Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko szkoda, że dziewica są jak Yeti...niby wiadomo, że jest, ale trudno spotkać...;/

 

 

No i raczej nie pytasz jej na 1 spotkaniu, czy jest dziewica...Wiec tak, czy inaczej kupujesz kota w worku :P

 

A żebyś się nie zdziwił :D

 

Jezeli juz to zdziwila :D Myslalam, ze moj nick jest wystaraczajaco kobiecy! Chyba zaraz jakas fote wstawie, coby watpliwosci nie bylo! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, a jest dla ciebie coś pomiędzy dajką z dyskoteki i laską która cnotę trzyma do ślubu??

 

Jest jeszcze koleżanka która ma lub miała chłopaka :P

 

@up

Przepraszam, mój błąd :)

 

Ale w sumie mogłaś w ustawieniach wpisać płeć, bo czasami fotka nie rozwiewa wątpliwości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nic więcej...ehh.......czyli albo dziewczyna jest cnotliwa albo się puszcza? Innej opcji nie ma?

 

Praktycznie tak.

 

Oj przestan sie juz upierac ! :) Jak dziewczyna Ci sie spodoba i jest fajna to bierz ja i tyle;) W ogole dziwie sie, ze juz tego nie robisz, bo jako mlodziak, powinienes miec spory temperament 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady...już próbowałem :D

 

Miałem koleżankę w klasie, piękna, miła, dobrze się uczyła i ogólnie mi się podobała, ale robiła coś czego bardzo nie lubię...podrywała na zazdrość ;/

 

Wiesz jakie to uczucie kiedy dziewczyna która Ci się podoba opowiada Ci jak jakiś chłopaka "niby" przypadkowo złapał ją za pierś ? Pomińmy fakt, że jesteś kobietą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady...już próbowałem :D

 

Miałem koleżankę w klasie, piękna, miła, dobrze się uczyła i ogólnie mi się podobała, ale robiła coś czego bardzo nie lubię...podrywała na zazdrość ;/

 

Wiesz jakie to uczucie kiedy dziewczyna która Ci się podoba opowiada Ci jak jakiś chłopaka "niby" przypadkowo złapał ją za pierś ? Pomińmy fakt, że jesteś kobietą :D

 

No faktycznie zenada, ale dziewcze jest tak jak i Ty mlode i jeszcze nie obyte...;) Za pare lat bedzie podrywac inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, masz jakieś dziwne, wręcz mylne według wszelkiej logiki wyobrażenie miłości...

no ale masz prawo je mieć. Kwestia tylko co z tym fantem zrobisz, bo jak narazie 16 stron jest o gloryfikowaniu dziewictwa i nic z tego nie wynikło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm powiem Ci tak - z życia znam, że ktoś chorobliwie zazdrosny ma zazwyczaj coś na sumieniu. Więc... ehhh Nie życzę Tobie takiej osoby i nikomu innemu. Mówię to szczerze.

 

Jest taki problem, że póki nie masz iluś związków za sobą z wieloma różnymi osobami to nie wiesz z własnego doświadczenia jak to jest i możesz bujać w obłokach. Ale skoro chcesz by ten pierwszy był udany to najlepiej jak będziesz obserwował co się innym przytrafiało. I dobrego i złego. Czytał książki. Nawet takie by poznać ciemne strony charakteru człowieka. I jednak zgodzisz się być z innym człowiekiem a nie z ideałem.

 

A jeżeli cnota jest dla Ciebie taka ważna to wierz mi. Znajdziesz taką nawet w wieku 30 lat. I nawet ładną. Wiem o tym. Jak będziesz szukał. Choć niestety - poza tymi cechami może mieć nieco mniej fajnych.

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie chodzi o kontrole, ale o to jak jej na nim zależy...to dopiero musi być miłość :)

 

Nie miłość a choroba.

 

 

 

Oj Tajemniczy - po takim związku miał byś problem. Albo się złamiesz, albo odejdziesz.

 

Ja też kiedyś myślałem, że jak tak kontroluje to znaczy zależy jej. Na czymś tam zawsze zależy. Resztę będzie miała od innych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że dziewica są jak Yeti...niby wiadomo, że jest, ale trudno spotkać...;/

 

to idź do jakiejs Oazy albo kółka różańcowego. tam jest wiele dziewczyn co na poważnie traktują czystosć, przed małżeńską. Pisałem ci o tym w innym założonym przez ciebie temacie, ale widać ze ty czytać nie umiesz, albo poprostu nie masz co z czasem robić i chcesz sie z dziewczynami podroczyć i po dyskutować :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nic więcej...ehh.......czyli albo dziewczyna jest cnotliwa albo się puszcza? Innej opcji nie ma?

 

Praktycznie tak.

Ale to wygląda tak, jakbyś deprecjonował wartość każdej kobiety, która nie jest dziewicą. Co powiesz o kobiecie, która ma stałego partnera, i często się z nim kocha? Też się puszcza?!?

 

Czytaj temat od początku do kónca.

 

@harpan

Nie ma u nas takich kółek czy oaz...małe miasto daleko od wielkich metrolpolii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj temat od początku do kónca.

No to wypowiadaj sie jasno i jednoznacznie. Z ostatnich postów wynika, że sam już nie wiesz czego chcesz.

 

Z tego co napisał to wynika, że nawet własną dziewczynę bym postrzegał jako dziwkę, bo przecież miałaby stałego partnera i by go kochała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to idź do jakiejs Oazy albo kółka różańcowego. tam jest wiele dziewczyn co na poważnie traktują czystosć, przed małżeńską. Pisałem ci o tym w innym założonym przez ciebie temacie, ale widać ze ty czytać nie umiesz, albo poprostu nie masz co z czasem robić i chcesz sie z dziewczynami podroczyć i po dyskutować :?

 

 

Zdziwił byś się harpagan83 jak jest w Oazach. To prawie normalni ludzie. Czasami ktoś bardziej szanujący zasady, a zazwyczaj trudno dopilnować aby każdy spał ze sobą tylko.

Szczególnie jak prowadzi młody, sprytny ksiądz łasy na młode dziewczyny.

 

Może bardziej w jakimś kółku różańcowym - ale zazwyczaj młodych tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam na myśli tych co związków nie mają i w związku z tym dziewictwo mają.

 

 

Oazy to pielgrzymki i okazje do przygodnego seksu. :)

 

 

Ale oczywiście nie można uogólniać - myślę, że jest tam wiele dziewic. Tyle, że o ile poza tym dziewczyna nie będzie miała innych dobrych cech to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że nie wiecie już na czym polega mój problem ;/

 

Ten temat wynika z mojego pierwszego tematu i tam było opisane co i jak. Ale mogę skrócić tak z grubsza.

 

Problem polega na tym, że nie potrafię się związać z dziewczyną która miała chłopaka, nawet jak go nie miała to czuje, jakby miała. Nawet jakbym ją kochał to nie mógłbym z nią być, bo myśli ciągle przypominają, że miała chłopaka, że się z nim całowała, przytulała itd i to jest najgorsze ;/ W ogóle do większości kobiet/dziewczyn czuję coś takiego dziwnego...że jakby większość to dziwki i suki ;/ może za bardzo wyolbrzymiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×