Skocz do zawartości
Nerwica.com

forum.szczerosc,net,anonimowosc...


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę tylko zapytac czy też tak miewacie jak ja?

Kurcze...generalnie chodzi o to ,że czy jak macie jakieś problemy macie chęc to napisac tutaj??????

Wiem ,piszę bez składu i ładu.....sorry mam doła...i pierwszy raz w ogóle tak się otwieram na forum,,

Pytanie tylko---czy chcecie nieraz coś napisac ,a jest jakas blokada?

Ja jestem zawsze szczera...ale ...no właśnie ..to net..kurcze ,ale przecież jesteśmy do siebie podobni,podobna wrażliwośc..ech..

Pozdrawiam.gusia

 

PS.Nie proszę,abyście pisali o problemach,poprostu czy odczówacie taką chęc

pisania tutaj....a cos Was blokuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie powstrzymuje przed pisaniem wszystkiego ?

Chyba to co i wszystkich - obawa o niezrozumienie mnie i mojego problemu. :roll: Mimo, że jesteśmy neurotykami, to mamy swoje sympatie i antypatie wśród forumowiczów. A gdzieś w głębi czai się też obawa przed utratą "anonimowości sieci", obawa o "zdemaskowanie" przed otoczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że jestem anonimowy pozwala mi opisać swoje przeżycia. Chociaż tu mogę się wyżalić i opisać swoje najgorsze chwile. Nie obawiam się innych, przecież to internet i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie w temacie.W normalnym świecie nie mam komu(i nie chce) się wyżalić i opowiadać o tym wszystkim co mnie gryzie i we mnie siedzi.

Powiem wam jedno, gdy opisałem tu te nieprzyjemne wspomnienia, czuje się lepiej. Tak jakby mi kamień spadł z serca. Nie męczą mnie już wspomnienia związane np. z kradzieżą. Wcześniej ciągle myślałem: przecież moglem cos innego zrobić, pojawialy się wątpliwości: co by było gdybym jednak zareagował inaczej?Nie mogłem sobie darować podjętych decyzji,bo zawsze myślałem, że mogłem lepiej postąpić, ...Czuje się psychicznie lepiej wiedząc, że mogę tu przelać swoje smutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×