Skocz do zawartości
Nerwica.com

wiara a seks


DanceWithTheWind

Rekomendowane odpowiedzi

Ahmall Gammat, to nie temat na osobiste porachunki :roll:

 

 

co do ww. artykułu.................................................... :lol:

patologia. to ja się już wolę nie hajtać i być wyklęta przez kościół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które dziecko będzie zdrowe,to które spokojna matka nosi i wychowuje przy odpowiedzialnym mężu,czy to rozwijające się w łonie zestresowanej i pozostawionej samej sobie kobiety?

 

Aha, a spokojna matka to tylko ta która wzięła ślub kościelny i po Bożemu żyje tak?

 

 

Zastanów się co Ty piszesz...jakieś dyrdymały nie poparte naukowymi , medycznymi dowodami.....co ma do tego ADHD? wiesz skąd to się bierze?

Są choroby kompletnie niezależne od poczynań matki...a żadne nie zależą od kościoła - to zapewne..i od ilości uprawianego seksu ...... i ilości partnerów seksualnych...( zakładam, ze był to bezpieczny seks).

Do tego dodam, ze zdrowe dziecko urodzi się gdy kobieta będzie o siebie dbać, będzie się badać ...a nie zapier..dzielać do kościółka i się modlić.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha... ja byłam planowana, małżeństwo moich rodziców było zgodne, po bożemu, mieli ślub, kochali, byli bezpieczni, mieli pracę i pieniądze......a ja mam nerwicę, co ja nie mam doświadczenia??? Niniejszym obalam twoją teorię....

O czym niby ma świadczyć twój przykład? Poza tym że TY masz nerwicę? Reszta dzieci z wpadek też na 100% ją ma?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka a co było że masz?Czy to Ty czasem nie wspominałaś że był w domu alkohol?przepraszam że pytam,ale to by była pewna duża nieścisłość.

A co o tym powiecie,że Ameryka budzi się ze snu p.t. wolność seksualna?

 

I jeszcze pojęcie "Psychologia prenatalna":

http://www.dziecialkoholikow.pl/artykul.dhtml?id=96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka a co było że masz?Czy to Ty czasem nie wspominałaś że był w domu alkohol?przepraszam że pytam,ale to by była pewna duża nieścisłość.

Szit jak Ty dobrze znasz moją historię, wszystkie moje posty przeczytałeś ......? Bo zapewniam cię że mojej historii do końca nie znasz i nie ma w tym co piszę żadnych nieścisłości.......

W ogóle co to za temat...o pijących matkach ......- to do mnie, bo zaraz mogę się brzydko zezłościć........ bo jak dotąd pierdolisz bzdury jak mało który.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahmall Gammat, bo robisz offtopic i przypieprzasz się do kogoś nie mając o jego życiu żadnego pojęcia.

I skończ, bo to nie jest temat ani o lince, ani o wrodzonej nerwicy wśród noworodków. Jeszcze jeden Twój post nie na temat i poczęstuję Cię ostrzeżeniem, skoro nie rozumiesz wcześniejszego mojego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty może i dziękujesz ..choć nie masz za co. Robisz bezsensowny offtop, wysnuwasz teorie nie poparte żadnymi dowodami, do tego jakby nie patrzeć po tekście do mnie o alkoholu wrzucasz linka do art o kobietach które piły w trakcie ciąży ..... Ty mnie nie obraziłeś ??

Spoko, śmiało, mogę dostać za to ostrzeżenie jeśli mi się należy bo solidnie podtrzymuje swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tematu. Ok z jednej strony - fajnie bo oddzieli się prawdziwych katolików od tych "na pokaz". To czy przypadkiem kościół zamiast odpychać od siebie ludzi nie powinien ich do tego zachęcać.....? Wypytywanie o choroby weneryczne, badania psychiatryczne - czy to aby nie za daleko posunięta kontrola??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie to dziwi,że ludzie którzy nic nie mają lub nie chcą mieć wspólnego z kościołem strasznie się przejmują tym co mówi papież i sprawami kościoła.A co to już nudne jest to "cieszenie się po prostu życiem?

Napisałaś elaborat Linka,po co, mogłaś przecież w tym czasie cieszyć się po prostu życiem.

A ci co to nigdy nie rzucili złamanego grosza na tacę,strasznie oburzają się jak to kościół okrada niby wiernych.

No i co z tą psychologią prenatalną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×