Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

K., wcale nie

bo raz, że to się we mnie nagromadzi

a dwa, że frustrująca jest niemożliwość dostania czegoś, co możemy jednocześnie mieć i nie mieć tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- STO LAT :!:Wszystkiego najlepszego :mrgreen::yeah::great:

 

Esprit- cieszę się, że przeżyłeś chrzciny :smile: A nie mówiłam, że ogarniesz? ;)

 

Ja niedawno wróciłam znad morza. Jechałam trzy dni na Oxazepamie ale jakiś lipny ten lek, niby benzo...ale... :? Pierwszego dnia 10mg zadziałało normalnie jak np 0,5mg Xanaxu, drugiego dnia 20mg nie zadziałało prawie wcale i dzisiaj 10mg też prawie wcale :? Ech...

A ogólnie było spoko. Byłam na przymiarkach u stylistki, i potem Bałtyk... No ok ;) Tylko dziś bardzo mnie głowa bolała pół dnia (nie tylko mnie zresztą), cały dzień lał deszcz :evil: i przespałam kilka godzin po południu po tym Oxazepamie :zzz:

 

Planuję ogromne zmiany w moim życiu na ten tydzień, ale na razie :mhm: Żeby nie zapeszyć ;)

 

Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzelismy "Starcie tytanów". Może byc tylko coś krótkie, może lepsze by było jakby 2 razy tyle trwało. Wieczór o dziwo beż lęków.

A teraz zaczyna się kolejny debilny dzień :roll: czyli spacer, zakupy, sprzatanie, obiad itd itd..

W czwartek mam psychiatrę a nie mam co z mała zrobić, będę musiała albo z nią pójśc albo nie wiem..

Tymczasem muszę się ogarnąć, coś wszamać,wytargać dziecia do sklepu

Pózniej pizze robimy bo naprzywoziłam kiełbasy ze wsi. ot szary, zwykły dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K., wcale nie

bo raz, że to się we mnie nagromadzi

a dwa, że frustrująca jest niemożliwość dostania czegoś, co możemy jednocześnie mieć i nie mieć tego..

 

niestety zgadza się, to nie jest lepiej, że nie można się wypłakać.

ja też często bardzo chcę, a nie mogę, jedna łza to sukces.

a to się potem wszystko gromadzi w środku i atakuje za jakiś czas znienacka...

to nie jest zdrowe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, dzièki za zyczenia :D

U nas zimnica jak diabli,a oprocz tego same dobre wiadomosci-malzon moze juz zaczàc pracè,tylko czekamy na papiery od lekarza.Sprawa z odszkodowaniem ruszyla-moze za kilka lat dostaniemy kasè????W Polsce tow.ubezp.juz zapowiedzialo,ze bedzie siè odwolywac co do sumy roszczeniwej.Zaczèli wlasnie poszukiwac w Polsce goscia ktoey spowodowal wypadek.Moze kiedys go znajdà? :lol: Dzisiaj dopracy.

Za wszystkich maturzystow trzymam kciuki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum najlepszego ;)

również kciuki za maturzystów i tych zaczynających dziś pracę tudzież rozpoczynających jakiś inny ważny etap w życiu ;)

 

Nic mi się nie chce. Nic. Siedzę przy lapku i internetuję zamiast się czymś zająć. Pupa ze mnie dzisiaj straszna, po odskoczniowym weekendzie i wycieczce muszę dojść do siebie i powrócic myślami do rzeczywistości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska - pij jak najwięcej, żuj gumę albo ssij jakieś pastylki albo landrynki, żeby zwiększyć ilość śliny w buzi, sok z cytryny jest też dobry, ja się trochę napiłam i jakby mi trochę lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kobity za zyczenia :D fajnie macie z tym leniuchowaniem :D a mi siè tak nie chce dzisiaj pracowac..nad jakàs "romantycznà"kolacjà muszè pomyslec :roll: wypadaloby trochè malzona wykorzystac :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba przesadzilam.moje śniadanie skladalo sie z dwóch tabletek asentry,herbaty z dwóch torebek i 10 papierosów.Niestety zbiera mi sie na wymioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba przesadzilam.moje śniadanie skladalo sie z dwóch tabletek asentry,herbaty z dwóch torebek i 10 papierosów.Niestety zbiera mi sie na wymioty.

 

tak nie wolno! :nono::pirate: dziwisz się, że się potem źle czujesz..? :roll: Zjeść coś trzeba najpierw... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się umówiłam na 13-ego maja na pierwszą sesję zdjęciową z serii :? Cykam 'trochę' :roll::bezradny::zonk:

Planuję iść w czwartek do psycha to mam nadzieję że jakieś benzo mi przepisze bo ten Oxazepam to tak działa jakby chciał a nie mógł :?

 

Kurde, mam wielkie plany na najbliższy czas. Planuję iść do psychiatry, zapisać się od razu na psychoterapię i iść na prawo jazdy-> bez leków nie dam rady, i do tego sesja na studiach. A tą sesją zdjęciową też się stresuję :zonk:

 

Ech... Dobra, idę się ubrać i idę do biura, chyba się zapiszę na prawko, bo kasę na nie mam, auto mam, a prawka nie mam. :?:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×