Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica mija!


Gość kamila

Rekomendowane odpowiedzi

ja się odniosłam do ogólnego stwierdzenia :roll:

Nie wydaje mi się że można w ogóle tak mówić, że się zdrowieje łykając prochy...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowieję :D

Ty nie zdrowiejesz, tylko masz hipomanię od paroksetyny :P

Nie wydaje mi się że można w ogóle tak mówić, że się zdrowieje łykając prochy...

Nawet jeśli to co napisałaś jest prawdą powinnaś zachować to dla siebie.....wybacz ale tak podcinać skrzydła....moim zdaniem to podłe..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebistego nastroju ciąg dalszy. To nie CHAD. Zawsze mam makabryczne huśtawki gdy lek zaczyna trybić :) Ostatnio było troszkę gorzej, ale przez to że zmniejszyłem paro a zwiększyłem Anafranil. Myślałem, że A. lepiej działa. Jednak nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowieję :D

Ty nie zdrowiejesz, tylko masz hipomanię od paroksetyny :P

Nie wydaje mi się że można w ogóle tak mówić, że się zdrowieje łykając prochy...

 

Ale bzdury gadasz...sry, ale nie da sie tego inaczej opisac....to co on ma robic ? Chodzic na okadzanie czy lewatywy :? ?

 

Nie musi miec CHAD, moze miec zwykla endogenna depresje.

 

Tez uwazam, ze to co piszesz jest nie tylko nieprawdziwe , ale rowniez niestosowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974,

 

Ja tak, z depresji nic niemal nie zostalo, ale niestety glupie lęki sie odzywaja, gdyz mam niestety klasyczna nerwice.

 

Ostatnio dopada mnie hipochondria...Zoloft gowno na to pomogl...

 

Nastroj mam OK, bo dojrzalem do pewnych rzeczy, zmienilem sie w ciagu ostatniego roku bardzo. Przestalem byc chyba gowniarzem i powoli staje sie mezczyzna. Dlatego pogodzilem sie ze stratami i nie mam depresji.

 

Ale nerwica z lękami tez daje w caban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam, że więcej nie kombinuje z lekami i dawkami. :hide: W sumie z własnej głupoty wpędziłem się w ten stan bo zmniejszyłem dawkę paro. Jest dobrze i tak pozostanie. A wpieprzanie leków przez parę miesięcy żeby poczuć się lepiej i osiągnąć ten stan to CHAD? :mrgreen: Chyba nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdy tutaj przynajmniej przez chwile podejrzewal,że ma CHAD.

To przykre,ale uboczne-mamy w mózgach poprzestawiane,wiec zarażamy sie nawzajem-borderami,chadami,schizami (najczesciej prostą),nerwicami,Ptsdami i innymi hitami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowieję :D

Ty nie zdrowiejesz, tylko masz hipomanię od paroksetyny :P

Nie wydaje mi się że można w ogóle tak mówić, że się zdrowieje łykając prochy...

 

Ale bzdury gadasz...sry, ale nie da sie tego inaczej opisac....to co on ma robic ? Chodzic na okadzanie czy lewatywy :? ?

 

Nie musi miec CHAD, moze miec zwykla endogenna depresje.

 

Tez uwazam, ze to co piszesz jest nie tylko nieprawdziwe , ale rowniez niestosowne.

może i niestosowne ale jak najbardziej prawdziwe. Prawda w oczy kole co? :P

 

Niech sobie bierze leki on, czy każdy inny ale nie mówcie że to jest zdrowienie, bo nie jest. To jest zagłuszanie objawów i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili-ana, prawda?? Nie, ale chamstwo już tak......

To może teraz zanim ktoś będzie chciał tu napisać, najpierw powinien udać się do ciebie na przesłuchanie - i Ty już mu powiesz czy zdrowieje czy nie 8)

Co ci to da? To uświadamianie na siłę? Bawi cię to...? Jaki masz w tym cel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak pięknie się zapowiadało... :( tak siebie nienawidzę, mogłam tyle osiągnąć, zaliczyłam upadek z wysokiego piętra.. :?

 

Każdy z nas miewa gorsze dni KAŻDY. Chodzę na terapie od 5 miesięcy i dopiero po prezdostatniej wizycie wyszłam zadowolona. A dziś .. powrót do przeszłości i głęboki dół, ale walczę ! Chociaż czuję się teraz cholernie samotna i to nie bez powodu! To normalne, że raz udaję nam się zrobić jeden krok wprzód podczas gdy zaraz w mgnieniu oka cofamy się. Ale nie można sie poddawać i trzeba doceniać każdy nawet najmniejszy sukces, eksponować go a nie tłumić . Czego konkretnie w sobie nienawidzisz ?

 

-- 09 mar 2011, 22:22 --

 

 

może i niestosowne ale jak najbardziej prawdziwe. Prawda w oczy kole co? :P

 

Niech sobie bierze leki on, czy każdy inny ale nie mówcie że to jest zdrowienie, bo nie jest. To jest zagłuszanie objawów i tyle.

Co człowiek to opinia, ja uważam, że jest tyle racji ile ludzi na świecie nauczmy się akceptować nasze poglądy a nie narzucać innym własne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie bierze leki on, czy każdy inny ale nie mówcie że to jest zdrowienie, bo nie jest. To jest zagłuszanie objawów i tyle.

 

Serio? To odkrycie na miarę wynalezienia elektryczności :!: Jak na to wpadłaś? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ci to da? To uświadamianie na siłę? Bawi cię to...? Jaki masz w tym cel?

Żaden, mam w nosie co kto robi ze swoim życiem, wyraziłam tylko swoje zdanie.

Inne zdanie niż większości jest tu mocno negowane, zresztą zawsze tak było... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie bierze leki on, czy każdy inny ale nie mówcie że to jest zdrowienie, bo nie jest. To jest zagłuszanie objawów i tyle.

 

Serio? To odkrycie na miarę wynalezienia elektryczności :!: Jak na to wpadłaś? :twisted:

ależ ty jesteś dowcipny... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×