Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Sory za offtop, ale ten dzial czyta najwiecej osob. Jest to moj ostatnio post na tym forum, Podjąłem trudna decyzje, ale mam nadzieje, ze sluszna .. OD 5 listopada, po badaniu ECHO kardiograficznym, po skonsultowaniu ze znanym i cenionym kardiologiem objawy zaczely ... znikac ... Teraz, po miesiacu mysle o tym, 99,9 % mniej. Nie boje sie, uprawiam sporty z pełnym poswieceniem. Powiem tak : moja decyzja jest taka a nie inna, poniewaz nie chce wracac do przeszlosci, nie chce sie pograzac w temat nerwicy. Bardzo, bardzo dziekuje osobom, ktore w trudnych chwilkach potrafily mnie pocieszyc. Jestescie kochani !

 

Pozdrawiam, Kuba :) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, wbiłam się w szczurzą kłótnie i dziecko mnie tak dziabnęło, że od południa mam spuchniętego, pulsującego palca, boli cholernie i nie mogę nim ani zginać ani prostować

a krew wszędzie kapała, masakra, aż mi się słabo zrobiło

zabawy z żyletką przy tym to pikuś

 

ed:

spokojny Cipciok mnie dziabnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, :great: no teraz pozostalo Ci tylko czekanie na wyniki..swojà drogà dlaczego tak dlugo??

Ja wstalam dziisaj o 6 rano,pojechalam do pracy i w drodze dowiedzialam siè,ze nikt nie odbierze mnie z dworca,bo klientce padl samochod :roll: Idè na prawo jazdy po Nowym Roku-bo juz mnie lekko podkurwia to jezdzenie autobusami :twisted: Jakie plany macie na dzis??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojezu, jaki kac morderca......wino domowej roboty w ilości 0,7 na głowę, z koleżankami, pokonało nas zdecydowanie........

 

 

Rosołek by Ci się przydał z lanymi kluseczkami :mrgreen: Mi na kaca zawsze pomaga :great:

 

 

I ja też po takiej ilości już bym nie żyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, no właśnie kurfa nie wiem czemu tak długo :? chyba tylko dlatego ,że nie jestem moherowym beretem. A i tak się dowidziałam dzisiaj ,że lekarz może odwołać wizytę i przełożyć na inny termin bo często tak robi - jakby nie dość było ,że przyjmuje tylko w soboty :roll:

 

 

linka, dla mnie również to co wypiłaś to dawka śmiertelna ;) mnie zawsze stawia na nogi rosół, a jak nie mam to zupka chińska ,albo jakiś "gorący kubek" ;)

 

 

Ubrałam choinkę dzisiaj :mrgreen: trochę wcześnie ,ale czeka mnie pracowity okres - wolne będę miała dopiero w święta i mogłabym nie mieć czasu na to później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×