Skocz do zawartości
Nerwica.com

'Wyjście' z nałogu nikotyny


Gość Paweł23

Rekomendowane odpowiedzi

To ciśnienie nie jest czymś fizycznym. Ma ono miejsce tylko i wyłącznie w Twojej głowie. Tak na prawdę nie potrzebujesz papierosa, jest on jedynie sztucznie stworzoną potrzebą. Czy ludzie niepalący mają ciśnienie? Czy są zestresowani? Nie. Oni nie odczuwają potrzeby palenia, ponieważ nie jest to potrzeba fizjologiczna, której zaspokojenie jest konieczne do dalszej egzystencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, że już za parę dni odczujesz pierwsze korzyści z niepalenia. Poprawi Ci się węch i smak, zacznie Ci ten okrutny smród nikotyny przeszkadzać, a życie seksualne... Cóż, powiem tylko tyle, że odkąd rzuciłem to można tynki kuć :)

 

Trzymam kciuki za Twój sukces :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długotrwałe uzależnienie od nikotyny i cała masa innych problemów . W moim wypadku spowodowały ,iż mam problem z pójściem rano do kibla w celu wysiusiania się ..bez papierosa w zębach.Wiec pytam o blokery .Widzę w nich szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne. To wszystko jest o kant kuli rozbić. Po prostu nie pal i najlepiej na tym wyjdziesz.

 

\

Sa jakieś leki działające na dopaminę???? jakie???

 

 

wellbutrin, zyban

 

na początek możesz wypróbować KUDZU

 

Bardzo dziekuje - mi poprostu chodzi o jasna odpowiedź i konkretną a nie o ,,moralizowanie" jeszcze raz dziekuję.

Myślicie że lekarz internista wypisze mi to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje - mi poprostu chodzi o jasna odpowiedź i konkretną a nie o ,,moralizowanie" jeszcze raz dziekuję.

 

Moralizowanie? Po prostu były palacz daje dobrą radę drugiemu byłemu palaczowi in spe. Chcesz wydać pieniądze na placebo, to Twój problem.

 

Myślicie że lekarz internista wypisze mi to?

 

Jeżeli mu powiesz po co Ci recepta, to zrobi to od ręki. Zresztą zyban kupiłem bez recepty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moja dziewczyna po 3 latach rzuca palenie, od kilku dni znacznie ograniczyła - dziś natomiast nie zapaliła wcale.

Proszę Was jako ludzi doświadczonych o jakieś wsparcie dla niej - co mozna jej przekazać powiedzieć.

 

Pozdrawiam

Monte

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być niemiła, ale to TYLKO RZUCANIE PALENIA a nie operacja na otwartym sercu..... :roll: Jak wytrzyma to rzuci - jak nie będzie miała silnej woli to wróci do palenia.

Co możesz zrobić...nie zabierać jej w miejsca gdzie się pali, ograniczyć palące towarzystwo i tyle.

3 lata palenia to nie dużo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, zadbaj o to, żeby nie miała czasu za dużo myśleć. Niech się czymś zajmuje. Ja często kopcę z nudów.

I niech unika alkoholu i kawy, one skutecznie wyzwalają ochotę na zapalenie.

 

 

Dzięki Tomek.

Ja po prostu chce jej pokazać że są ludzie którzy ją też wspierają i da radę...

Ma dopiero 22 lata i jest śliczna... i ja ja kocham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

 

Moja mała nie pali 24h i juz śpi(troche pomógł clonozepam, niestety) po nocy już będzie 36 godzin bez papierosa.

Mysle że jutro juz bedzie lżej...

 

Ja rzucałem 12 lat temu brown sugar i przy okazji fajki jak już rzucać:) i do tej pory nie palę ani browna ani fajek.

 

Mój misiek bierze jeszcze jako wsparcie ZYBAN - pogadałem/lismy z lekarzem i to widzę że też pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra na wyjście z nałogu jest aktywność fizyczna. Szczególnie, gdy zależy Ci na coraz lepszych uzyskiwanych wynikach.

 

 

Mój misiek nie biega...to co wymyślić?? spacer? jechać do powsina czy łazienek?

a co jeść?słodycze?

już wiem ze nie kawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×