Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy komuś się coś takiego przytrafiło????!!!


ona27

Rekomendowane odpowiedzi

ona27, A Ty się nie przejmuj ,każdy ma prawo postępować jak chce .

Ma także prawo pisać jak odbiera postępowanie innych ,nie oburzaj się .Krytyka nie oznacza końca dyskusji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem jestem wstrętna

 

o, to ładnie z tWOJEJ storny, że przynajmniej zdajesz sobie z tego sprawę..

 

 

 

to nie moja wina, że sie zakochałam w żonatym mężczyźnie ktory ma syna, nie chciałam tego

 

a niby czyja??

 

jakbym wiedziała, że od zwykłej rozmowy spotka nas coś takiego to bym nigdy nie zamieniła z nim słowa!!!

jasne... jakbyś nie czuła, że coś iskrzy między tOBĄ a żonatym, dzieciatym facetem..

 

 

ale jak napisałam jeszcze do niczego między nami nie doszło.

 

wiesz co, kobieto, słowo JESZCZESUGERUJE, że robisz wszystko - być może podświadomie, by jednak do czegoś doszło..

 

...możecie mnie potępiać, ubliżać ale jestem dumna z tego, że z nim nie spałam a nie wiele kobiet zdobyłoby sie na cos takiego patrzać na to co ludzie wyprawiają w dzisiejszych czasach...

 

to po pierwsze RÓWNAJ DO NAJLEPSZYCH, a nie do NAJGORSZYCH!!!! a po drugie, kto wie, czy sami sobie nie nakręcacie taKiej atmosfery... żeby w pewnym momencie było namiętnie, ulec pokusie...

 

 

 

 

nie prubuje sie wytłumaczyć

 

 

oj, próbujesz, kobieto, próbujesz.. i to nie przed nami.. przed własnym sumieniem..

 

 

 

poprostu chciałabym żeby ktoś mi doradził jak z tym skończyć.

ok, to ja ci powiem, z punktu widzenia dziecka, w sytuacji takiej, jak ten owy dwudziestolatek..

po prostu się od niego odczep.

nie spotykaj się na papierosie, nie gadaj..

powiedz szczerze, że nie chcesz mieć wyrzutów sumienia względem jego rodziny

bo uwierz... na miejscu tego chłopaka, życzyłabym ci jak najgorzej, dla mnie byłabyś zwykłą ******* , nawet myśląc o moim ojcu jAKO potencjalnym kandydacie do pójscia do łóżka..

 

 

wiem że będe musiała urwać tą znajomość tylko jak???

 

zwyczajnie

 

" nie chcę się z tobą widywać, bo szanuję twoją rodzinę; nie chciałabym być na miejscu twojej żony, nie miałabym odwagi spojrzeć twojemu synowi w oczy jako ktoś, kto rozbił jego rodzinę, poza tym zależy mi na Twoim szczęściu i dlatego nie chce więcej z Tobą rozmawiać"..

to najlepsze, co możesz zrobić - o ile faktycznie szukałaś odpowiedzi na pytanie, "JAK ZERWAĆ ZNAJOMOŚĆ"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałam z nim na temat żony....właściwie to nie musiałam tego robić bo wiem już o nim dosłownie wszystko... ale dla pewności zrobiłam ponownie wywiad..

 

 

no i to dla mnie chore..

jeśłi chcesz zakończyć znajomość, to po co cI te informacje?? :evil:

 

[Dodane po edycji:]

 

Brid, Monika1974, po prostu, mojemu ojcu w dupie poprzestawiałą taka lafirynda jedna..

więc wiem, co może czuć taki dwudziestolatek i wypowiadam się z punktu widzenia kogoś, kogo problem dotyczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona27, podoba Ci sie i tyle, jak chcesz sie z nim przespac to przespij ale sie nie ludz ze odejdzie od zony i dzieci.

 

 

 

UWIERZ, ON NIE ODEJDZIE!!!!! GWARANTUJE cI to... za żadne skarby, nawet, jeśli cI obieca, że moze kiedyś... to nie odejdzie :lol: GWARANTUJE :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

A po ojcu przyjdzie kolej na syna, co? :twisted:

 

Już widzę jego żonę płaczącą po nocach i syna co stracił szacunek do ojca,

 

Z DOSWIADCZENIA WIEM... NIE STRACI SZACUNKU DO OJCA... PO PROSTU ZROBI WSZYSTKO, BY ZNISZCZYC ŻYCIE "NASZEJ BOHATERCE ROMANSU" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWUJĄC, droga założycielko tematu..

jeśli faktycznie napisałaś do nas, byśmy Ci pomogli - wielki ukłon w Twoją stronę.. posłuchaj mojej rady i odczep się od faceta, ze względu na ową " platoniczną miłość" do niego i szacunek względem jego rodziny..

