Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nagły spadek wagi -możliwe ?


mansun

Rekomendowane odpowiedzi

Większość z nas tutaj ma czegoś, albo wszystkiego dość ;) Ale Ty akurat mówisz o wadze, a ja sądzę, że trzeba mówić o przyczynach naszych problemów, o tym co nas faktycznie gryzie.

 

Jesteś Sebastian typowym hipochondrykiem - podręcznikowym przykładem :)

 

PS. Jestem chudy i nie mam szans na przytycie. W sytuacjach stresowych nie mogę jeść. Ważyłem się ostatnio ze 3 lata temu, i stwierdziłem... pieprzyć wagę! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wachania wagi sa mozliwe, sam raz waze 78 a raz 76. Dodam ze przed braniem lekow wazylem mniej niz 60 wiec raczej przytylem od nich :D .

Postaraj sie jesc normalnie a nie bedziesz mial spadkow, polecam zaczac chodzic np na silownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie te badania miales robione?

Tez mi sie wydaje, ze to calkiem mozliwe. Ja mam wahania wagi w ciagu jednego dnia ok.1,5 kg. Rano waze najmniej a wieczorem najwiecej. Do tego ja uwazam, ze podczas silnego, dlugiego ataku mozna troche stracic. Jak mialam najgorszy czas dziennie chudlam ok. 1 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może miałeś w trakcie ataku kłopoty z żołądkiem?Albo może wcześniej piłeś wodę albo herbtę,a potem jak to wydaliłeś to waga spadła.Myślę,że to napewno nic groźnego,tylko jakaś normalna reakcja oraganizmu.Podobno sportowcy po cięzkim treningu też gubią wagę,a potem jak uzupełnią płyny to wszystko wraca do normy.Może bardzo się spociłeś kiedy miałeś atak paniki.Postaraj się nie martwić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×