Skocz do zawartości
Nerwica.com

Despera bobo wita wszystkich!


bobo90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To już kolejne forum, do którego się "zapisuję". Jestem troszkę zdesperowana - to fakt. Życie od dawna mi się nie układa. Zawsze jednak starałam się być silną i zwalczyć w sobie wszelkie lęki, koszmary, demony i ból. Od jakiegoś czasu jednak opuszczają mnie siły. Samotna walka już nie daje rezultatów. Boję się świata. Poprzez sieć jest mi łatwiej się z nim kontaktować, choć wiem, że to nie rozwiązuje problemu.

Ok. także dzień dobry wszystkim i zabieram się do pisania postów, bo ewidentnie potrzebuję pomocy. Szybkiej pomocy - mam nóż na gardle. Ale jeszcze mi się chce ratować swoje życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej bobo90

Samotna walka mało kiedy daje rezultaty...

Forum pomaga (mi bynajmniej odkąd tu jestem)...pod warunkiem, że nawet jak mi źle to tu zajrzę, a z tym rożnie bywa, bo te ciężkie chwile ciężko przetrwać nie robiąc głupot...

napisz coś więcej jeśli potrzebujesz pomocy...

tu raczej nie będziesz sama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Despero,

ja całe życie wmawiałam sobie, że poradzę sobie ze swoimi problemami sama. Radziłam sobie jesli radzeniem można nazwać przeżycie i nie wdepnięcie w jakieś większe kłopoty.Dopiero po wizycie u psychiatry nazwałam swoje problemy i chcę się z nimi zmierzyć przy pomocy farmakoterapii i być może terapii... to forum też ma za zadanie pomóc.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×