Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

mel nie placz napewno wszystko bedzie w porzadku po co wchodzic na stronki nie wchodz tam :nono: naprawde duzo kobiet ma nadzerke i nie robi wiecej badan jak ma cytologie dobra i jest pod obserwacja gina nie potrzebne sa dodatkowe stresy na prawde ja tam mam i zbytnio sie nie przejmuje jak jestem przebadana nie martw sie

sunset takie otepienie chyba przez leki bo w ciagu dnia sie pojawiaja i znikaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melusia kochana nie płacz. Byłaś u naprawdę dobrego lekarza (onkologa!) i on nie powiedział Ci nic strasznego. Dopóki lekarz Ci tego nie powie to nie masz żadnego cin1 ani hpv. Dlaczego wierzysz stronom internetowym a nie lekarzowi. Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Przecież nawet gdyby miała to cin1( w co szczerze wątpię) to nic strasznego nie oznacza. Nie martw się. I nie czytaj więcej zakazanych stron. :nono:

 

To jest jakiś koszmarny wieczór, ja tez mam jakieś lęki i macam mój mięsień. Boże żeby to był mięsień. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, ja dzisiaj też wymiotowałam, w nocy to samo. Czuję jakbym coś miała w żołądku. W ogóle tak mi coś jeździ w brzuchu, że szok. Nie wiem czy czasem grypa żołądkowa mnie nie dopadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sunset może to właśnie jakiś wirus? Albo nerwy....

Asia będzie dobrze.Denerwujesz się zaliczeniem i stąd te lęki. Nie macaj mięśnia bo to tylko mięsień!

Ewelinka, nie przejmuj się tymi wymiotami. Staraj się o nich nie myśleć, może to jakiś wirus ale na pewno nie świńskiej grypy, a najprędzej nerwy. Nie przerywaj brania leków. A na początku zdażają się mdłości po lekach . Potem przechodzą. Pij mietę.

Melusia, nie płacz! Przecież byłaś u specjalisty! W zupełności zgadzam się z Asią! Po co czytasz te strony?? Po co tam piszesz? Internet nie jest mądrzejszy od lekarza!!! Poza tym skąd my mamy wiedzieć, że tam siedzą specjal;ści? I któ Cię zdiagnozuje przez internet? Byłaś u ginekologa-onkologa i jeśli on nic niepokojącego nie zobaczył, to spokojnie musisz czekać na wyniki. Bedzie dobrze :D

A mnie mniej kłuje, wzięłam no spę, rapacholin i troche mniej mnie kłuje(na razie i mam nadzieję , ze całkiem przejdzie) :uklon:

Zatoki mam zapchane wciąż i najgorsze jest to , że boli mnie prawa strona gardła przy przełykaniu. Ale nie śliny tylko jedzenia. I sobie juz wyobraziłam , ze tam mi cos urosło(bo to po stronie tych gorszych węzłów) :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka, nie przejmuj się tymi wymiotami. Staraj się o nich nie myśleć, może to jakiś wirus ale na pewno nie świńskiej grypy, a najprędzej nerwy. Nie przerywaj brania leków. A na początku zdażają się mdłości po lekach . Potem przechodzą. Pij mietę.

 

Na mdłości lepszy jest rumianek. Mięta pobudza żołądek do pracy i może być tylko jeszcze gorzej łącznie w wymiotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maksinek osoba ze schizo nie dopuszcza do siebie myśli o jakiejkolwiek chorobie psychicznej. Uważa, że jest w 100% zdrowych. Wie, że jest chory jak mu lekarz powie. W klanie jest taki wątek :lol:

 

Ewelina objawem świńskiej grypy jest kaszel, bóle mięśni ogólne rozbicie. I najważniejsze: WYSOKA GORĄCZKA, NIE DAJĄCA SIĘ ZBIĆ LEKAMI I WYBROCZYNY!!! Czy masz łącznie te objawy? Na pewno nie. Nie masz świńskiej grypy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×