Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Głodny byłem, jakoś apetyty dopisywał, a chciałbym sobie przytyć 8) Pomyślałem co będę sobie żałować :great: Lubię się czuć najedzony i lubię mieć apetyt wtedy też wiem, że lepiej się czuję. Domownicy bywają w szoku, że tak dużo potrafię zjeść a nie jestem jakiś gruby. ;)

Wszystkim życzę smacznego :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, nie jesteś złym człowiekiem, weź mi tu Darek nie pitol :nono:

 

Pomimo kiepskiego samopoczucia radość mi sprawił mój kolega mechanik, Maciek, którego bardzo lubię i który mnie całuje na przywitanie. Wiem, głupie. Ale cieszy mnie w tej chwili każda drobna zażyłość z mężczyzną, którego bardzo lubię. Choć tu nie ma żadnych podtekstów, mimo że wiem, że mu się podobam.

Popołudniu będę miała wypieszczoną moją czarną mambę i znikną wszystkie drobne ryski. To też mi sprawi radość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, możesz mieć problem z okazywaniem dobroci, ale to nie jest równoznaczne z tym, że jesteś złym człowiekiem.

a jeśli już idziemy w tym kierunku, ja mam tyle złych uczynków na koncie, bez wyolbrzymiania, szczerze, że możecie mnie już spalić na stosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz zadzwonił mój telefon. Pomyłka, ale sobie chwilę z kimś pogadałem. Spytałem kobitki czemu słysząc męski głos w słuchawce pyta: czy to Basia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, Ja już dawno zacząłem doceniać walory pomyłkowych rozmów. Zawsze wprawiały mnie w dobry humor, i zawsze o dziwo jestem wtedy wyluzowany. A jeśli jeszcze ktoś jest mało bystry i nie czai, że to pomyłka to już mam ubaw po pachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×