Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na jakiej podstawie dobieramy partnerów?


Gość wovacuum

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mamuśka tak nauczyła, bo samotna matka no i ja przy okazji nauczyłam jaka to kobieta ma być

zaradna, twarda, i takie tam

 

Bo kobiety w ogole sa bardziej twarde, niz faceci wbrew pozorom. Wystarczy spojrzec, ktora plec przoduje w statystykach samobojcow...

 

ale te z pozoru najbardziej twarde są kruche w środku i wymagają więcej pielegnacji niz te kobiece kobietki

 

Prawda:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wiecie co marcja nie wiem czy ciebie też tak wychowano, ale zaświadczam wam że póki nie wyjdę z tego bagna nie pójdę przed ślubny ołtarzyk;p no chyba ze nie wiem co sie stanie ale watpie

czemu?

może sądzicie że to głupie

ale jak miałąm dni spoko gdy sie czułam odprężona, pozytywnie patzryłam na ludzi i świat i że chciało mi się szleć i działać wkurzały mnie osoby z negatywnym nastawieniem do życia i np koleżanka która mnie wkurzała gdy miałam gorszy dzień jak miałam lepszy spoko się gadało a z kolei z tymi co niby moi przyjaceile nie maialm o czym gadać! zaczynało się od tego że pisałam co robiłąm jak super fajnie co się działo za dnia a one a jak samopoczucie? Weic odp padała dobrze i koniec rozmowy...

i tego się boję ż e trafię na kogoś któ mi wcale nie bedzie odpowiadał:)nom ;(:(:(

;p

 

[Dodane po edycji:]

 

ej no niemądry;p to wina mojej mamy, ale co ona winna?że została sama i juz mi przeszło z tym popędem seksulanym;p hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a feministek tez ktos nauczy takiego myślenia

ale czytałam badanie dot związków partnerskich z feministakami

Wyniki: taki związek jest szczęśliwszy;)

ale nie pamiętam już kto na kim i kiedy te badania przeprowadzał jakoś tak się głebiej zastanawiając to stawiam pytanie czy badanie takie moze być wiarygodne

i czy te było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczatkujaca, nawiązując do Twojej wcześniejszej wypowiedzi, JA takiego spotkałam 8)

Co do nauki gotowania, i wszystkim co się z tym wiąże - równowaga powinna być i koniec, chociaż nie powiem, że mimo wszystko mam gdzieś tam zakodowane, żeby zproponować zrobienie kolacji np i sprawia mi to przyjemność, bo równie dobrze, jak mogę ją zaproponować, mogę też o nią poprosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcjaa pasuje ci taki stan rzeczy, że taka jesteś , czujesz że jesteś soba?

jeśli czujesz sie dobrze < a tak wywnioskowałam> to ok i ja ci nic nie zarzucam

ale mi jest źle i wolałabym być odbierana jako nie twarda a normalna kobitka która tzreba się zając :(

wiecie że na terapii jak pytano sie czyjego opinnii boisz się najbardziej wymieniano właśnie mnie, i tu jest dysonans

 

[Dodane po edycji:]

 

do chojrakowa;)

to daje do zastanowienia i wielka nadzieje dla mnie

wiec nie jest jeszce aż tak źle w tym męskim świecie;)

całe szczęście!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcjaa pasuje ci taki stan rzeczy, że taka jesteś , czujesz że jesteś soba?

jeśli czujesz sie dobrze < a tak wywnioskowałam> to ok i ja ci nic nie zarzucam

ale mi jest źle i wolałabym być odbierana jako nie twarda a normalna kobitka która tzreba się zając :(

 

 

Tak, czuje sie soba :)

Czasem chcialabym, zeby ktos sie o mnie troszczyl i czasem na to pozwalam ;)

Ale jeszcze wieksza radosc sprawia mi troszczenie sie o kogos. Chyba akurat w tej materii wole dawac, niz brac :)

 

 

wiecie że na terapii jak pytano sie czyjego opinii boisz się najbardziej wymieniano właśnie mnie

 

Ojjj, to ja chyba nie jestem az tak straszna;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady jakie znam dot. faceta:

1.nigdy nie pyta o drogę i nie zmuszaj go żeby to zrobił gdy sie zgubicie;p

2.nie krytykuj sposobu prowadzenia samochodu szczególnie przy kolegach;p

tak słyszałam nie krzyczeć proszę;p

 

a znacie wiecej?;)

 

[Dodane po edycji:]

 

chojrakowa zakochanie a miłość?

chyba jeszcze nie dojrzałam

za trudne myślenie jak dla mnie;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze wieksza radosc sprawia mi troszczenie sie o kogos. Chyba akurat w tej materii wole dawac, niz brac :)

O tak : )

Chociaż poczucie bezpieczeństwa i opieki pod silnymi, męskimi ramionami musi być 8):oops:

 

 

