Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Co za koszmarny dzień. Wciąż chce mi się płakać. Jadę do Warszawy, do promotorki. Chyba spalę się ze wstydu. Echhh, szkoda gadać. Trzymajcie proszę za mnie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wysypkè na calym ciele-antybiotyk jest cos dziwny chyba????jade po poludniu do lekarza niech cos z tym zrobi :roll: fizycznie czujè sie fatalnie-kaszel i goràczka.Nie jest dobrze niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puszekokruszek, będzie dobrze :D Ale wiem przez co przechodzisz, ja też nie cierpie zmian i przeprowadzek :roll:

To tak chyba nikt nie lubi wywracać całego swojego życia do góry nogami. :silence: Ja również nie lubię przeprowadzek. A właściwie jedna poważna może mnie czekać po wakacjach. :hide: Może jeszcze mebli ogólnie nie ma tak dużo ale ile gratów człowiek nazbiera przez lata, że się w głowie nie mieści. Po co nam to wszystko? Połowa tych gratów leży sobie i tylko dekoruje mieszkanie. :P Kiedyś człowiek naznosił do domu, nakupował myśląc a przyda się. A potem wynoś to jak za karę. :evil: Na dobrą sprawę to dzisiaj nadał by mi się tylko lapek, Kino domowe, TV, kanapa i jedna szafka na ciuchy oraz parę książek ekonomicznych i innych oraz jakieś tam lepsze wydawnictwa (encyklopedie, krajobrazy, itp). A reszta po co mi, fiuuu z tym do komisu. :lol:

A mój dzień w sumie OK narazie. Muszę wcześniej się zabrać za pakowanie bo po południu wyjeżdżam na wekend do Świnoujścia, gdzie mnie rodzice zaprosili. Nie mam w sumie lepszych planów na wekend więc jadę ;) A od poniedziałku "odnowa polska ludowa". :roll: Ale to od poniedziałku, teraz wekend za pasem, potem będę się dalej martwił. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubomir- no jasne, że można 8) A mnie nie interesuje co sobie ludzie pomyślą, więc wisi mi to :mrgreen:

A forum owszem, bardzo poważne :twisted:;):P

Joasia- trzymam kciuki!

Wova- może zjadłaś coś pryskanego chemią?

Linka- jadałam taki sam omlet jak Twój na śniadanie przez chyba rok, już mi się przejadło :P Ja tam wrzucałam szynkę, czerwoną paprykę, ser i pieczarki.

 

Ja dziś miałam jechać do szkoły po wpis (już mam zaliczony ten przedmiot), ale nie jadę bo nie dadzą mi karty :evil: Dopiero w poniedziałek będę mieć uregulowaną płatność za szkołę :? - o czym mi mama powiedziała dopiero wczoraj wieczorem. I lipa.

Także siedzę i dalej piszę prace zaliczeniowe, no i się uczę... Porażka.

 

 

Spokojnego dnia ;*

 

PuszekOkruszek- współczuję Ci tej przeprowadzki, długo tam mieszkałaś :? Ja kiedyś uwielbiałam zmiany, teraz ich nie cierpię.

Trzymaj się.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pier...dzielę, ileż tych gratów mamy :lol: a co najśmieszniejsze, co było niepotrzebne wyrzuciłam, to co zostało jest absolutnie niezbędne ;)

no dobra, czas lapka spakować więc narazie się żegnam i do usłyszenia jak już ogarnę chałupę, może jutro wieczorek już będzie w miarę ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ferplast towera dla dzieci :D I cieszę się,że go w koncu będą mialy,nie będzie mi szkoda zamknąć ich czasem,bo póki co od kilku dni biegają luzem i demolują mi chatę.

Co ja napisalam?"Chatę"?taaa 17 m,chatę jakich malo :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz byl-zmienil mi antybiotyk-jestem uczulona na amoksiklav.choroba sie rozwija ,doszly wymioty i wogole dupa.dobrze,ze nerwica nie daje znac o sobie-bo chyba bym oszalala :twisted:Shadowmere, Twoje mieszkanie ma 17 metrow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, trzymaj się słoneczko i zdrowiej nam :*

 

a ja od wczoraj na kolejnym leku - doszła mi mianseryna - wspaniale i gładko mi się po niej zasnęło i obudziłam się bez lęków. do południa sennie mi było, ale nie aż tak tragicznie, teraz trochę znowu mam lęki i zawroty głowy. ale już niedługo do domku i weekend :)

aktualnie mam przepisanych do zażywania 5 leków, nieźle.......

