Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

GUSIA - Ty to masz fajnie.....Możliwość pospania sobie. Tylko dziś czy takie wspaniałe możliwości masz na codzień???

Kasiu własciwie nacodzień,tyle że bardzo póżno sie kładę(ok.3),hehe,,,nie....w srody i czwartki wstaje wczesniej bo synuś na 8 do szkoły ;)

Ooooooooo ty śpioszku

Ja naprawdę mało sypiam....ok 5 h na dobę :oops:

robię dziś w pracy imieniny

Zdróweczka Kasiu przede wszystkim :P

wczoraj pojechałam sama autobusem

Uznanko :P Ja też tak chcę :(

Pozdrawiam gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusiu - dziękuję bardzo :P:P Co prawda imieniny mam jutro, ale w pracy jutro nie wszyscy jesteśmy, więc poczęstunek przygotowałam na dziś.

Ale naprawde bardzo, bardzo dziękuję za życzenia tego, co najbardziej mi się przyda :P:P

Gusiu-skoro też chcesz robić tak jak Monietta to dlaczego nie zrobisz?? :?:

Eeeeeeeeeee tam - wcale nie wierzę, że nie możesz i nie dasz rady, bo MOżESZ I DASZ RADę. Trzymam kciuki!!! :D:D

p.s. mnie jakis czas temu jazda czymkolwiek wydawała się czystą abstrakcją, a teraz śmigam!!!! :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusia sorki ale niewiedziałem że ty też nieśpisz o 24.oo

Wyłączyłem kompa i nie pogadaliśmy :(

Dzionek skarbie raczej do dobrych mogę zaliczyć :D

a teraz już wstałem.

A powiedz mi skąd wiedziałaś że jestem na forum,przecież nic nie pisałem,wysłałem tylko życzenia na priw. dla Kasi

Milutkiego dnia Ci życze i spotykamy się na prywatce u Kasi,troche poszalejemy chociaż wirtualnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Zostaliśmy przyklejeni. Cóż za wyróżnienie. Kecaj, to Twój temat.

 

A ja jestem dzisiaj w pracy z córeczką. Zawsze w sobotę muszę ją zabierać ze sobą. Siedzi sobie i marnuje kartki, rysuje znaczy się.

U mnie zapowiada się ładna pogoda. Po pracy na zakupki do marketu, a potem pojedziemy obejrzec nowe mieszkanie maich rodziców. Nie chce mi się siedzieć w domu.

Wczoraj byłam u rodziców w sklepie i przytargałam do domu 4 sukienki na sylwestra. Wszystkie super, nie wiem którą wybrac. Mama powiedziała, żebym chociaż jedną oddała, a ja nie mogę.

 

Ooooooooo wiatr się zerwał. Jak to nad morzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj witam cię pięknie Lusi z słonecznej Wielkopolski :D:D:D

 

Wróciłem z pracy w nocy i myk w komputer a tu nie mogę znależ naszego tematu,pomyślałem -- Wyrzucili :( ale nie,ale nie :D

Myśle że fajny temat taka wirtualna grupa wsparcia - no nie :D

No to pracujesz we dwoje,ale będzie sianka ,ciekawe i córeczka od Ciebie skasuje za pomoc :D Ja dziś mam WS. i szykuje się na Andrzejki :D

Tylko się zastanawiam czy to jeszcze dziś ta żałoba narodowa,ale myśle że prezydent nam wybaczy :D Pozdrów córunie od Kecajka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusia sorki ale niewiedziałem że ty też nieśpisz o 24.oo

no ja taki "nocny Marek"jak widac ;)

A powiedz mi skąd wiedziałaś że jestem na forum,

Poprostu zauwazyłam Cie w zalogowanych użytkownikach :P

Myśle że fajny temat taka wirtualna grupa wsparcia - no nie

Bardzo fajny,,,,no ja Wam tu troszkę z "butami" weszłam,ale tak tu miło że niemogłam sie powstrzymac :oops:

Wróciłem z pracy w nocy i myk w komputer a tu nie mogę znależ naszego tematu,pomyślałem -- Wyrzucili

A wiesz że dzis tez miałam problemy? :cry: Teraz wpisuję w :"SZUKAJ"-"dzisiejszy dzień"i jest ok :P

Ja się pobawię chyba dopiero w sylwestra

Lusi nie przejmuj się...to już niebawem :P

Odemnie własnie wyszli znajomi ,było miło :D

Pozdrawiam gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to?

Nikt dzisiaj nic nie napisał?

