Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

mazaniem się po biuście, kiedy nie ma się na to nastroju, albo jest się tuż po prysznicu, czy trzeba zaraz wyjść z domu.

 

A coz za problem to "mazanie" jak to nazywasz :D Ponoc jakies substancje "upiekszajace skore" sa w spermie, wiec jesli o mnie chodzi to z przyjemnoscia :lol:

Ja też nie mam z tym problemu, jak juz mówiłam nie klei się i szybko wysycha

I pachnie lepiej niż masumi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, żeby nie zapeszać ;) W pon lekarz, nawet dwóch (bo jestem w trakcie zmiany terapii) i to mnie troche martwi, bo myślałam że może przestanę leki brać, ale jak terapii nie było to za pewne zaraz wróci, na co teraz nie mogę sobie pozwolić. Więc chcąc nie chcąc musze jeszcze z miesiąc jeść leki. A jak u ciebie z lekami, troszkę lepiej? Działają od poprzednich ? Bo chyba jak dobzre mi sie kojarzy masz zwiększone i coś tam dołożone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, ale jest mowa o kończeniu w ustach... to mam sobie pluć między cycki ?? :mrgreen:

 

Thazek, oj tam oj tam :P

 

antracytowa, jak bym nie miała nastroju to bym się wcale nie brała za lodzika ani nic z tych rzeczy ;) Po prostu nie zdzierżę tego smaku nawet przez chwilę w ustach ... :bezradny:

 

no wiem że to plucie jest śmieszne właśnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antracytowa jest tak jak wszystkie dziewczyny z watku na NIE z polykaniem...O tym wciaz jest mowa.

he he ja nie mówię ,żeby od razu połykać no.

;)

Jest to przyjemne... :P

A ja wciąz pytam Thazek skąd ty wiesz że połykanie jest przyjemne ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antracytowa jest tak jak wszystkie dziewczyny z watku na NIE z polykaniem...O tym wciaz jest mowa.

he he ja nie mówię ,żeby od razu połykać no.

;)

Jest to przyjemne... :P

 

To widac rozmowaiamy o czyms innym, bo ja od poczatku pisze tylko o polykaniu,ze to okropne i w gardle staje... :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×