Skocz do zawartości
Nerwica.com

Omamy nocą podczas miesiączki


Naive

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłam na temat mojej przypadłości niczego w googlach, więc może wy coś wiecie na ten temat - zawsze wtedy, kiedy dostaję miesiączki, już w nocy jak się kładę do łóżka mam omamy - słyszę różne słowa w głowie wypowiadane jak zdania przez rożnych ludzi, ale nie mają one sensu i cięzko je powtórzyć. Widzę obrazy - różne, czasem twarze obcych osob, czasem jakieś przypadkowe obrazy. Pojawiają się szybko i szybko znikają. Nigdy nie były one straszne i pojawiały się jedynie w głowie, po zamknięciu oczu. Nie ma znaczenia czy biorę jakąś tabletkę przeciwbolową czy nie. Ale...

Dwie noce temu miałam te omamy silniejsze. Leżałam juz w lożku po ciemku, kiedy nagle zobaczyłam - i tu sądzę, że miałam oczy otwarte - męskie ręce w koszuli w kratę wyłaniające się ze ściany nade mną. Próbowały mnie złapać i doznałam uczucia nagłego lęki i aż rzuciło mnie po łóżku. Tej samej nocy zobaczyłam jeszcze przy łóżku ogromny film (taki ze starych aparatów), który siegał od łożka do sufitu. Po sekundzie znikł i wiedziałam, że to omam.

Podobne rzeczy mam, jeśli wypiję coś co zawiera kofeinę - capuccino albo colę (kawy to się panicznie boję już).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naive, Wcześniej syndrom Piotrusia Pana, teraz szukasz w google.

Obawiam się,że gdyby większość z nas na siłę czegoś szukała , zwłaszcza za pomocą google.....to doszukałaby się objawów "jakiejś" choroby.

Nie mniej jednak dobrze by było, gdybyś opowiedziała lekarzowi o swoich lękach przed zaśnięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×