 

dzisiejszego psychologa odwołałam - po raz szósty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, ale wazne ze masz mieszkanko :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, dlaczego odwolujesz doktorka??jakis jest "nie teges"??ja do mojego jade za tydzien-znowu bedzie pranie mozgu :D ale ja uwielbiam tego mojego psycho-wygadam sie za wszystkie czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, doktorka nie odwołałam, tylko psychologa - nie chce mi się z nim gadać...

A ja Już też chyba 3 raz z rzędu nie pojechałem do Szczecina w podobnej sprawie. Ogólnie to już nawet nie wiem czy chcę tam jechać. :bezradny: Cudów tam się nie spodziewam. Tylko chyba my sami jesteśmy w stanie pokonywać własne trudności i słabości. Ja je narazie przełamuję bez pomocy terapeuty. W sumie podobny efekt terapeutyczny dają mi rozmowy z serdecznymi ludźmi z forum. ;) No ale powiedzmy, że nie jestem jakoś uprzedzony. Raz może pojadę, jak mi się nie spodoba albo uznam, że nie przyda mi się nic poza tym co jestem w stanie sam robić i sam realizować, to dam sobie spokój. Wy tu różnie w sumie piszecie, jednym pomaga, inni zmieniają kilka razy tych terapeutów, trzecim wcale nie pomaga. Dla mnie być może zdałyby się jeszcze jakieś wasze pastylki na czas dołków a tak to nie wiem czy coś więcej? ;)

Magda jeśli ci się zechce tam w ogóle jeszcze jechać to ewentualnie się jakoś zgadamy po niedzieli. ;)

Narazie wyjeżdżam "w siną dal, w siną dal, to dla kochasia, który odszedł w siną dal". :lol:;) Do poniedziałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrestartowalam akwarium, teraz robie sobie obiadek i niedlugo biore sie za trocinki u mysza. Dzien ogolnie mam kijowy, wiec robie cokolwiek byle sie zajac czyms... Chyba widmo poniedzialkowej wizyty w gabinecie tortur tak na mnie wplywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam w aptece,oczywiscie zahaczylam o drogeriè :twisted: i oczywiscie o taki maly hinduski sklepik,gdzie pewna para sprzedaje doslownie wszystko-od nici po pol barana :D

kupilam za duzo przypraw i za duzo ciuchow-kobieta rècznie szydelkuje torebki i malujè rècznie bluzki!!!no mowiè wam dziewczyny szal!!i to wszystko za grosiki!!serio.ach to jest mily dzien :twisted::twisted::twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

Joaśka, gratulujè :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubomir, dziękuję. :mrgreen: Jeszcze, żeby mnie tak strasznie głowa i wszystkie stawy nie bolały to miałabym dobry humor, ale przez te ciągłe zmiany frontów bardzo kiepsko się czuję. :? No, ale seminarium odhaczyłam. :D:yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba - dziękiiii! :mrgreen: Dlaczego masz doła? (przytulam) Ja dopóki nie wróciłam do domu to miałam lepszy nastrój a teraz słucham smętnych utworów fortepianowych. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, smètne utwory-nie zawsze sà zle :D ja tez ci gratulowalam.kiedy sie bronisz??

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, zapodaj sobie drinka albo lampkè wina dobrego i jakies spa domowe.mi zawsze pomaga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, doła mam bo, hmmm, weekend-czas-myślenie-słońce-park-pary --> Korba na rowerze ma ochotę poprzejeżdżać wszystkie pary :mrgreen: no i wszystko mnie wkoorwia, nic mnie nie cieszy - strasznie jęcze, nie? ble.

 

wovka, jeśli chodzi o spa to wzięłam szybki prysznic, może być? :mrgreen:

co do drinka, to miałabym ochotę - ale na 5 drinków, lecz nie bardzo mogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×