Mi najbardziej zalezy na fizycznym bezpieczenstwie (dlatego uwazam, ze facet powinien byc silny fizycznie) bo ja szczupla i dosc mala raczej sie nie obronie w razie potrzeby. Albo na wyciagnieciu mnie z jakiejs opresji z gatunku "ekstremalnego", typu lawina w gorach, zagubienie podczas przechadzki po lesie (gdy robi sie ciemno). Ja wtedy histeryzuje i lamentuje, wiec musze miec oparcie w postaci opanowanego, racjonalnego mezczyzny, ktory wyciagnie mnie z opresji ;) Natomiast w syt. zyciowych potrzebuje czasem, jak kazdy czlowiek wsparcia przyjaciela, ale nie jestem jakas placzliwa, bezbronna kobietka,wiszaca facetowi non stop na ramieniu. U mezczyzn wazniejsze sa dla mnie jednak inne cechy, niz opiekunczosc. Opiekunczosc uwazam za domene kobiet:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby prowadzenie samochodu i zwrócenie uwagi nie wydaje mi się czymś niestosownym i co mogło by zaszkodzić męskiemu ego;?

a liczyłam na bardziej konkretne porady, coś takiego jak w moim stylu...

tylko mi nie piszcie że takich porad to nigdzie nie ma i że każdy jest inny i ma inne potrzeby

ale może zakoncze już watek.

a jeszcze mam takie spostrzeżenie co do marcji:Moje poprzednia wypowiedż o tych "twardych" babkach nie odnosiła sie konkretnie do ciebie i wcale niczego nie negowałam, że np. ci to chyba nie pasuje że taka jesteś itp. Wracam do tego bo poczułaś się bardzo dotknięta a wcale nie mialam takiego zamiaru ech ;.;.;..;w ogóle nie wiem o co biega.

 

[Dodane po edycji:]

 

marcja a zastanaiwałaś sie co by było gdyby twoja histeria i lamenty nagle odeszły? i jakiego wtedy faceta bys potrzebowała?

 

[Dodane po edycji:]

 

może wtedy taki opanowany wydałby ci się za spokojny? co wtedy ..;)

 

[Dodane po edycji:]

 

oj sorki chyba źle zrozumiałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, jeśli cierpisz psychicznie Twój mężczyzna, czyli osoba, z którą spędzasz życie musi wykazać ciepło, zrozumienie i otoczyć cię opieką, bo inaczej cię wywiozą do białych sal - mówię z doświadczenia. ;)

 

Jasne, ale to samo sie tyczy mezczyzn. Kiedy maja problemy psychiczne i nikt ich nie wspiera, nie okazuje ciepla i zrozumienia, tez moga rychlo trafic na oddzial odziani w kaftan;) To nie jest sprawa plci. Po prostu kazdy potrzebuje przyjaciela:)

 

[Dodane po edycji:]

 

a co jak facet ma zryta psyche :P? ma poszukac sobie silnej, opiekunczej babki, ktora go bedzie glaskac po glowce 8) ?

 

No na pewno troskliwa i wyrozumiala kobieta sie mu przyda :)

Kazdy lubi jak sie go czasem "poglaszcze po glowce"-mysle, ze faceci tez;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno troskliwa i wyrozumiala kobieta sie mu przyda :)

Kazdy lubi jak sie go czasem "poglaszcze po glowce"-mysle, ze faceci tez;)

no tak.

ja np nienawidze jak dziewcze ma nagle napady agresji, zaczyna wyzywac, obrazac sie o chuj wie co ;| to nie na moje nerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam takie spostrzeżenie co do marcji:Moje poprzednia wypowiedż o tych "twardych" babkach nie odnosiła sie konkretnie do ciebie i wcale niczego nie negowałam, że np. ci to chyba nie pasuje że taka jesteś itp. Wracam do tego bo poczułaś się bardzo dotknięta a wcale nie mialam takiego zamiaru ech ;.;.;..;w ogóle nie wiem o co biega.

 

 

Aleeee o sooooo chodziiiii? :D

 

[Dodane po edycji:]

 

marcja a zastanaiwałaś sie co by było gdyby twoja histeria i lamenty nagle odeszły? i jakiego wtedy faceta bys potrzebowała?

 

[Dodane po edycji:]

 

może wtedy taki opanowany wydałby ci się za spokojny? co wtedy ..;)

 

Heheheh nie wiem:D A co, Ty bys nie histeryzowala w takiej sytuacji? :) To dawaj kiedys ze mna, jak bede wyjezdzala z dziewczynami na babski wypad;) Przydasz sie nam ze swoim opanowaniem;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lulusie,wracamy do tematu,ktorym jest znaczenie wyglądu.

 

Tutaj możecie podyskutować na Wasz aktualny temat na-jakiej-podstawie-dobieramy-partnerow-t23375.html

 

 

Jezuuu jakas komuna na tym forum...Nie ma to, jak forum gazeta.pl-tam nikt nie jest nadgorliwy i nie czepia sie off-topow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

marcja, dlatego na forum gazeta.pl jest burdel, a u nas nie :P

 

Jestem innego zdania-wole zreszta burdel, niz wcinanie sie w gadke i psucie "klimatu". Nie mowie tu konkretnie o tym watku, ale ogolnie. Ale mozecie przenosic, jak macie ochote- robta co chceta :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij, wybralabym gazete bez wahania, gdyby nie to, ze za malo tam osob z nerwica...

Jesli mialas zastrzezenia co do off-topa trzeba bylo skierowac swa prosbe do ogolu. Dodatkowo natomiast edytowalas mojego posta, przypominajac jaki jest temat watku. Zupelnie nie rozumiem dlaczego, bo nie ja rozpoczelam dyskusje nie na temat, a inny uzytkownik. Glownie o to pije;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×