Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Alex1963, nie wiem, chyba nie warto, najpierw je zeżarłam, bo nie mogłam się powstrzymać, a otem zwróciłam, gratulacje Anka no.... :roll:

jacas, aż tak źle?

 

Ja muszę w trybie przyspieszonym ograniczyć swoją przygodę z xanaxem z 2mg do 0, bo mi się kończy, kolejnej recepty nie dostanę, i nie starczy mi go nawet do wizyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex1963, nie wiem, chyba nie warto, najpierw je zeżarłam, bo nie mogłam się powstrzymać, a otem zwróciłam, gratulacje Anka no.... :roll:

jacas, aż tak źle?

 

Ja muszę w trybie przyspieszonym ograniczyć swoją przygodę z xanaxem z 2mg do 0, bo mi się kończy, kolejnej recepty nie dostanę, i nie starczy mi go nawet do wizyty.

 

Będzie bolało :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mna tez nie tak.Spadek cisnienia przymulilo mnie,a zarazem w srodku czuje niepokoj i doszly mi nowe objawy.Otoz mam mega odruchy wymiotne.Pojawiaja sie nagle i dlawie sie.Wychodzi mi wszytsko- problemy z Matka,praca itd.Jak tu zyc dalej?

Do tego przejelam sie bardz filmem ,,Rozyczka''.Ja jestem nadwrazliwiec:(

 

[Dodane po edycji:]

 

wovacuum, a co sie dzieje?Masz gorszy dzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, bardzo mnie dotknèla tragedia "Piorunki" z forum...jestes w temacie wogole??moze tez w Anglii zorganizujesz jakàs zrzutkè?ja juz dzialam.Ale juz jestem zmèczona i mam stresa przed szkolà i pracà.To zly dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda Ci się spać to ok. Ale najlepiej schodzić jakieś 0,25 tygodniowo...

 

W takim wypadku nie starczy mi go i w pewnym momencie zostanę z niczym :shock::-|

Trudno, trzeba być twardym...

 

 

Zejście z 2 mg na 1 mg będzie zdecydowanie bardziej bolesne. Chociaż też tak robiłem i żyję. Kilka dni wgryzania się w ścianę. Ludzie schodzą z tego biorąc latami, więc nie powinno być tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×