 

jeśli szukałaś potwierdzenia, że nie robisz nic złego.. bardzo źle trafiłaś;

jeśli chciałaś zagłuszyć wyrzuty swojego sumienia ... bardzo źle trafiłaś;

 

to tyle z mojej strony....

aha...

a tej dupie, baście p, która obciąga mojemu ojcu - a dla której mój tata i tak nas nie zostawi ( co z resztą nam obiecał..) życzę , by spotkały ją najgorsze nieszczęścia.. i jej potencjalne dzieci były najbardziej nieszczęśliwymi bahorami na świecie..

 

no, to z Bogiem... 8)

 

[Dodane po edycji:]

 

[ Ale serce.........nie sługa. ;)

 

no błagam...

młoda jest... jak lubi starszych niech przygrucha sobie rozwodnika, albo wdowca :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. i jej potencjalne dzieci były najbardziej nieszczęśliwymi bahorami na świecie..

 

no, to z Bogiem... 8)

ale te dzieci nic Ci nie zrobiły,

i nie muszą mieć nic wspólnego z tą sprawą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brid, ale ja tego życzę pANNIE mojego ojca... jestem pewna, że syn tego gościa też nie bedzie wspierał owej kobiety, która rozbija jego rodzinę..

 

ja tam pisma św nie znam, ale tam coś było, że winy przodków, przechodzą na potomstwo do któregoś tampokolenia.. czyli to wręcz zgodnie z pismemświętym, jak mniemam... :angel:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brid, A ten 19 letni syn ..zasłużył na ewentualna nerwice lub depresje z powodu ..kryzysu wieku średniego ojca...

podrywanego przez siksę ,która mogła by być jego córka ???

 

dwie sprawy :

Pierwsza ,kobieta decyduje się na zdobycie mężczyzny wolnego---oklaski na stojąco z mojej strony.

Druga ,w imię ubzduranej miłości platonicznej rozbija małżeństwo----wygwizdać i zgniłymi pomidorami i jajami obrzucać .

 

 

Dziewczyno poczytaj o kryzysie wieku średniego u mężczyzn ...to Ci się zdanie o tym platonicznym uczuciu zmieni. On myśli tylko kiedy w końcu i jak Cie zerżnie . A żonie potem kupi drogi prezent i będzie miał spokojniejsze sumienie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jakoś 53 chyba. Właśnie wyszedł jego romans. Nie gadam już z nim jak z ojcem, tylko jak z mieszkańcem wspólnego domu. W każdym bądź razie, do dzieci tej baby co się z nią spotykał czy spotyka nic nie mam. Przecież to głównie JEGO wina, Jego Zaangażowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. On myśli tylko kiedy w końcu i jak Cie zerżnie . A żonie potem kupi drogi prezent i będzie miał spokojniejsze sumienie .

 

śWIĘTA PRAWDA!! :brawo: MOJA Matka jest wprost obsypywana łańcuszkami z platyny z diamentami, pierścionkami z białego złota , różnymi drogocennymi brożkami..

 

ot, życie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brid, A kochanka ile ma lat wiesz ? Często ( zresztą sam zobaczysz jak będziesz miał tyle lat co ojciec)

Facet się załamuje i żeby udowodnić ze jest męski szuka potwierdzenia u młodszych partnerek ... a larwy na tym korzystają ,bo maja sponsora .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie nie zrozumieliście,

ja się przyczepiłem do:

. i jej potencjalne dzieci były najbardziej nieszczęśliwymi bahorami na świecie..

 

no, to z Bogiem... 8)

 

że zdrada dotyczy dorosłych ludzi, a lakuda przenosi swoją złość na dzieci tej osoby. Jak chce, niech tak robi, aczkolwiek to dla mnie nie jest uzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądź razie, do dzieci tej baby co się z nią spotykał czy spotyka nic nie mam. .

:shock: no Twoja sprawa, ale to zawsze Twój Ojciec.. powinieneś stać po stronie ojca...

 

w moim przypadku, owa baśka nie ma jeszcze dzieci... niema męża, nie ma chłopaka... a mogłaby mieć, bo jest w moim wieku.. być może stąd różnica w podejściu do sprawy..

 

 

Przecież to głównie JEGO wina.

 

no nie byłabym tego taka pewna..

chwile wcześniej napisałeś, że wina jest po obu stronach... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brid, to Ty nie zrozumiałeś ...nie przenosi tylko pomstuje na ewentualne dzieci obojga zdrajców

 

przeczytaj jeszcze raz .

 

[Dodane po edycji:]

 

Przecież to głównie JEGO wina,

jak suka nie da pies nie weźmie ( wulgarne ale prawdziwe prawo naturalne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×