Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

I jak spotkanie, czy doszło do skutku? odpowiedziejszy termin byłyby chyba na któryś weekend.

Może wiecej osób by przybyło. pozdr;)

 

Witaj, spotkanie doszło do skutku, ale tylko w dwu-osobowym składzie. Ja weekendy mam zajęte, więc jeśli chodzi o spotkanie to na mnie nie możesz liczyć, pozostałe dni tygodnia- jak najbardziej jestem chętna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem ostatnio do przychodni na Jutrzenki żeby się zarejestrować do dr. Wieczorka, a okazało się że przyjmuje już tylko prywatnie. Czy ktoś wie czy nie przyjmuje gdzieś państwowo? Kilka razy zmieniałem lekarza zanim na niego trafiłem, super lekarz, ale nie stać mnie na prywatne wizyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem ostatnio do przychodni na Jutrzenki żeby się zarejestrować do dr. Wieczorka, a okazało się że przyjmuje już tylko prywatnie. Czy ktoś wie czy nie przyjmuje gdzieś państwowo? Kilka razy zmieniałem lekarza zanim na niego trafiłem, super lekarz, ale nie stać mnie na prywatne wizyty.

 

 

Hej, niestety nie wiem czy gdzieś przyjmuje dr. Wieczorek na fundusz, ale teraz prawie w każdej poradni jest ten problem. Ja też przez to musiałam zmienić lekarza.

Jedna z nielicznych przychodni, w której została bezpłatna poradnia psychologiczna to Sanitas- może któryś z tamtejszych lekarzy będzie umiał Ci pomóc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w ogole teraz przyjmuja lekarze psychiatrzy na fundusz? W polowie miesiaca dzwonilam tez do sanitasu, ale tam tez dostalam info, ze na razie przyjmuja tylko na platne wizyty i zeby sie dowiadywac.

Prosze o pomoc! potrzebuje lekarza na nfz...

 

 

Z tego co wiem to na ul. Staszica 22 "Psychomed" - (chyba tak to się nazywa), tel. 81-5326534, ale tylko pierwsza wizyta jest bezpłatna.

Możesz spróbować też w szpitalu na Staszica, możliwe że tam też jest bezpłatna poradnia, tel. niestety nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem ostatnio do przychodni na Jutrzenki żeby się zarejestrować do dr. Wieczorka, a okazało się że przyjmuje już tylko prywatnie. Czy ktoś wie czy nie przyjmuje gdzieś państwowo? Kilka razy zmieniałem lekarza zanim na niego trafiłem, super lekarz, ale nie stać mnie na prywatne wizyty.

 

 

Hej, niestety nie wiem czy gdzieś przyjmuje dr. Wieczorek na fundusz, ale teraz prawie w każdej poradni jest ten problem. Ja też przez to musiałam zmienić lekarza.

Jedna z nielicznych przychodni, w której została bezpłatna poradnia psychologiczna to Sanitas- może któryś z tamtejszych lekarzy będzie umiał Ci pomóc.

Pozdrawiam

 

 

Witam, na fundusz dr Wieczorek przyjmuje na ulicy Leonarda 12, w PZP VIAMED tel. 508 117 896. poza tym na fundusz w tej samej przychodni przyjmuje również dr Pałyska i dr Tylec. Dodatkowo przychodnia ma również umowę z funduszem na psychologa/ psychoterapia.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś jest tutaj zdepresjonowany to niech do mnie napisze, może wtedy zacznie doceniać wartość życia ;p
o co ci chodzi? chcesz robić ranking problemów? każdy problem jest indywidualny, i rozpatrywanie w aspektach "ja mam gorzej", wcale niczego nie rozwiązuje. jak dla mnie osobiście może tylko dobić :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra dobra nie chce szkodzić, nie chce mówić że dajmy na to że ja mam bardziej przejebane, tylko bardziej od innej strony, bez złe kontakty, przez bezmyślne decyzje, dochodzę do mojej depresji, więc trochę okrężną drogą, bo znika całe moje bezpieczeństwo, nagle się okazuje że nie mam kasy i jestem powiązany z osobami których w zasadzie nie chce znać,ale sprawy tak zagalopowały że przez następne miesiące tak łatwo tego nie zmienię. Więc zobaczcie, spotkałem złych ludzi na swojej drodze którzy się okazali wampirami energetycznymi, i widzę te możliwości, wartość życia, ale póki co jestem zablokowany, brak kasy i niskie poczucie własnej wartości, kompletnie zaniedbanie swojego wizerunku i obowiązków związanych z edukacją. Ale jakoś pracuję nad poprawą, więc nie jest tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra dobra nie chce szkodzić, nie chce mówić że dajmy na to że ja mam bardziej przejebane, tylko bardziej od innej strony, bez złe kontakty, przez bezmyślne decyzje, dochodzę do mojej depresji, więc trochę okrężną drogą, bo znika całe moje bezpieczeństwo, nagle się okazuje że nie mam kasy i jestem powiązany z osobami których w zasadzie nie chce znać,ale sprawy tak zagalopowały że przez następne miesiące tak łatwo tego nie zmienię. Więc zobaczcie, spotkałem złych ludzi na swojej drodze którzy się okazali wampirami energetycznymi, i widzę te możliwości, wartość życia, ale póki co jestem zablokowany, brak kasy i niskie poczucie własnej wartości, kompletnie zaniedbanie swojego wizerunku i obowiązków związanych z edukacją. Ale jakoś pracuję nad poprawą, więc nie jest tragicznie.

 

Trzymaj się chłopie! cokolwiek przeżywasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam robotę, to mogę wyskoczyć do Lbn, tylko nie wiem gdzie i jak? Czasami tydzień mi pasuje czasami weekend. Z resztą w maju będę w tym mieście...U mnie jak zwykle pizdacja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mecze sie juz ze swoja nerwica 2 lata. Studiuje w Lublinie i postanowilem zaczac sie jakos leczyc. Ale fajnie bylo by znalezc kogos z podobnym problemem zeby pogadac i moze wybrac sie na terapie grupowa (?). Jezeli ktos jest chetny to piszcie :)

Pozdrawiam i przepraszam za brak polskich znakow :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×