przeznaczone dla mnie. Spadł ze stołka. Jakiś gangster wyszczerzył się i rzucił: nie dzwoń po pogotowie, ten środek, który połknął twój koleżka wypali mu flaki jak kwas w trzy minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam kilka dni temu dziwny sen, inny niż wcześniejsze, w których pewne wątki powtarzają się. Rozmawiałam w tym śnie z moja koleżanką Ewą,

która stwierdziła, że chce wybrać się w podróż. Pokazała mi na mapie, znajdującej się gdzieś daleko w dole, małą wyspę. Nie mówiąc nic więcej skoczyła w jej kierunku.

Przez chwilę nie wiedziałam co zrobić. Wyciągnęłam rękę w kierunku tej mapy i coraz wyraźniej widziałam znajdującą się na niej wyspę. Najpierw jako niewyraźną plamę,

potem wyraźniej obrysowaną i kolorową jak na mapie geograficznej. Po chwili mapa wciągnęła mnie do siebie i upadłam na piaszczystą plażę.

Spacerowało tam sporo nieznanych mi osób. Podszedł do mnie jakiś mężczyzna o sniadej karnacji, nie wiem skąd znalazł się przy mnie duży, ciepły ręcznik, którym zostałam owinięta. Mężczyzna wyprowadził mnie z plaży, przez kamieniste wzniesienie, poniżej którego znajdował się ogromny plac. Tam również spacerowali nieznani przeze mnie ludzie.

Zostałam doprowadzona do jakiegoś wyjścia i pamietam, że było mi bardzo zimno a mężczyzna obejmował mnie ramieniem. Przy wyjściu okazało się, że nastąpiła pomyłka

w kierunku do którego miałam zmierzać i mój opiekun postanowił sprawdzić inne wyjście mnie pozostawiając przykrytą ręcznikiem...cdn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałam ostatnio bardzo dziwny sen spóbuje go opisac moze ktos mi go wyjasni a wiec śniłami sie nieznajoma dziewczyna w ciązy kt€rą wiozłam na łuzku szpitalnym przez długi jasny korytaz nagle zjawili sie lekazre i ja zabrali ja sie darłam i leciałam za nimi i nagle zobaczyłam jak ona umiera czułam jakbym ja traciła to coś i ja czułam jak odchodzi wrrrrrrrr to takie dziwne uczucie trudne do opisania zerwałam sie serducho mi waliło az mie klatka bolała niemogłam juz usnąc miałam takie uczucie jakbym czegoś niezrobiła i jagby mie cos łączyło z ta osobą bardzo bardzo blizkiego ,opiwiedziałam mezowi moj sen stwierdził ze zaduzo zeczy przezywam ale to takie dziwne uff pozdrawiam wszystkich pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo , to znów ja tym razem w innej sprawie .

Niedawno temu miałam sen który zaczął się spotkaniem z przyjaciólmi , później stałam razem z psem obok sklepu . Mama była w środku ojciec stał ze mną .

Po chwili tata poszedł do mamy , wszystko słyszałam , mówił grzecznie że musimy iść .Mama przyaknęła ale nie przychodzila. Tata znowu sprubował .Gdy powiedział K ... Mama odwróciła się gwałtownia i krzyknęl na cały sklep , tak chrypliwie dziwnie jak zazwyczaj to robi i bardzo głośno "O CO CI CHODZI!!?"

Ja zwinęłam się w kulkę i przestraszona obudziłam się ze snu ...Powiem wam że te obrazy były okalane dziwnym światłem a na końcu jak się zwinęłam (zatkałam też uszy ) Wszystko strasznie rozbłysło .

powiedziałam to matce , ona zaczęła się śmiać. bez skrupułów odeszła odemnie i uśmiechała się. U mnie w domu mama częśto na wszystkich krzyczy szczególnie na mnie i na młodsza siostrę (mam jeszcze starszą) Wydziera się na nas ...Bez powodu , ciągle daje mi do zrozumienia że ja jestem be ,ostatnio powiedziała że lepiej nic nie dawać do mnie do pokoju bo wszystko sie niszczy , albo że lepiej nie znosić Zuzi dywanu na ół bo on śmierdzi gorzej niz wszystko inne ...ja o niego bardzo dbam jest cągle czysty odkurzony , jak cały pokój .Nie dawno temu zobaczyła mój pokój w nie naleprzym stanie po kilku miesiacach i nakrzyczała na mnie tak jakbym kogoś zabiła ..

Nie daje rady , nie potrafię się od tego uwolnić , za karzdym razem jak krzyczy na jule zatykam uszy jak na mnie to odwracam się byle nie patrzeć jej w czy .Ja się jej boję , mamy dla tego ciągle mi źle , dla tego dzień bez niej płynie bez bólu.Ja od tego się nie uwolnię ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sny - sny są bardzo ciekawe i baardzo mi pomagają.

Ostatnio śniło mi się, że wybieram się z dzieckiem gdzieś w daleką podróż. Kiedy podeszłam do okienka kontroli paszportowej i podałam swój paszport za szybke starsza pani w okularach zwróciła mi go i powiedziała, że z takim paszportem nigdzie nie polecę. Otworzyłam go, a tam różne moje zdjęcia - w jakiejś chustce, z malinowymi ustami, jakby zdjęcia z wakacji, czy jakichś sytuacji, i nawet nie byłam do siebie podobna. Mówię pani, że pewno właściwy paszport zostawiłam w schronisku, w którym spaliśmy przed podróżą. Wracam do tego schroniska, czy też taniego hoteliku i zaczynam szukać właściwego paszportu, ale go nigdzie nie mogę znaleźć. Mam wrażenie, że go kiedyś miałam i, równocześnie, że nigdy nie miałam innego paszportu, jak ten, co go dałam pani. Nie mogę go nigdzie znaleźć, strasznie się śpieszę i boję się, że mi samolot ucieknie.

