Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Mam prośbę Zapewne nie tylko ja Czy można byłoby zrobić porządek w tym dziale?Chodzi o to,ze szukając psychiatry bądź psychoterapeuty ktoś taki jak ja musi oglądać te strony,na których są konflikty paru osób.Dzięki

 

[Dodane po edycji:]

 

No dobra,rozumiem Za duże forum żeby wszystko ogarnąć Pozostaje pisać "Niekończąca się opowieść" Trylogia W rolach głównych:nerwusy Ja jako jeden z bractwa poszukuje państwowego psychoterapeuty nie z tej ziemi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na młodzieżówce, jak dla mnie katastrofa. Może dlatego, że mimo iż powinnam być w progaramie żywieniowym nie byłam, ale to już inna sprawa. Oddział był mieszany, problem nawet z tym, zeby zapalić, chociaz nikt tam na odwyk nikotynowy nie przyszedł.

Personel, jak to wszędzie połowicznie znośny, reszta tragiczna. Nie będę tu wypisywać przykładów, ale niektóe pielęgniarki robiły rzeczy, których raczej nie powinny. Atmosfera dobijająca, czas wolny zwykle przememłany w smutku i zobojętnieniu, nikogo to nie obchodziło. Jeśli chodzi o terapię, nic specjalnego, ale i była zła, chociaż w indywidualnej wieeele zależało od lekarza prowadzącego.

Cóż, wyszłam na własne żądanie, bo jeszcze bardziej bym się pogrążyła, uciekłam z kolejnego miejsca przed własnymi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem.

Otóż poszukuje jakiegos innego osrodka terapetycznego niz na dolnej 42.

Od roku lecze sie na nerwice lekowa.

Dostałem sie do grupy na dolnej ale dltego ze przez 2 tygodnie nie dalem tam rady dojechac 3 dni zostałem z niej wyrzucony.

Panie ktore prowadzily grupe zupelnie nie zrozumiały moich problemów z poruszaniem sie po miescie i stresem zwiazanym z wejsciem do grupy,mimo ze wczesniej o wszystkim mowilem.

Oczywiscie najlepiej jak to bedzie refundowane przez nfz ,bo na prywatne wizyty mnie nie stac.

Prosze o pomoc bo juz nie wiem co mam dalej z choroba robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, w związku z tym, że kończę terapię analityczną, która za bardzo na moje problemy nie pomaga........

POSZUKUJĘ DOBREGO PSYCHOTERAPEUTY BEHAWIORALNEGO W WARSZAWIE na fobię społeczną

PILNIE :time:

poradźcie kogoś proszę. kogoś z certfikatem , kogoś zaangazowanego do 100 zł za h.

dzięki, pozdrawiam

Ps. trza zmienic swoje życie.....

Z certyfikatem to są hardkory :mrgreen: Będąc na oddziale dla nerwic w przychodni na Wacie bardzo dobrze wspominam Pana Karola.Przyjmuje On również indywidualnie w poradni mieszczącej się właśnie w tejże przychodni jak i w przerwie miedzy zajęciami na dziennym.Jego pasją jest właśnie praca systemem o jakim wspomniałaś.Tel.do oddziału 22 683 82 34 No i jest na Nfz,za specjalnie długo się nie czeka.Możesz tez poczekać aż Ktoś inny Ci kogoś wskaże albo jak ja poczytać również strony wyżej.

 

[Dodane po edycji:]

 

Tak sobie jeszcze pomyślałem tym o Panu Chojrakowa:-ROGOWSKI Daniel - mgr psychologii, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (certyfikat numer 145) oraz Oxford Cognitive Therapy Centre & Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Od kilku lat pracuje w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego przy II Klinice Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie prowadzi terapię grupową oraz konsultacje indywidualne. Regularnie superwizuje swoją pracę.Prywatnie przyjmuje tutaj:http://www.centrum-psych.com.pl/specjalisci.html To psychoterapeuta,który od lat b.skutecznie leczy fobie społeczną.

 

[Dodane po edycji:]

 

przepraszam Pani Pomianowska o hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie słyszałem o tym centrum na wilanowskiej bo szukałem trochę na necie i tez pytałem po znajomych i wogole to obok mnie jest - wiec myślałem zeby tam iść. Nie wiem czy ci pasuje ale ja chyba tam pojde to dam znać.

 

[Dodane po edycji:]

 

Dobra zamówiłem się. Najpierw idę do psychiatry. Chce iść później tez do psychologa tez ale na raziej chce leki od razu bo wiadomo ze terapia to długo trwa a ja juz nie wyrabiam... Będę dawał znać ale byłbym wdzięczny za odzew jak ktoś był i by mi tam psycholga tam polecil. wilanowska 43a strona http://www.centrum-psych.com.pl/ Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Może ktoś polecić w Warszawie dobrego lekarza, najlepiej nieodpłatnego, który nadaje się na pierwszą wizytę, będzie mógł zdiagnozować mój problem, bo sama nie chcę tego robić (coś wewnątrz mnie mówi mi, że nie mam prawa być na nic chora i że jestem zwykłą hipochondryczką- wstydź się dziewczę wstydź!), chociaż mam jakieś tam objawy. Staram się nie myśleć, że może być coś nie tak, więc nawet nie wiem, jak się zabrać za "polepszanie swojego życia", ale pewno wypadałoby zacząć od specjalisty.. a może lekarza pierwszego kontaktu? Sama nie wiem, czekam na Wasze rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpisał ale mam nadzieje ze komuś to jednak kiedyś pomże wiec pisze o moich przeżyciach tutaj wczorajszych: miałem iść na wilanowska ale okazało się ze przez pomyłkę się zamówiłem na ogrodowa 8 (moja własna głupota i bezmyślność ale tak to jest jak człowiek jest znerwicowany to nie myśli) - to sama klinika ale dwa punkty -wiec bylem u dr Smolenia. Konkretny był i normalny wytłumaczył mu o lekach i o mojej chorobie (nerwica lekowa, depresja) i jak to działa i ze mi nie zmieni osobowości w zombie i ze są rożne rodzaje leków długoterminowe i doraźne. decyzja należy do mnie w każdym razie ja na razie przemyślę... jakby ktoś chciał polecić jakieś leki bardziej niż inne to ja chętnie się dowiem :) Jeszce raz go spotkam co najmniej wiec zobaczymy na razie lekarz bardzo ok zobaczymy czy mnie wyleczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić psychiatrę psychatrę/psychiterapeutę na Bielanach (ew. Żoliborz)? Mam problemy z podróżowaniem (nerwica lękowa) - więc inne dzielnice odpadają. Jeśli przyjmuje prywatnie też - myślę, że przy takim ograniczeniu lokalizacyjnym nie da się nic znaleźć w ramach NFZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może załatw sobie jakieś konsylium ? Skoro nikt dotąd nie postawił na 100 % to wątpię ,żeby to nastąpiło .

Były gdzieś na forum tematy dotyczące polecanych i nie polecanych lekarzy ,klinik i szpitali ,poszukaj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×