Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Zalamka, dziewczyna ktora chcialem zeby byla ze mna napisala mi wczoraj (tzn wyciagnalem to od niej) ze znalazla kogos innego i miedzy nami juz nic nie bedzie raczej.

 

Dzis juz troche lepiej sie czuje, dobrze ze mam z kim o tym pogadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już kiedyś wspominałam - nie znoszę Świąt. ale ponieważ trudno nie zauważyć, ze one nadchodzą, staram się zminimalizować świąteczny szał do minimum, które mnie nie drażni.

otóż. z filmów i opowieści wynika, że ubieranie choinki to fajowa rzecz. i w ogóle choinka to fajowa rzecz. a ja mam dość tradycji. od kiedy zmieniłam mieszkanie i mam nieco mniejszy metraż, pozbyłam się pudła z choinką, które nienawidziłam składać i rozkładać rok w rok.

teraz mam choinkę owiniętą papierem, w ciągu roku schowaną w komórce, przed Świętami ją wyciągam, odwijam z papieru, stawiam i oto jest :mrgreen: :

IMG_4049.JPG.fc787744fd2838e90d609d7842060fdc.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

nie no to, to juz przesada - lekka xD

Swięta sa superanckie, są prezenty, jest Mikołaj (choć niektórzy powątpiewają), sa pierozki, jest wolne (choć to mi wadzi), śnieg, sanki, mróz, .. bajer_full_śmigło. ..

 

 

hmm to zdecydowanie nie jest choinka tylko jakiś straszak. :( .. nie w moim guście :mrgreen:

w tym roku Korbko kup zielona jodełkę, ubierz ładnie, zapal świecidełka, zrób nastrój a humor będzie momentalnie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej choinka Korby mistrzowska! :D Wprawdzie przypomina bardziej czapke krasnala, niz choinke, ale co tam... :mrgreen:

 

Natusia, tez bylam w sklepach i wkurzaja mnie wszechobecne przed swietami tlumy :evil: Nie wiem poza tym, co komu kupic na Swieta... W tygodniu chyba sie udam...Jutro wale prezenty i ide na sanki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzyło samo to że sie obudziłam i nastał nowy dzień ;)

a tak poza tym to jestem niezadowlona z niczego, jeśli chodzi o sklepy

to ostatnio nie lubie do nich chodzić, bo czuje że każdy na mnie zwraca uwagę :?

 

a teraz pije drugie piwo choć przy lekach nie powinnam :(

 

[Dodane po edycji:]

 

A mnie sie ta choinka bardzo się podoba jest taka inna, zupełnie inna niz wszystkie.....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

nie no to, to juz przesada - lekka xD

Swięta sa superanckie, są prezenty, jest Mikołaj (choć niektórzy powątpiewają), sa pierozki, jest wolne (choć to mi wadzi), śnieg, sanki, mróz, .. bajer_full_śmigło. ..

 

 

hmm to zdecydowanie nie jest choinka tylko jakiś straszak. :( .. nie w moim guście :mrgreen:

w tym roku Korbko kup zielona jodełkę, ubierz ładnie, zapal świecidełka, zrób nastrój a humor będzie momentalnie lepszy.

 

Po pierwsze nie wszyscy ludzie miewają/miewali dobre Święta :?

 

Dwa - zdjęcie może i wygląda jakby miała zadzerwieć, ale w rzeczywistości wygląda bardzo stylowo i się pięknie błyszczy. No ale trzeba mieć nieco nowoczesny ekstrawagancki gust.

 

[Dodane po edycji:]

 

bamvalo, zmniejsz tę czcionkę. Więcej prosić nie będę, tylko zrobię to sam. I w ogóle wykazujesz chamską postawę wobec moderatorek. Za to też coś grozi. Zachowujesz się jak mały dzieciak, którego należałoby przełożyć przez kolano i przylac ostro pasem.

 

Amon chyba będziesz musiał zrobić to sam.... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie sie jak stare, zgryzliwe tetryki, ktorym caly swiat jest cos winien. Jakby to byla era kamienia lupanego !! Tylko wasze teksty, wasze wypowiedzi sa najlepsze ta ? Innych to juz mozna dyskryminowac i rabac w dupe, za byle durna czcionke. Czy to wasz sposob na wyzywanie sie... Czcionka przeszkadza, tez mi problem.

 

Zmniejszaj se ja wisi mi to. Wy chcecie pozegnac sie z problemami skoro nawet nie chcecie udawac ze jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przysnęło mi się dzisiaj i to z 2 godzinki :mrgreen: teraz czuję się lepiej.

 

Ja uwielbiam ubierać choinkę :) ale z racji, że mój pies jest wszystkożerny i mógłby zjadać sypiące się igiełki to mam sztuczną, ale kupiłam olejek eteryczny jodłowy i choinką mi pachnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×