 

Jak się obudziłam, to sen wydawal mi się taki nieistotny, taki codzienny - mam wkrótce lecieć do za granice, więc to pewno stąd.

 

A później go zrozumiałam!

 

NIGDZIE DALEJ NIE POLECĘ, DOPÓKI NIE ZNAJDĘ SIEBIE.

Swojej tożsamości. Swojego paszportu, w którym byłabym ja, jaka jestem - podobna do siebie. Nie jestem bowiem tą osobą, która się przejawia w różnych sytuacjach z różnymi ludźmi.

Muszę więc odnaleźć ESENSJĘ siebie.

 

W snach nasza podświadomość mówi nam, co nas boli, o czym zapomnieliśmy, co jest ważne.

Sny mi bardzo pomagają.

Często kładę się spać i myślę sobie, co jest dla mnie ważne.

Pytam się siebie. Pytam i pytam.

A później śni mi się coś na kształt odpowiedzi.

Takie sny dają siłę i pozwalają chociaż na trochę uśmierzyć strach.

 

Często śni mi się woda. I wiem, ze to jest ważne. czy jest brudna, czy czysta, czy się w niej topię, czy pływam.

Patrzcie uważnie na swoje sny.

Najlepiej je zapisujcie zaraz po przebudzeniu.

Zapraszajcie je, żeby się Wam przyśniły. Bo one być może podpowiedzą Wam, co musicie jeszcze ze sobą zrobić, żeby przestać się tak źle czuć.

Jak zwykle życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewucha,ty się nie martw,najprawdopodobniej spotkasz jakąś dawną przyjaciółkę,z którą straciłaś kontakt dość dawno,to,że we śnie była w ciązy,znaczy,że narodzi się ta przyjazń na nowo,kto wie,może silniejsza?

 

[ Dodano: Sob Gru 30, 2006 3:43 pm ]

aha! Pisałaś to 11 dni temu i co? Stało się tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba by je dokładnie pamiętać... Ogólnie sen to sprawa bardzo indywidualna,wszystko ma na nie wpływ,dziś naprzykład śniły mi się psy a to tylko dlatego,że mój pieszczoszek zwiał mi wieczorem i wrócil dopiero o trzeciej nad ranem,tak się martwiłam,że cóż mogłoby mi się śnić? Wciąż próbuję sobie sny tłumaczyć ,często trafnie,ale czasem znaczą zupełnie coś innego,niż podejrzewałam na początku... ale zajęcie jest ciekawe niezwykle,spróbuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sen miałem taki,że pojechałem do domu jakiejś tam rodziny z moim bratem,ojcem i mamą i nagle zostaliśmy otoczeni przez takie zjawy które chciały wszystkich zabić i nagle taki przewrót i znajduje się w miejscu strzelaniny policjantów z gangsterami,w czasie strzelaniny auta uderzały w siebie,były wybuchy,no i strzelanina sie skończyla i patrzylem na śmierć policjanta tak spojrzalem na niego i sen sie skończył.W drugim śnie byłem amerykańskim komikiem,na imie miałem Frank i gadałem jakiś monolog po angielsku :D ,ludzie sie śmiali,klaskali i nagle pojawiła się myśl o innym komiku który dostał wylewu >a 4 dni przed wylewem mial występ,no i nagle czuje,że krew przebija mi mózg i zalewa go. ...to było tak realistyczne,że gdy sie obudziłem to czułem resztki tego snu,tą krew słyszalem...Boże jak ja sie wystraszyłem....musialem balkon sobie otworzyć bo cały gorący byłem z tego strachu :shock: Ciekawe skąd mi sie wzieły takie sny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nigdy nie miałam koszmarów! nawet podczas brania leków.a teraz bezsenność zmielona z jakimiś głupimi obrazami..ciągle śmierć i zabijanie.wczoraj stara kamienica, wielkie mieszkanie, ja i facet, który czekał ąż wróci rodzina która tam mieszka i poi kolei do nich strzelał..wszędzie krew, nawet na mnie, a on mi kazał to sprzątać!wreszcie ucieczka samochodem..z tymi zwłokami w bagażniku.gdzieś nas jakieś pole, całe w ogniu !i z tych płomieni wyłazi jakiś demon..obudziłam sie cała w drgawkach! a dziś płaczące dziecko..tak strasznie głośno!..poszłam do niego, a tam kobieta owijająca pończochę wokół szyji tego malucha..podchodzę do niej i patrzę a to wcale nie niemowlę tylko upośledzony kilkuletni maluch który nie może złapać oddechu!ona każe mi wyjść i ja zamykam za sobą drzwi!.... matko!skąd to? ;) na pewno nie z filmów, bo wogóle nie oglądam telewizji, nigdy nie widziałam żadnego horroru..może to wiadomości??tak to pewnie przez to..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobra, Ty czytasz kryminały to mnie chyba wolno czasem "wiadomości"?! ;)

Wolno, nie wolno, żeby potem nie było: a nie mówiłam? Bo moje kryminały zawsze kończą się schwytaniem sprawcy. A w tv co? Do tej pory nie mają mordercy Marka Papały. I jak tu mieć zaufanie do tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy miałaś okazję Korres, widzieć ostatnio wiadomości?! Widziałam jak ludzie skandowali gdzieś..wiadomo kto, gdzie i dlaczego : MEDIA KŁAMIĄ! :mrgreen: to by pasowało mi do Twojej teorii na temat zaufania:))

A dziś wróciły moje sny!! śnił mi się deszcz! zawsze śni mi się woda, prócz tych ostatnich...dni:).. dziś przyszedł wyczekiwany deszcz! i w śnie i w rzeczywistości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×