Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wovacuum, kupiłam tacie na urodziny e -papierosa :) mówi ,ze trochę dziwnie się pali i trzeba się przyzwyczaić, ale ja tam widze same plusy tego fajka - nie ma śmierdzącego dymu -tzn. dymi ale bezzapachowo, nie ma substancji smolistych- jest sama nikotyna i można go palić praktycznie wszedzie :) Znam osobę,która rzuciła palenie dzieki temu e-papierosowi. Tata zresztą tez coraz mniej pali :)

 

[Dodane po edycji:]

 

linka, hehe przypomniała mi sie historia jak z męzem kupiliśmy około 1000 elementów puzzle, układaliśmy z godzinę, szło jak krew z nosa i nagle slyszę mlaskanie - pies wpierdzielił kilka elementów :roll::lol: a też zdązyłam kupić antyramę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2FACE, poradzisz sobie..to,ze sobie uswiadomiles chorobè,jej znaczenie,wiesz jak jà nazwac ,to juz kawalek droki ku wolnosci :D z terapii nie rezygnuj tak dlugo jak siè da-ona naprawdè pomaga ;)

 

moj dzien mija sobie powolutku i z usmiechem na ustach :D jutro i w piàtek czeka mnie ogrom pracy,ale oczywiscie podolam temu zadaniu.

Teraz czytam sobie temat''cd inicjacji z prostytutkà''i umieram ze smiechu :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esprit - 0,25mg to jak kropla w morzu, tym bardziej dla chłopa, weż więcej. A jeśli czujesz że dasz radę bez benzo to wypij melisę i zjedz cztery np Nervomixy (bez recepty w aptece). Na mnie działają prawie jak Xanax. I koniecznie zajmij czymś myśli - np gra komputerowa.

 

Fobia- rzucać nałóg nikotynowy za pomocą czegoś co zawiera nikotynę? Dziwny sposób... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, no chyba siè zdecydujè na tego e-papierocha :D màz rzucil nagle-wypadek a ja chodzè na korytarz albo przed dom :roll: na dymka..wczoraj siè zapomnialam i zapalilam w kuchni,dzisiaj tez,i màz zaczàl kaszlec a wiadomo przy tych polamanych zebrach-bol okropny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, no moze wydaje sie dziwny ale skuteczny :smile: - samemu się dozuje "moc" papierosa. Zaczyna się na mocnym az dochodzi sie do ilosci "zerowej". Trochę ciezko to wytłumaczyć komus kto nie palił, to trochę tak jak z ograniczaniem wypalonych papierosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, ja mam windows vista-dlaczego badziewie??moj lapek sprawnie chodzi sobie. esprit, jakies ziolowe tableteczki sobie wez,albo tak jak mowila Magda,zaparz meliskè ;) browarkow nie pij :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cisnąłem papierochami w kąt w minutę...siedziałem sobie w domu i oglądałem tv paląc sobie spokojnie po czym pomyślałem sobie że to mój ostatni. Skończyłem palić wziąłem paczkę i wywaliłem do kosza :)

 

Co za dzień...czasami sam już nie wiem co mi jest....mam wspaniały talent do wyolbrzymiania i panikowania plus wybujałą wyobraźnię. Co tylko pomogło wykwitnąć mojej nerwicy.

Mam czasem ochotę na jakiś reset.....tak aby poukładać sobie życie od nowa....może nerwica to taki właśnie RESET systemu ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czasem ochotę na jakiś reset.....tak aby poukładać sobie życie od nowa....może nerwica to taki właśnie RESET systemu ?? :)

 

 

Dokładnie tak jest. Twoje życie pędzi a Ty nie myślisz o swojej higienie psychicznej, nie myślisz o tym co naprawdę czujesz... Aż w końcu Twój umysł się buntuje i mówi :'Hola, hola, Panie! Gdzie tak pędzisz? Cupnij tu na chwileczkę, i zastanów się nad swoim życiem!'

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha Esprit... leżę i płaczę! :lol::mrgreen: Dobre. hehe

Przypomniał mi się cytat z pewnego serialu - Abażury są jak szczury :P

 

O Boże, jak już póżno!

My tu gadu gadu a chińczyków coraz więcej... naughtyh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha poprawiasz mi humor Esprit :mrgreen: A w dziale 'Off Topic' jest temat 'Kawały i dowcipy' -pisz tam, chętnie poczytam :smile:

A co do nóg i kaloszy to masz priva :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×