Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

linka, ja zrozumiałam co miałaś na myśli.

 

PinkiiWkurza mnie uogólnianie.

Wiadomo,że jeśli z kimś sympatyzujesz, to nie przypinasz mu łatki.Da się wyczuć uszczypliwość.

Ale nie chce mi się już o tym rozmawiać i ciągnąć tematu w nieskończoność.

Z góry określiłaś,że Monika Ciebie wyrzuci.... czytałam gdzieś , w jakimś wątku. Ręce im opadły. Nisko mnie cenisz.

Szkoda.

 

TAO, cisza przed burzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja w takim razie nie chcąc tej błogosci przerywać, pozwolę sobie grzecznie zauważyć, że mam wrażenie że ludziskaście od spokoju odwykli...

Moja córuchna ma koleżankę, której matka jest DDA... jak pojechały na wakacje z ta kolezanką... to w pewnym momencie Gosia (bo tak ma na imię) nie wytrzymała spokojnej i przyjaznej atmosfery... zaczęło jej wywalać... Matka mojej córki, bo żona moja już nie, słusznie zauważyła... i zadała pytanie Gosi... Co ci Gosia jest? W odpowiedzi usłyszała... Nie wiem... Na to mama mojej córy... a może to tylko niepokój, bo awantur ciągłych nie ma..?

Po tym zdarzeniu Gosia się uspokoiła... coś z niej zeszło...

 

Więc ja moze teraz zadam to samo pytanie... do kogo to uważam, że się te osoby domyślą, bo robia wrażenie nie tylko wrażliwych ale i inteligentnych...

 

CO AWANTUR WAM BRAKUJE... ZBYT MAŁO NAPIĘCIA OD KILKU DNI NA FORUM?

 

Pozdrawiam Was Wszystkich :yeah:

 

-- 05 kwi 2011, 21:46 --

 

Allah,

Dzięki... wreszcie ktoś mnie usłyszał... a od kogo te osty dostał? Może one dane a tu jakiejś amnestyi można by się spodziewać...

 

No właśnie... trza z jakim MODEM pogadać na PW... a może już nie trza... HEY!!! MODY KOCHANE!!!! A może co niektórym jakaś amnestia się należy??? Bądź rewizja wyroków??? :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAO, no wiesz, jak ktoś zlikwidował konto to nikt za tą osobą nie będzie biegać i prosić, żeby wróciła. Poza tym, zainteresowany może napisać maila do admina i przedstawić swoją sytuację ...a jak dotąd bardzo rzadko się to zdarzało. Skoro sama osoba zbanowana nie przejawia zainteresowania to po co to adwokatowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

 

Jak mnie ktoś kopie bez dania racji w dupę a nie mam się jak obronić... i nikogo, kto za mną się wstawi to sp...lam gdzie pieprz rośnie... nie wracam i nie zagladam... Takie życie. Stąd takie moje postowanie.

Rozumiem ze to nie do odkręcenia, przynajmniej bany ale osty..?

Już zamykam kompa... i na dzisiaj kończę... to klepanie w takim razie Lineczko. ;):mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mo harpagana, i co my tera zrobimy? :hide::smile:

A dlaczego wova odeszła, bo nie pamiętam, albo mnie wtedy nie było? I pod jakim nickiem ukrywa się... kurde, znowu zapomniałem jej nicka, koleżanka doxy, jeśli to nie kolejna tajemnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×