A ja byłam wczoraj w kinie na "Tupocie małych stóp". Super bajka. Fajne teksty i świetna muzyka. Polecam tym co mają dzieci i tym co ich nie mają.

Dzisiaj u mnie tak jak zawsze: córcia nie chciała wstać, dopiero jak się wkurzyłam to z płaczem wstała. Ale w przedszkolu już nie ryczała. Tylko chciała, żebym poszła z nią siusiu. Nowa strategia.

Czy u Was też jest wiosna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu nuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba zaraz wyjdę z tego cholernego biura i pójdę do domu!!!!!!!!!!

Jeśli w najbliższym czasie czegoś nie wymyślę, to chyba oszaleję.

Teraz wiem dlaczego firma co roku na wiosnę szuka nowego pracownika. Nikt nie może wytrzymac przez zimę. Ja też nie wytrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam piękne panie!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

Wczoraj nie miałem czasu aby wskoczyć i pogadać --- sorki

I co tam dziewczyny jak wekend minął.

Kasia to chyba jeszcze po imieninkach nie doszła do siebie :D albo tyle ma pracy

Gusia ---- jak tam dzień u mnie mgła i mgła ale już jestem w domku

:D

Lusi --- a gdzie to teraz na zimę zmieniać firme to tak niebardzo chyba że centralne nie grzeje to zupełnie inna sprawa :D

 

A ja dochodze po dwóch imprezkach do siebie ale tak to w miare u mnie jest OK

A jak u Was --- skarbeczki :oops:

 

[ Dodano: Pon Lis 27, 2006 1:22 pm ]

Lusi a sukienki już wybrane na sylwestra ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kecaj :P

No ładnie .ładnie----dwie imprezki...czyli weekend udany ;)

Wstyd sie przyznac ,ale ja wczoraj dochodziłam do siebie :oops: .a co se będę żałowac...

Dzionek ok,zaraz obiadek,lekcje z małym i wuruszam na spacerek(nareszcie),czuje taką wewnętrzną potrzebę... ;)

Ja też nie wytrzymam.

Wytrzymasz Lusi,nie bedzie tak źle...

Pozdrawiam ciepło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Cię Gusia !!!!!!!!

to pewnie też byłaś na Andrzejkach skoro dochodziłaś do siebie,A pewno co tam sobie żałować żtcie jest tak krótkie i ciężkie że trzeba raz po raz poszaleć - prawda

Zaszaleliśmy i koniec jak się znajdzie znów jakaś imprezka to znów pójdziemy no nie. :D

A jak na śląsku pogoda ????? też taka mgła u nas to chyba cały dzień będzie tak ponuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda super u mnie,świeci słonko,w nocy była okropna mgła-->nic nie było widac :roll: ,ale juz jest ładnie.

jak się znajdzie znów jakaś imprezka to znów pójdziemy no nie.

Hehe,no ja ostatnio zrobiłam w Off-topicu imprezę,ale nie miałam zbyt wielu gości ;)

Trzymaj się Kecajku w ten mglisty u Ciebie dzień.

Buśka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba moge tu też napisać?? już się trochę rozbestwiam tu na tym forum ale dalej czasem się czaję czy już coś mogę czy nie - tak już mam

 

wracajac do tematu - dzisiaj robię wszystko żeby się nie zabrać za to za co powinnam. Mam napisać pracę o Domach Pomocy Społecznej i aż mnie odrzuca. Nie wiem czy mi się dziś uda a termin się zbliża. matko, ale mam lenia... Pozdrawiam i miłego dnia, albo nawet samych miłych dni (chyba że to przesada) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj u nas i znami --- maiev :D:D:D

 

To Cię dopadł ładny leniuch u mnie również coś takiego się pojawia ale przed zabraniem się do roboty mała drzemka i biorę sie za prace jak mnie dopada znów leń - to sobie troszkę odpoczne i dalej do roboty,a w końcu jak się złapie odpowiednią nutke to nawet zapominam o tym że coś takiego lenia miałem np.przed godziną.,i pracuje aż się sam dziwie bez przerw :D Uda Ci się napisać prace tylko staraj się zapomnieć o tym leniu.Temacik chyba moim zdaniem bardzo fajny i chyba stale aktualny

Maiev pisz do nas a jest nas tu chyba 5 osób to sobie wzajemnie pomagamy,robimy taką naszą terapie :D

 

Pozdrawiam Cię z Mglistego Poznania :(

pa pa pa :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×