Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Gość basia03

Rekomendowane odpowiedzi

chciałam się tylko przywitać,jakoś nie mam nastroju pisać o czymkolwiek,nie mam nastroju na cokolwiek,będę sobie tylko cichutko czytała,może w końcu się coś zmieni,może przyjdzie czas na moje "5 minut"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło jest zobaczyć, że ktoś Cię chce wysłuchać...chciałoby się żeby to była ta najbliższa osoba a tu przyjdzie otwierać się przed obcymi ... z drugiej strony wcale nie obcymi...

Roberto , dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA JESTEM TUTAJ NOWY BIORE LEXAPRO WCZEŚNIEJ 3 MIESIONCE FLUOKSETY NIC NIE POMOGŁA MAM MYŚLI SAMOBÓJCZE CZUJE OGROMNOM PUSTKE NIE MAM PRAWDZIWYCH PRZYJACÓŁ FOBIA SPOŁECZNA JEST TEGO PRZYCZYNOM MAM NADZIEJ ŻĘ TUTAJ POZNAM MIŁE OSOBY MOŻĘ NAWED PRZYJACIÓŁ POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałam malusiego koteczka na odchowanie,bo ktoś się pozbył i nagle stałam się odpowiedzialna za to małe stforzonko.Jest cudne ,ufne i wygląda jak kocurek ze Shreka.

"Opatrzność" chyba zadbała o to żebym za dużo nie myślała i dała mi zajęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

years after, Nie wiem czy poznasz tu przyjaciół ,ale przeglądanie postów odwraca uwagę od samego siebie i chyba o to w tym chodzi a potem coraz bardziej i więcej ,czytasz i piszesz i mija dzień kolejny bezmyślnie przesiedziany przy kompie,ale czy bezsensownie ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz troche racji ale to forum jest dla ludzi mająnych wieksze lub mniejsze problemy ja bardzo ucieszyłem sie żę znalazłem to forum ii osoby mająnce być możę problemy podobne do moich a dobre rady i słowa pocieszenia i otuchy są bardz miłe pozdrawiam cie i trzymaj sie mocno!! :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BASIAO3 MOIM ZDANIEM PRZECZYSZ SAMEJ SOBIE MOIM ZDANIEM MASZ ZWYKŁOM CHANDRE I NIE PISZ GDZIE MAM SZUKAĆ PRZYJACIÓŁ A CZEGO TY SZUKASZ NA TYM FORUM LEPIEJ POROZMAWIAJ ZDOBRYM PSYCHOLOGIEM JA ŚLEDZE TO FORUM OD BARDZO DAWNA JESTEŚ EMO LOL

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×